Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík na kvalitné rysovanie

Vyrysované telo je snom nie jedného muža či ženy. Kvalitná výživa a dostatok pohybu vám tento cieľ pomôžu dosiahnuť. Spoľahnite sa prírodné a najmä funkčné produkty, ktoré vám pomôžu na ceste za vysnívaným telom.

Produkt je nedostupný

Základný popis produktu

V balíku nájdete tri produkty, ktoré vám pri formovaní vysnívaného tela efektívne pomôžu. I keď je každý produkt sám o sebe určený na niečo iné, spolu tvoria perfektnú kombináciu pre pekné a vyrysované telo. V balíku nájdete termogénny spaľovač tukov ThermoFit. Pomôže vám zbaviť sa podkožného tuku aj z problémových partií. HMB zase ochráni vašu svalovú hmotu, ktorú nebudete strácať ani pri vysoko intenzívnom tréningu. Nechýba kvalitný proteín LactoFree 90, ktorý je ľahko stráviteľný, má vysoký obsah bielkovín a nízku kalorickú hodnotu.

LactoFfree 90 500g – malina

Bezlaktózový srvátkový vytvorený špeciálne pre osoby s laktózovou intoleranciou, alergiou na kazeín, citlivým trávením a tých, ktorí preferujú low carb stravovanie. Bezlaktózový proteínový nápoj LactoFree 90 obsahuje až 90 % bielkovín, ktorých zdrojom je 97 % srvátkový proteínový izolát. Jeho unikátne zloženie vám poskytne vysoký obsah bielkovín s minimálnym množstvom tuku a sacharidov, s nízkou energetickou hodnotou (len 119 kcal v jednej dávke) je vhodný pre ľudí, ktorí dodržiavajú nízkosacharidovú alebo redukčnú diétu, alebo sú v období rysovania svalov.

LactoFree 90 obsahuje:

 • 97% srvátkový proteínový izolát (WPI) – je považovaný za najkvalitnejšiu a najčistejšiu formu srvátky. Obsahuje vysokú koncentráciu aminokyselín BCAA (až 6,6 g v 1 dávke), ktoré sú dôležité pre rast svalovej hmoty a jej udržanie.
 • L-leucín 12,5% – esenciálna aminokyselina zo skupiny BCAA, ktorá má mimoriadny, niekoľkonásobne vyšší význam pre syntézu bielkovín ako ktorákoľvek iná aminokyselina – je spúšťačom syntézy svalových bielkovín, t.j. rastu svalov.
 • L-glutamín 4,5 g – je zdrojom dusíka potrebného pre rast a obnovu svalov
 • Vitamín C – vychytáva voľné radikály vytvorené vlastným telom po ťažkom fyzickom zaťažení atréningu.
 • Vitamíny skupiny B – podieľajú sa na viacerých metabolických procesoch v tele.

Viac informácií o produkte: LactoFree 90

ThermoFit

Vysokoúčinný spaľovač tukov v sebe spája 10 silných prírodných stimulantov na podporu metabolizmu tukov. Ide o 100% prírodný spaľovač bez syntetických látok, ktorého efekt pocítite okamžite.

Thermofit obsahuje:

 • Citrus Aurantium(horký pomaranč) – obsahuje látku synefrín, ktorá je považovaná za 100% prírodnú náhradu efedrínu bez vedľajších účinkov. Synefrín pôsobí na metabolizmus tukov, čím prispieva k spaľovaniu tukových buniek efektívnejšie.
 • Kôra bielej vŕby (Cortex salicis) – podporuje spaľovanie tukových buniek
 • Extrakt zo zeleného čaju – podporuje metabolizmus lipidov a povzbudzuje centrálny nervový systém a činnosť mozgu, čím dochádza k odstráneniu prejavov únavy.
 • Guggul steróny – (extrakt z indickej rastliny rastliny Comniphora mukul) - je účinný pri spaľovaní tukov a podporuje správnu metabolickú činnosť štiepenia tukov. Okrem toho podporuje správnu hladinu cholesterolu v
 • L-karnitín – prenáša mastné kyseliny priamo do mitochondrií, ktoré ich následne premieňajú na energiu. Prispieva k využitiu tukov ako prednostného paliva pre svaly. Znižuje tvorbu kyseliny mliečnej.
 • Prírodný kofeín– podporuje bdelosť a prispieva k oddieleniu pocitu únavy
 • Chróm – Prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín a k normálnej hladine glukózy v krvi. Jeho pravidelné užívanie pozitívne vplýva na reguláciu chute na sladké.
 • L-tyrozín – aminokyselina, ktorá je prekurzorom viacerých neurotrasmiterov ako je napr. dopamín alebo noradrenalín, čo sú hormóny dôležité pre mentálne zdravie, jeho dostatočným množstvom v organizme klesá chuť do jedla. Okrem toho podporuje správne fungovanie štítnej žľazy a tvorbu hormónov štítnej žľazy (tyroxínu a trijódtyronínu) čo je zabezpečované chemickými reakcia v ktorých je tyrozín nevyhnutný.
 • Naringín – najznámejší prírodný flavonoid prírodne sa nachádzajúci v grepfruite čo je príčinou jeho horkej chuti. Jeho účinky sú hlavne atioxidačné čo je vychytávanie voľných radikálov. Podporuje elasticitu a pevnosť stien ciev.
 • Selén – má antioxidačnú aktivitu a chráni bunky pred oxidačným stresom. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k udržaniu zdravých nechtov a vlasov.

Viac informácii o produkte: ThermoFit

HMB

HMB s označením beta-hydroxy beta-metyl butyrát má síce príliš chemický názov, no napriek tomu má prírodný pôvod. Ide o látku, ktorá sa prirodzene nachádza v tele a vzniká rozpadom z aminokyseliny leucín, ktorá je najdôležitejšou aminokyselinou BCAA. Užívanie HMB sa odporúča pri náročných silových tréningoch na zabezpečenie účinnej tvorby svalových bielkovín, pri menej efektívnych tréningoch na zvýšenie účinku. Má výrazný antikatabolický účinok a chráni svalovú hmotu pred deštrukciou, podporuje odbúravanie tukov a redukciu tukového tkaniva. Zabraňuje odbúravaniu aminokyselín zo svalov na energetické využitie, preto patrí k efektívnej ochrane svalovej hmoty. Vďaka HMB si zabezpečíte maximálnu ochranu svalstva. Zároveň HMB pomáha telu prispôsobiť sa na zvýšenú fyzickú záťaž, podporuje udržiavanie pozitívnej dusíkovej bilancie a redukuje množstvo podkožného tuku.

Viac informácií o produkte: HMB

Pre koho je balík vhodný

Balík odporúčame mužom i ženám, ktorí sa venujú fitness, nachádzajú sa v období rysovania svalstva a chceli by tento proces zefektívniť.

Ako užívať produkty

Balík produktov je vhodné užívať kedykoľvek na udržanie fit línie ale aj v období redukčných diét a chudnutia.

 • LactoFree 90 sa odporúča užívať čo najskôr po tréningu, ideálne do 45 minút ale aj Kedykoľvek počas dňa na doplnenie kvalitných bielkovín. Odporúčaná denná dávka pre dospelého človeka sú 2 – 3 dávky.
 • HMB užívajte spolu s jedlom a súvisle minimálne počas 2 mesiacov. Maximálna odporúčaná dávka je 4 g HMB (10 kapsúl) denne.
 • ThermoFit je prírodný spaľovač, ktorý obsahuje stimulačné látky, preto ak chodíte skôr spať, tak ho neodporúčame užívať po 16.00 hodine. Užívajte 1 – 4 kapsule aspoň 30 – 45 minút pred tréningom. Pri užívaní najskôr začnite sjednou kapsulou, a následne na sebe odsledujte, či je potrebné dávkovanie zvýšiť.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  0 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x