Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík pre muža 60+

Kombinácia doplnkov určená na zlepšenie pohyblivosti a výživu kĺbov. Ak vašich blízkych trápia stuhnuté či bolestivé kĺby, darujte im zdravie v podobe balíčka produktov na podporu pohybového aparátu. Balík je ideálny ako darček pre dedka, otca, brata či uja.

Balík pre muža 60+
Balenie:
Cena:
67.30 € 62.40 €

Základný popis produktu

Stuhnuté kĺby a bolesť pohybového a aparátu sú pomerne častým problémom, ktorý postihuje väčšinu mužov v zrelom veku. Pre zmiernenie stuhnutých kĺbov a zlepšenie flexibility obdarujte vašich blízkych balíčkom, ktorý tvorí náš bestseller, kĺbová výživu Gelo-3 Complex,  Omega-3 mastné kyseliny, kolagénové tyčinky Joint Bar a Vitamín D3.

Gelo-3 Complex® (pomaranč)

Komplexná kĺbová výživa vo forme prášku na prípravu chutného nápoja na podporu pevnosti a pružnosti kĺbov, šliach a väzív. Gelo-3 Complex obsahuje až 8 g kolagénu v jednej dávke  (odporúčaná denná dávka je 5-10 g v závislosti od individuálnych potrieb jedinca).

Gelo-3 complex® obsahuje:

 • Kolagénové peptidy (hydrolyzovaný kolagén) – zabezpečujú pružnosť a pevnosť kĺbov ašliach.
 • Glukozamín sulfát a chondroitín sulfát – napomáhajú obnove kĺbovej chrupavky a chránia ju pred opotrebením.
 • Vitamín C – podporuje tvorbu kolagénu v tele, prispieva k správnej funkcii kostí, chrupaviek apokožky.
 • Vápnik a horčík v organickej forme – sú dôležité pre udržanie dobrého stavu kostí a podporujú normálnu činnosť svalov.

Viac informácií o produkte: Gelo-3 Complex

Omega 3  100cps

Omega-3 mastné kyseliny majú pozitívny vplyv na zdravie kĺbov a môžu byť užitočné pri rôznych kĺbových ochoreniach a problémoch. Vplyv Omega-3 na pohybový aparát:

 • Protizápalový účinok – Omega-3 mastné kyseliny, konkrétne EPA (eikosapentaénová kyselina) a DHA (dokozahexaénová kyselina), majú pozitívny účinok na zníženie zápalových reakcií v tele. Zápal môže byť spojený s mnohými kĺbovými ochoreniami, ako je reumatoidná artritída či osteoartróza.
 • Podpora tvorby synoviálnej tekutiny – Omega-3 mastné kyseliny prispievajú k tvorbe synoviálnej tekutiny, ktorá má dôležitú úlohu pri mazaní kĺbov a zabezpečení pohyblivosti a tým prispieva k znižovaniu opotrebenia kĺbov.
 • Zmiernenie bolesti apríznakov – viaceré výskumy ukázali, že omega-3 mastné kyseliny môžu pomôcť zmierniť bolesť a nepohodlie spojené s určitými ochoreniami kĺbov, ako je reumatoidná artritída.

Viac informácií o produkte: Omega 3

Joint Bar - 6ks mix príchutí

Kolagénová tyčinka Joint Bar obsahuje špeciálnu zmes kolagénových peptidov, vitamínov a minerálov, ktoré posilňujú a regenerujú namáhané kĺby. Kolagénové peptidy tvoria signalizáciu pre telo na tvorbu vlastného kolagénu. Kolagén je základnou stavebnou hmotou kĺbovej chrupavky, väzív a šliach a zabezpečuje ich pružnosť a pevnosť. Zloženie je obohatené aj o vápnik a horčík, ktoré sú potrebné pre udržanie dobrého stavu kostí a podporujú normálnu činnosť svalov. V tyčinkách Joint Bar sú tiež obsiahnuté vitamíny skupiny B, ktoré prispievajú k zmierneniu únavy a vyčerpania a podporujú normálnu funkciu imunitného systému.

Joint Bar obsahujú:

 • Kolagénové peptidy (hydrolyzovaný kolagén) – zabezpečujú pružnosť a pevnosť kĺbov ašliach.
 • Vitamín C – podporuje tvorbu kolagénu v tele, prispieva k správnej funkcii kosti, chrupaviek apokožky.
 • Joint Matrix – špeciálna zmes vitamínov a minerálov, konkrétne obsahuje vápnik, horčík a vitamíny skupiny B. Vápnik a horčík sú dôležité pre udržanie dobrého stavu kostí a podporujú normálnu činnosť svalov. Vitamíny skupiny B prispievajú k zmierneniu únavy a vyčerpania a podporujú normálnu funkciu imunitného systému.

Viac informácií o produkte: Joint Bar

Vitamín D3

Účinná lipozomálna forma vitamínu D3, ktorá je v ľudskom organizme najlepšie vstrebateľná. Vitamín D3 podporuje imunitný systém a prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu. Týmto spôsobom zvyšuje dostupnosť vápnika pre kosti, čo je nevyhnutné na udržanie ich pevnosti a hustoty.

Viac informácií o produkte: Vitamín D3

Pre koho je balík určený

Balík je určený pre všetkých mužov vo veku 60+, ktorí sa zaujímajú o zdravie a chcú si zabezpečiť pohyb bez bolesti. Ideálny darček pre dedkov, otcov, bratov, kamarátov, ujov, kolegov, rodinných príslušníkov a všetkých mužov vo veku 60 rokov.

Ako užívať produkty

Účinok sa prejaví pri pravidelnom užívaní, preto balík produktov odporúčame užívať v rámci 2 – 3 mesačnej kúry aspoň 1 – 2x do roka.

 • Gelo-3 Complex® užívajte 1x denne nalačno alebo medzi jedlami.
 • Omega-3 mastné kyseliny užívajte denne 2 tobolky spolu s
 • Joint Bar si vychutnajte ako zdravú maškrtu kedykoľvek počas dňa.
 • Vitamín D3 užívajte 1 kapsulu denne spolu s

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  0 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x