Zázračný enzým Serrapeptase

Zázračný enzým Serrapeptase

Dobrý deň,

Serrapeptase plus som začala užívať pred plánovanou operáciou ako aj počas celej náročnej liečbe. Som onkologický pacient a moja imunita je veľmi oslabená, preto sa nespolieham len na klasickú liečbu.Vďaka Serrapeptase mám biele krvinky v norme a neobjavujú sa mi žiadne nové cysty. Momentálne som už 2 roky v remisii. Vďaka užívaniu Vášho perfektného výživového doplnku a môjho zdravému životnému štýlu verím, že aj naďalej budem mať dobré výsledky.

Po mojich pozitívnych skúsenostiach som serrapeptase kúpila aj pre môjho manžela. Často trpel angínami a mal stále problémy s hrdlom. Veľmi vysoké ASLO a zápal v tele,často bral antibiotiká. Preto som neváhala a neľutujem, lebo po využívaní sa jeho zdravotný stav zlepšil. Kontrola ukázala že ASLO je v norme a operáciu, ktorú mu plánovali – odstránenie krčných mandlí mu zrušili. Zatiaľ sa drží a angínu nemal už pekne dlho.

Vďaka užívaniu Vášho perfektného výživového doplnku a môjho zdravému životnému štýlu verím,
že aj naďalej budem mať dobré výsledky.

Priznám sa však, že napriek dobrým výsledkom si preventívne občas nasadíme Serrapeptase plus, hlavne keď je náročné obdobie a naša imunita klesá. Môžem len odporúčať.

Martina Ď.

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info