Zázračný enzým Serrapeptase
Zázračný enzým Serrapeptase

Zázračný enzým Serrapeptase

Zázračný enzým Serrapeptase

Vďaka užívaniu Vášho perfektného výživového doplnku a môjho zdravému životnému štýlu verím, že aj naďalej budem mať dobré výsledky.

Dobrý deň,

Serrapeptase plus som začala užívať pred plánovanou operáciou ako aj počas celej náročnej liečbe. Som onkologický pacient a moja imunita je veľmi oslabená, preto sa nespolieham len na klasickú liečbu.Vďaka Serrapeptase mám biele krvinky v norme a neobjavujú sa mi žiadne nové cysty. Momentálne som už 2 roky v remisii. Vďaka užívaniu Vášho perfektného výživového doplnku a môjho zdravému životnému štýlu verím, že aj naďalej budem mať dobré výsledky.

Po mojich pozitívnych skúsenostiach som serrapeptase kúpila aj pre môjho manžela. Často trpel angínami a mal stále problémy s hrdlom. Veľmi vysoké ASLO a zápal v tele,často bral antibiotiká. Preto som neváhala a neľutujem, lebo po využívaní sa jeho zdravotný stav zlepšil. Kontrola ukázala že ASLO je v norme a operáciu, ktorú mu plánovali – odstránenie krčných mandlí mu zrušili. Zatiaľ sa drží a angínu nemal už pekne dlho.

Vďaka užívaniu Vášho perfektného výživového doplnku a môjho zdravému životnému štýlu verím,
že aj naďalej budem mať dobré výsledky.

Priznám sa však, že napriek dobrým výsledkom si preventívne občas nasadíme Serrapeptase plus, hlavne keď je náročné obdobie a naša imunita klesá. Môžem len odporúčať.

Martina Ď.