Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Antivírusový balík

Antivírusový balík je určený pre všetkých ľudí, ktorým ich zdravie nie je ľahostajné. Kombinácia funkčných imunitných produktov, podporí vaše zdravie v období viróz.

Produkt je nedostupný

Základný popis produktu

Imunita zohráva kľúčovú úlohu v obrane tela proti vírusovým ochoreniam. Imunitný systém je zložitý systém, ktorý má za úlohu rozpoznávať, likvidovať a odstraňovať infekcie a vírusy. Na to, aby váš organizmus mohol správne bojovať proti vírusovým ochoreniam je potrebné imunitný systém pravidelne a dlhodobo posilňovať. Preto sme pre vás pripravili kombináciu produktov L-Lysine Extra, Cé vitamín v prášku, Vitamín D3 a Zinok a selén + Cordyceps Sinensis, ktoré pomáhajú zabraňovať prepuknutiu rôznym vírusovým infekciám a ochoreniam a zároveň podporujú správne fungovanie imunitného systému.

Zinok a selén + Cordyceps Sinensis

Významne prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, tiež chráni organizmus pred pôsobením oxidačného stresu, zabezpečuje zdravie pokožky, nechtov a vlasov. Nedostatok zinku či selénu znižuje funkciu niektorých imunitných buniek, pričom ich dostatočný príjem aktivitu imunity zlepší. Preto ak pociťujete neustálu únavu alebo ste často chorí, môže ísť o nedostatok týchto látok.

Viac informácií o produkte: Zinok a selén + Cordyceps Sinensis

L-Lysine Extra

Náš bestseller na posilnenie imunity. Komplexná imunitná formula s obsahom 3 účinných látok: L-lyzínu, vitamínu B6 a extraktu z Echinacea Purpurea, ktoré prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a správnemu fungovaniu imunitného systému. L-lyzín je esenciálna aminokyselina, ktorú si telo nevie samo vytvoriť, látka účinná v boji proti vírusom a herpesovým ochoreniam a na celkovú podporu imunitného systému.

Viac informácií o produkte: L-Lysine Extra

Cé vitamín v prášku

Vitamín C má v ľudskom tele viacero dôležitých funkcií, najčastejšie sa spája s podporou imunitného systému. Okrem toho však podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu, znižuje oxidačný stres či detoxikuje pečeň. Štúdie ukázali, že vitamín C môže skrátiť trvanie a zmierniť niektoré príznaky prechladnutia.

Viac informácií o produkte: Cé vitamín v prášku

Vitamín D3 – lipozomány 3000 IU

Účinná lipozomálna forma vitamínu D3, ktorá je v ľudskom organizme najlepšie vstrebateľná. Vitamín D3 je dôležitý pre dostatočnú aktivitu imunitných buniek, čím prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Dôležitý je aj pre správne vstrebávanie a využitie vápnika a fosforu, čím prispieva k udržaniu zdravých kostí, zubov a svalov.

Viac informácií o produkte: Vitamín D3

Pre koho je produkt určený

Kombinácia produktov v balíku je vhodná pre ľudí, ktorých trápi oslabená imunita alebo chcú počas obdobia vírusových ochorení imunitu z preventívneho hľadiska podporiť a zabezpečiť si tak zdravie.

Ako užívať produkty

Na podporu imunitného systému by sme sa mali zameriavať celoročne, no pozornosť by sme však mali zvýšiť najmä počas vírusových období, s ktorými sa často stretávame počas jesene a jari. Imunita je v tomto čase oslabená a zároveň ohrozená rôznymi vírusovými a infekčnými ochoreniami, ktoré sa často šíria vzduchom.

 • Zinok a selén + Cordyceps sinensis je vhodný od 14 rokov. Užívajte 1x denne 1 kapsulu spolu s 
 • L-Lysine Extra je vhodný od 7 rokov. Odporúča sa užívať nalačno 1 – 4 kapsule denne.
 • Cé vitamínom vprášku si môžete ochutiť akýkoľvek nápoj. Odporúča sa užívať 1x denne 100mg, deti 50mg.
 • Vitamín D3 je vhodný od 14 rokov. Odporúča sa užívať 1 kapsula denne spolu s

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  1 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x