Akcia MDŽ - k vybraným produktom L-karnitín 60 kps iba za 1 €!

Už iba:
d
h
m
s
2 top účinné enzýmy v boji proti kardiovaskulárnym ochoreniam
2 top účinné enzýmy v boji proti kardiovaskulárnym ochoreniam

2 top účinné enzýmy v boji proti kardiovaskulárnym ochoreniam

2 top účinné enzýmy v boji proti kardiovaskulárnym ochoreniam Prezradíme vám viac o existencii (celosvetovo veľmi dobre známych) enzýmov serrapeptázy a Nattokinázy s účelom prekonávať zdravotné úskalia v rámci dôležitého kardiovaskulárneho zdravia.

Vraví sa, že enzýmy sú iskry života. Ako ale môžeme toto tajomné tvrdenie vysvetliť bližšie?

Enzýmy sú životne dôležité látky biologického pôvodu, pričom v našom tele ich máme 3000. Vstupujú až do 7000 rôznych reakcií a prakticky riadia každú aktivitu v našom organizme. Zúčastňujú sa a ovplyvňujú životne dôležité aktivity, ako je syntéza, rozklad, vylučovanie, detoxikácia, trávenie či regenerácia alebo metabolizmus. Za účelom úpravy správneho fungovania nášho organizmu a procesov v našom tele vznikla systémová enzymoterapia, dosahovaná užívaním enzýmových doplnkov stravy, podporujúca i protizápalové procesy v tele.

Vedeli ste, že jedným z najčastejších príčin úmrtí (až 45%) je spôsobených následkami kardiovaskulárnych ochorení? Preto treba myslieť na včasnú prevenciu vo forme racionálneho stravovania, zdravej formy pohybu a enzymatickej rovnováhy v našom tele. Ako ale toto dokonalé spojenie dosiahnuť?

Prezradíme vám viac o existencii (celosvetovo veľmi dobre známych) enzýmov serrapeptázy a nattokinázy s účelom prekonávať zdravotné úskalia v rámci dôležitého kardiovaskulárneho zdravia.

Serrapeptáza

Táto zázračná látka je prírodný, bielkoviny štiepiaci (proteolytický) enzým produkovaný priateľskom baktériou z rodu Serratia, žijúcou vo vnútornostiach priadky morušovej. Enzým sa získava z enterobaktérií Serratia v procese kontrolovanej fermentácie.

Enzým prispieva k rozkladu a k odstráneniu nefunkčných a poškodených buniek z organizmu, zmierňuje zápal zriedením tekutiny priamo v zápale, pričom zjednodušuje jej odtok a urýchľuje hojenie tkanív.

Tlmí a zmierňuje bolesť pri zápaloch, zlepšuje stav ciev a srdca rozpúšťaním fibrínu, ktorý vzniká zrážaním krvi.

Dôležité pri tomto enzýme je schopnosť rozkladu aterosklerotických plátov (usadeného plaku nahromadeného z tuku a bielych krviniek), ktoré čistia cievy bez toho, aby akékoľvek ich vnútorné steny a výstelky poškodili.

Rozkladá tiež krvné zrazeniny, cysty, zápalové látky a mŕtve tkanivá v organizme. Enzým serrapeptázy je nápomocný pri ateroskleróze, zápalových ochoreniach kĺbov, skleróze multiplex, astme, alergii či mnohých iných zdravotných problémoch. Pôsobí tiež ako mukolytický enzým a prispieva k rozpúšťaniu hlienu.

Vedeli ste, že medzi ochorenia spôsobujúce zápaly a poškodenia tkanív patrí tiež tak veľmi rozšírená cukrovka, obezita, autoimunitné ochorenia, reumatoidná artritída, migréna, Alzheimerova choroba, depresie, urýchlené starnutie či rakovina?

Konečný zákaz umiestňovania na trh enzýmu Serrapeptase

Kompava spol. s r.o., si Vás dovoľuje informovať o konečnom zákaze uvádzania na trh výživového doplnku Serrapeptase plus a to k dátumu 15.4.2020. Doposiaľ bez problémov obchodovateľný a u zákazníkov nesmierne žiadaný a obľúbený bioaktívny enzým serapeptáza, z dôvodu aktualizácie legislatívy EÚ, ktorá je nadradenou nad legislatívu Slovenskej republiky, prechádza do stavu, kedy už nesmie byť ponúkaný zákazníkovi. Enzým serapeptáza je v EÚ známy od 80. rokov minulého storočia. Boli s ním robené mnohé testy a štúdie, čo dokazuje aj bohatá publikačná činnosť. Tento enzým sa predáva na trhu EÚ niekoľko desaťročí ako výživový doplnok, ktorý je vyrábaný v štátoch EÚ, prípadne dovážaný mimo EÚ. Viac informácií nájdete na tomto odkaze.

Ponúkame vám však jeho vhodnú alternatívu v podobe enzýmu Nattokináza.

Nattokináza

Možno ste o nej už počuli, možno nie, no enzým nattokinázy bol obsiahnutý v jednoduchom sójovom jedle už pred viac ako 2000 rokmi.

Prírodný vysokoúčinný enzým ktorý štiepi fibrín patrí do skupiny serínových proteáz, rozpúšťajúci krvné zrazeniny bez toho, aby zabránil hojeniu rán. Je izolovaný a získaný z japonskej fermentovanej sóje natto, obsiahnutý v ich tradičnom raňajkovom jedle.

Nattokináza znižuje vysoký krvný tlak, redukuje zhlukovanie krvných doštičiek a červených krviniek, čím zlepšuje i prietok krvi v organizme a znižuje zápalové procesy CRP.

Enzým z natto získal na svojej atraktivite práve svojou schopnosťou zlepšovať a podporovať srdcovocievne zdravie a obehový systém. Rozpúšťa nebezpečné krvné zrazeniny prostredníctvom viacerých biomechanizmov, takže bráni vzniku trombov a iných kardiovaskulárnych ochorení, ako napríklad infarkt myokardu, mozgová príhoda, pľúcna embólia, hlboká žilová trombóza, rakovina, ateroskleróza, metabolický syndróm, trauma a infekcie.

Vravíte si – mňa sa to netýka, cítim sa zdravo? Čísla bohužiaľ hovoria jasne - až 60% pacientov so senilnou demenciou sa vyvinulo v dôsledku zanedbaných trombov a dokonca deväť z desiatich Slovákov má minimálne jeden rizikový faktor ako preddispozíciu vzniku srdcovocievneho ochorenia.

Preto sa treba začať o seba a svoje zdravie viac starať a primárne sa zamerať na prevenciu a odstránenie hlavných faktorov spôsobujúcich tieto ochorenia, ako sú nadváha, vysoký krvný tlak, zlá životospráva, fajčenie a nedostatok fyzickej aktivity. Vaše srdce sa vám poďakuje. 

Premium Lactoferrin

Nattokináza

Podporuje srdcovocievne zdravie a obehový systém