Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

VK Nové Mesto nad Váhom

VK Nové Mesto nad Váhom

Obsah

Volejbalový klub Nové Mesto nad Váhom je jedným z najstarších volejbalových klubov na Slovensku. Vznikol v roku 1945 a má za sebou viacero významných úspechov.

Výrobky značky Kompava používame už niekoľko rokov. Na jednej strane je nám sympatické, že podporujeme výhradne slovenského výrobcu. Na strane druhej oceňujeme aj cenné rady, ktoré nám ohľadom doplnkov Kompava s.r.o. poskytuje. Priebežne sa snažíme o doškoľovanie našich hráčov a ich rodičov zamestnancami firmy Kompava s.r.o. v oblasti výživy a použitia vhodných výživových doplnkov. 

Kompava s.r.o. je pre náš Volejbalový klub Nové Mesto nad Váhom najvhodnejším partnerom na spoluprácu v oblasti doplnkov výživy a profesionálneho poradenstva.

Uvedomujeme si, že primárne zdroje energie musí každý z nás prijať správnou stravou. V dnešnej dobe je však kvalita potravín oproti minulosti nižšia. Preto sme názoru, že hlavne vrcholoví športovci, ako aj hráči/-čky v našom klube musia dodatočne svoju stravu spestriť. Našim cieľom je zabezpečiť našim hráčom, hráčkam, trénerom dostatok informácií v oblasti stravovania a výživových doplnkov. Výkon športovca nie je závislí len od fyzickej a technickej pripravenosti. Jeho súčasťou je samozrejme strava, používanie doplnkov výživy, prirodzený odpočinok - spánok a regenerácia. Všetky tieto zložky sú predpokladom najlepších výkonov jednotlivca a majú podstatný vplyv na aktívnu činnosť športovca a dĺžku jeho kariéry.

Odporúčané produkty:

Gelo-3 complex - jeho použitie odporúčame našim hráčom/čkam v období dospievania aspoň dva krát v ročnom cykle. Užívanie produktu určeného pre zdravie kĺbov nemusí byť spojené s už existujúcimi problémami kolena, ramena a podobne. Odporúčame ho hlavne z preventívneho hľadiska, aby sme predchádzali prípadným zraneniam.

HYPOFITENERGOFIT - využívame predovšetkým v období letnej, či zimnej kondičnej prípravy kedy je v našom klube samozrejmosťou obohacovať pitný režim iontovými nápojmi. Tieto produkty zabezpečujú hráčom dostatočný prísun vitamínov, minerálov a rehydratujú organizmus. Používame ich pravidelne počas majstrovských zápasov a sú našou súčasťou pri všetkých turnajoch. Turnaje sú práve z fyzického hľadiska pre hráčov najnáročnejšie. Stalo sa nám, že hráči počas 3 dní odohrali viac ako 25 setov. 

Na takýchto podujatiach, ktorými sú aj finálové turnaje mládeže - Majstrovstvá Slovenska, využívame aj ďalšie doplnky výživy. Ich úlohou je zabezpečenie rýchlejšej regenerácie a dodanie energie na ďalší výkon. Podľa vekovej kategórie používame na regeneráciu. AMINO 2500 (žiacka kategória), BCAA forte (kadetská, juniorská kategória) alebo CREATIN MONOHYDRAT (juniorská a seniorská kategória). Medzi zápasmi sa stáva, že máme po obede dlhšiu prestávku. Vtedy okrem banánu, hroznového cukru častokrát stiahneme po energetickej tyčinke 3ENERGY BARVšetky tieto doplnky výživy majú chuť vo viacerých alternatívach. Každý nájde čo mu vyhovuje. Dávkovanie pre rôzne vekové kategórie vždy konzultujeme výhradne s Kompavou.

Týmto sa chceme poďakovať spoločnosti Kompava za spoluprácu a cenné rady.
Ďakujeme, že aj Vy stojíte za našimi úspechmi.

Výsledky dosiahnuté aj spoločne s Kompavou:

Sezóna 2016/2017 - súťaže (priebežné umiestnenie)
1.miesto kadeti oblasť západ
2.miesto 1.liga ženy oblasť západ
3.miesto juniori oblasť západ
4.miesto 1.liga muži oblasť západ

Turnaje 2016/2017
2.miesto juniori medzinárodný turnaj INTER CUP 2016 Ostrava (CZ)
1.miesto ženy turnaj Trnava
2.miesto ženy medzinárodný turnaj o Pohár Bílych Karpat (Bojkovice CZ)
2.miesto kadeti medzinárodný turnaj Kojetín (CZ)

Sezóna 2015/2016 - súťaže
2.miesto juniori VICEMAJSTRI SLOVENSKA (M-SR Svidník)
3.miesto kadeti (M-SR Košice)

Turnaje 2015/2016
1.miesto juniori medzinárodný turnaj EMERSON CUP 2016
1.miesto juniori medzinárodný turnaj FRÝDEK-MÍSTEK (CZ)

Sezóna 2014/2015 - súťaže
1.miesto juniori MAJSTRI SLOVENSKA2015 (M-SR Trenčín)
2.miesto starší žiaci VICEMAJSTRI SLOVENSKA (M-SR Stará Ľubovňa)
3.miesto kadeti (M-SR Svidník)

Turnaje 2014/2015
3.miesto juniori medzinárodný turnaj EMERSON CUP 2015
1.miesto starší žiaci Pribinov Pohár 2014 Nitra

Sezóna 2013/2014 - súťaže
3.miesto starší žiaci (M-SR Stará Ľubovňa)
3.miesto kadeti (M-SR Komárno)

Turnaje 2013/2014
3.miesto kadeti medzinárodný turnaj BB CUP 2013 Bielsko-Biala (PL)

Web stránka klubu: http://www.vknovemesto.sk/