Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Z môjho dieťaťa raz bude vrcholový športovec!
Z môjho dieťaťa raz bude vrcholový športovec!

Z môjho dieťaťa raz bude vrcholový športovec!

Z môjho dieťaťa raz bude vrcholový športovec!

Snom každého rodiča je aby jeho dieťa v mladosti športovalo, získalo si dobré športové i osobnostné návyky, neulievalo sa, ale malo v období, keď ešte samo nevie, čím sa bude  v budúcnosti živiť aspoň športový cieľ, za ktorý bude bojovať. Je to vhodný štart do života aby vedelo v dospelosti, čo všetko dokáže svojmu cieľu obetovať a ako veľmi sa musí snažiť aby ho dosiahlo.

Obsah

Čo však všetko mladý organizmus musí podstúpiť aby sa stal v budúcnosti úspešným športovcom? Každodenné tréningy, škola, domáce úlohy. Na začiatku je to niečo nové, čo ho baví, objavuje nové veci, nový systém fungovania počas dňa. Neskôr nadšenie niekomu upadne, niekto vytrvá.
Či je dieťa športový talent alebo nie, vieme asi hneď na začiatku. Avšak nie vždy talentované dieťa víťazí. Vo väčšine prípadov ide o niekoľkoročnú drinu a hnací motor – myseľ ale i srdce aby sa z malého športovca stal víťaz medzi profesionálmi. Samozrejmosťou je podpora rodičov a neustála motivácia.
Myšlienka a založenie firmy Kompava vznikla pred 20 rokmi. Vtedy majiteľka firmy Želmíra Komorechová videla na svojom synovcovi, dnes vrcholovom športovcovi v letnom i zimnom triatlone, že niekedy nestačí mať cieľ, urobiť pre to všetko a mať podporu rodiny.

Pokiaľ mladému organizmu nevrátite minerály, vitamíny, ktoré počas tréningov i súťaží spotrebuje, nedodáte mu látky na ochranu organizmu pred voľnými radikálmi a regenerácia nebude dostatočná, telo chvíľu vydrží ale fakt len na chvíľu.

„Vždy som išiel na maximum, na pretekoch i na tréningoch. To sa mi však vrátilo. Moje telo nestíhalo, po čom moje srdce túžilo. Chcel som byť prvý. Vtedy som začal skúšať výrobky od Kompavy, ktoré boli testované v podstate na mne. Prvými boli HypoFit a EnergoFit na energiu počas športového výkonu a ProteinFit 70 na regeneráciu po ňom. Moje telo reagovalo inak, ľahšie som zvládal tréningy, lepšie som sa cítil, mal som viac energie aj pomimo. Vždy sa poteším keď mi príde info z Kompavy, že je treba niečo otestovať, či to funguje.“ vraví Tomáš Jurkovič, víťaz mnohých triatlonových pretekov u nás i v zahraničí.

Kompava ponúka vo svojom portfóliu niekoľko produktov, ktoré sú vhodné pre deti už od 8 rokov. Všetky prípravky boli konzultované s viacerými pediatrami a na základe toho vieme poskytnúť i našim malým talentom niečo, čo ich nakopne, keď už nebudú vládať, dodá im potrebné vitamíny a minerály, ktoré nechali na bojisku športu, dodá im energiu keď už povedia, že nevládzu, zabezpečí im kvalitnú regeneráciu, keď ráno povedia: „všetko ma bolí, nemôžem ísť do školy“.

My pre Vás vyberáme, lebo máme s danými produktami veľmi pozitívne skúsenosti:

HypoFit – iontový nápoj i pre deti. Dopĺňa stratené minerály, ochraňuje organizmus pred voľnými radikálmi vzniknutými pri športovej aktivite, hydratuje telo a zabraňuje prehriatiu. Čo ochrániš dnes sa ti zúročí zajtra.

EnergoFit – energetický nápoj pre malých športových nadšencov, zabezpečí dostatočnú energiu pri výkone, okamžitú regeneráciu a doplní vitamíny a minerály stratené počas športového výkonu. Stačí sa zle vyspať a energiu nemáš, preto je tu vždy výhodná alternatíva.

ProteinFit 50 – keď je organizmus malého športovca vyčerpaný a potrebuje doplniť cukry i bielkoviny, je nevyhnutné mu doplniť tieto zložky aby počas noci, kedy je organizmus v anabolickej fáze mal z čoho čerpať. Čo telu zoberieš, musíš aj dodať, inak nebude fungovať podľa predstáv.

Zen Whey proteín – v období chrípkových ochorení je tento proteín bomba. Okrem regenerácie dopĺňa organizmu i aminokyselinu L-lyzín, ktorý je stavebnou jednotkou imunitných látok a podporuje ich správne fungovanie. Zdravý športovec je úspešný športovec.

3-EnergyBar – tyčinky, ktorých nebude nikdy dosť. Budete ich brať svojim ratolestiam zo skrinky. Vynikajúca chuť, ešte lepšie zloženie na doplnenie energie a pre deti maškrta, ktorá nikdy neomrzí. Zároveň budete vedieť, že im poskytujete viac než len sladkosť. Keď sladkosť, tak v zdravej forme.