Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Ži svoj život efektívne, alebo Live an efective life
Ži svoj život efektívne, alebo Live an efective life

Ži svoj život efektívne, alebo Live an efective life

Ži svoj život efektívne, alebo Live an efective life

Tento rok spoločnosť Kompava v spolupráci s Hertlsport team zorganizovala 3.6.2022 už 9. ročník Kompava BEH ZDRAVIA. Táto športová akcia, ktorej sa zúčastnili ľudia všetkých vekových kategórií i vyznávači všetkých športových disciplín bola pripravená v krásnom areáli Zlatníckej doliny, neďaleko mesta Skalica. A to nie je všetko, perfektne sa vydarila!

Akcia začala pre tých najmenších, ktorí 1.6. oslávili svoj Deň detí a v tento deň si ho mohli aj s nami užiť. Pripravená pre nich bola mini Drsnák trať, kde museli prejsť viacerými stanovišťami, zmerať si svoje sily, postreh, presnosť i rýchlosť. O zábavu sa postaral šaško s balónikmi, Kompaváci pre detičky chystali posilnenie vo forme lahodného pudingu Jami dezert. Deťom sa najviac páčilo maľovanie na tvár a tetovanie superhrdinov Kompavy po celom tele. Celé popoludnie si deti užili a my sme radi, že sme videli toľko smiechu, radosti, šantenia a odhodlania pre šport.

   

Športovú disciplínu si nájde každý

Pre zúčastnených športovcov profesionálov i hobby nadšencov bola pripravená trať v prírode, skvelé počasie a veľa zábavy. Záujemcovia si mohli vybrať disciplínu podľa svojich možností, natrénovanosti i chute. V ponuke si vyberali z behu na 4km, 8km, nordic walking na 4km a nezabudli sme ani na našich najmenších a budúcich športovcov, ktorí statočne všetci odbehli 1km beh, či už v kočári, alebo po svojich.

O pitný režim sme sa patrične postarali, ako inak, ako iontovým nápojom HypoFit, ktorý je teraz v novej príchuti mango, čo sa bežcom v teplom a letnom počasí veľmi páčilo. Doplnili ním minerály, antioxidanty, zdroje energie a zároveň si pochutili na osviežujúcom drinku. Pre deti bol prichystaný ako pitný režim Jami drink, ktorí ich tak nakopol, že predbiehali aj dospelých bežcov i nording wallking nadšencov bez mihnutím oka.

Každý je víťaz

V cieli každého nadšenca športu ako odmena čakala krásna medaila, aby si mohli doma pripomínať, že športovať je treba, a pokiaľ chceme mať zdravé telo a zdravú myseľ, akýkoľvek šport je tá najlepšia voľba. Nezabudli sme ani na štedrú tombolu, ktorú si účastníci našej akcie – Kompava beh zdravia všetci užili a odniesli si domov okrem tela nabitého endorfínmi, dobrej nálady a príjemného pocitu, že pre seba spravili niečo viac i výživové doplnky a iné darčeky, ktorými nás podporili sponzori akcie.

O rok už 10. ročník

Všetkých zúčastnením ďakujeme, „BOLI STE SUPER“ a tešíme sa už na výnimočný 10. ročník Kompava beh zdravia.

Kompava beh zdravia sa koná každý rok a je určený pre všetkých, ktorí majú v sebe športového ducha, snažia sa ísť s pohybom ruka v ruke a vedia, prečo sú výživové doplnky dôležité pre organizmus, športový výkon a dosahovanie svojich vysnívaných športových cieľov.

„ Kompava beh zdravia absolvujem skoro každý rok a každý rok je to lepšie a lepšie. Tento rok to vyšlo a oslávili sme tu s deťmi i Deň detí. Moc si to užili a unavení zaspali ešte aj s maľbami na tvári po ceste domov. Zlatnícka dolina je ideálne miesto kde si predstavujem spojiť šport s prírodou. Perfektná akcia, nenásilná, pohodová, suprová. Ďakujeme“

Lucia

"Na akcii som bol tretíkrát, avšak prvýkrát s deťmi, ktoré si ju náramne užili. S medailami doslova aj zaspávali a užili si aj ostatné hry a atrakcie. Organizátorom patrí veľká vďaka, podujatie je v krásnom prostredí a hlavne v príjemnom športovo-priateľskom duchu. Určite pôjdeme aj o rok. Jediné čo by som vytkol, že už by som mohol mať šťastie aj v tombole, na 4-tý pokus :)"

Matej