ThermoFit +50% grátis limitovaný počet kusov

Víťazná kombinácia AriNO a BCAA
Víťazná kombinácia AriNO a BCAA

Víťazná kombinácia AriNO a BCAA

Víťazná kombinácia AriNO a BCAA

Na každom preteku chcem podať čo najlepší výkon a dať do toho všetko. No to, čo vášmu telu zoberiete musíte aj vrátiť a to nie je možné bez kvalitných výživových doplnkov. Produkty od firmy Kompava používam od kedy som začal s triatlonom na základe odporučenia môjho kamaráta a tímového kolegu Petra Hertla, ktorý ich sám používa. Preto som nesmierne šťastný a zároveň vďačný za podporu a dôveru ktorú do mňa vložila pani Ing. Želmíra Komorechová - majiteľka spoločnosti Kompava, spolu s celým tímom Kompava a rozhodli sa ma podporiť za mojím snom na XTERRA WORLD CHAMPIONSHIP. 
Pred každým pretekom používam ArgiNO drink - predtréningovku, ktorá obsahuje aminoyselinu L-Arginnín v kombinácii s najdôležitejšími aminokyselinami, ktoré mi umožnia ísť za hranicu svojich možností. Jeho účinok spočíva v lepšom prekrvení svalstva, odbúrava pocit únavy a vďaka tomu môžem podávať čoraz lepšie výkony, vydržím oveľa viac a dosahujem svoje maximum. ArgiNO drink je výnimočný v tom, že to nie je len o nabudení pred športovým výkonom ako to býva u  iných produktov, ktorých funkcia býva založená na báze kofeínu, ale ArgiNO drink pôsobí aj po preteku a pomáha k rýchlejšej regenerácii svalstva a zotavení po športovom výkone.
K4 Power BCAA zohrávajú kľúčovú úlohu v mojom tréningovom procese, ktorého sú neoddeliteľnou súčasťou, keď absolvujem aj viacero tréningov a na každom chcem podať čo najlepší výkon. Urýchľujú dobu regenerácie, ochraňujú svalstvo a vďaka tomu zvládam viacero ťažkých tréningových dní za sebou . Ich silu som pocítil na seriály pretekov Extrem Cross Festival Skalica, kde som štartoval na XC Cross Country Skalica 2018 (sobota 25.8.) a nadchádzajúci deň na ďalšom preteku H-Triathlon Skalica 2018 (nedeľa 25.8.).  Aj vďaka týmto produktom som sa stal celkovým víťazom oboch pretekov.

https://www.kompava.sk/instantne-aminokyseliny-k4-power-bcaa