Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík pre sexi ženu

Balík vytvorený špeciálne pre potreby žien, ktorým záleží na ich vzhľade a figúre. Kombinácia produktov vhodná na doplnenie bielkovín, podporu spaľovania tukov a odstránenie pocit nafúknutého bruška.

Produkt je nedostupný

Základný popis produktu

Štíhla línia, vyformované krivky, ploché bruško – všetko po čom túži každá žena, ktorá sa chce cítiť sexi a fit. Správne zloženie jedálnička môže pomôcť tieto ciele dosiahnuť rýchlejšie a tiež napomôže k tomu, aby boli výsledky udržateľné. Kombinácia produktov Lady Fit Protein, ThermoFitProbiodom vám efektívne pomôže s udržaním línie.  Lahodný proteín si navyše môžete pripraviť v  šejkri Prostak.

Šejker ProStak 450ml - ružový

Praktický šejker so zásobníkom na kapsule a dvoma extra nádobami so samostatným viečkom.

Viac informácií o produkte: Šejker ProStak

Lady Fit Protein 500g – čokoláda-višňa

Nízkokalorický proteín vyvinutý špeciálne pre potreby žien, ktoré sa chcú cítiť zdravo a fit – lahodná náhrada jedla pri chudnutí.            Lady Fit Protein je sladený stéviou a obsahuje len 114 kcal, preto je vhodný pri chudnutí či formovaní postavy. Má vysoký obsah aminokyseliny L-lyzín, ktorá prispieva k posilneniu imunity, pretože práve chudnutím býva imunita často krát oslabená a organizmus je tak náchylný na rôzne ochorenia.

Lady Fit Protein obsahuje:

 • Srvátkový proteínový koncentrát (WPC) – patrí medzi najpopulárnejšie druhy bielkovín vo svete fitness. Vysoký obsah bielkovín v srvátkovom proteíne môže prispieť k pocitu sýtosti a pomôcť pri kontrole hmotnosti. Proteín môže tiež pomôcť udržať svalovú hmotu počas redukčných diét.
 • Mliečny proteínový koncentrát (MPC) – má nízky obsah tuku a sacharidov, čo ho robí vhodným zdrojom bielkovín pre tých, ktorí si sledujú príjem kalórií.
 • BCAA 2:1:1 – BCAA (v jednej dávke až 5,5g) je skupina troch esenciálnych aminokyselín: valín, leucín a isoleucín. Tieto aminokyseliny pomáhajú k rýchlejšej regenerácii svalových tkanív po tréningu.
 • L-lyzín – prírodná látka, ktorá hrá dôležitú úlohu v životných procesoch organizmu. Podieľa sa na raste a oprave tkanív, tvorbe kolagénu i podpore imunitného systému. L-lyzín je účinná látka v boji proti vírusom, pomáha zabraňovať prepuknutiu rôznym vírusovým infekciám a herpesovým ochoreniam.
 • Komplex tráviacich enzýmov – sú biologicky aktívne molekuly, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu pri procese trávenia potravy.
 • Vitamíny skupiny B a vitamín C
 • Vitamíny B skupiny (B1, B2, B3, B6, B7, B9 a B12) obsiahnuté v proteíne hrajú dôležitú úlohu v mnohých biochemických procesoch v tele, vrátane metabolizmu sacharidov, tukov a bielkovín.
 • Biotín – zabezpečuje správnu látkovú premenu makronutrientov a prispieva tiež k udržaniu zdravia pokožky, slizníc a vlasov.

Viac informácií o produkte: Lady Fit Protein

ThermoFit

Vysokoúčinný spaľovač tukov v sebe spája 10 silných prírodných stimulantov na podporu metabolizmu tukov. Ide o 100% prírodný spaľovač bez syntetických látok, ktorého efekt pocítite okamžite.

Thermofit obsahuje:

 • Citrus Aurantium(horký pomaranč) – obsahuje látku synefrín, ktorá je považovaná za 100% prírodnú náhradu efedrínu bez vedľajších účinkov. Synefrín pôsobí na metabolizmus tukov, čím prispieva k spaľovaniu tukových buniek efektívnejšie.
 • Kôra bielej vŕby (Cortex salicis) – podporuje spaľovanie tukových buniek
 • Extrakt zo zeleného čaju – podporuje metabolizmus lipidov a povzbudzuje centrálny nervový systém a činnosť mozgu, čím dochádza k odstráneniu prejavov únavy.
 • Guggul steróny – (extrakt z indickej rastliny rastliny Comniphora mukul) - je účinný pri spaľovaní tukov a podporuje správnu metabolickú činnosť štiepenia tukov. Okrem toho podporuje správnu hladinu cholesterolu v
 • L-karnitín – prenáša mastné kyseliny priamo do mitochondrií, ktoré ich následne premieňajú na energiu. Prispieva k využitiu tukov ako prednostného paliva pre svaly. Znižuje tvorbu kyseliny mliečnej.
 • Prírodný kofeín– podporuje bdelosť a prispieva k oddieleniu pocitu únavy
 • Chróm – Prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín a k normálnej hladine glukózy v krvi. Jeho pravidelné užívanie pozitívne vplýva na reguláciu chute na sladké.
 • L-tyrozín – aminokyselina, ktorá je prekurzorom viacerých neurotrasmiterov ako je napr. dopamín alebo noradrenalín, čo sú hormóny dôležité pre mentálne zdravie, jeho dostatočným množstvom v organizme klesá chuť do jedla. Okrem toho podporuje správne fungovanie štítnej žľazy a tvorbu hormónov štítnej žľazy (tyroxínu a trijódtyronínu) čo je zabezpečované chemickými reakcia v ktorých je tyrozín nevyhnutný.
 • Naringín – najznámejší prírodný flavonoid prírodne sa nachádzajúci v grepfruite čo je príčinou jeho horkej chuti. Jeho účinky sú hlavne atioxidačné čo je vychytávanie voľných radikálov. Podporuje elasticitu a pevnosť stien ciev.
 • Selén – má antioxidačnú aktivitu a chráni bunky pred oxidačným stresom. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k udržaniu zdravých nechtov a

Viac informácii o produkte: ThermoFit

Probiodom

Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré majú prospešný vplyv na tráviaci systém a zdravie človeka. Pomáhajú udržiavať rovnováhu mikroflóry v črevách a zlepšujú tráviaci proces. Probiotiká môžu byť užitočné aj pri problémoch s nafúknutým bruškom. Nafúknutie bruško môže byť spôsobené rôznymi faktormi, ako je nadmerná konzumácia plynných nápojov, prehnané konzumovanie hrubých vláknitých potravín alebo nedostatočné trávenie určitých látok. Probiodom obsahuje až 8 druhov probiotických kultúr, ktoré udržujú správnu rovnováhu dobrých črevných baktérií, ktoré osídľujú všetky časti tráviacej sústavy, od žalúdka až po hrubé črevo. V odporúčanej dennej dávke je 6 miliárd probiotických baktérií.

Probiodom obsahuje:

 • 4 kmene laktobacilov (Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus salivarius W24) – tento druh baktérií sa prirodzene nachádza v tráviacom trakte, v pošve, v materskom mlieku i na koži. Ich úlohou je bránenie rastu patogénnych baktérií, ktoré spôsobujú črevné zápaly a hnačky. Okysľujú prostredie čriev tým, že produkujú kyselinu mliečnu a bránia tak napríklad rastu salmonely. Znižuje výskyt vaginálnej mykózy a pozitívne ovplyvňuje činnosť močovej trubice kde bojuje aj proti Escherichia coli (tlmí jej rast a tým urýchľuje napr. liečbu zápalu močového systému)
 • 2 kmene bifidobaktérií (Bifidobacterium lactis W51 a W52) – ide o druh baktérií, ktorých hlavnou funkciou je trávenie vlákniny a iných komplexných sacharidov. Vďaka tomu, že trávia vlákninu, produkujú zdravé mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre zdravie čriev a tiež pomáhajú riadiť pocity hladu.
 • Lactococcus lactis W19 – ide o baktériu, ktorá za účasti s mliekom pomocou bakteriálnych enzýmov vytvorí z laktózy energetické molekuly (ATP). Vedľajším produktom ATP je kyselina mliečna, ktorá zmierňuje rozmnožovanie a rast škodlivých mikróbov a patogénov v črevách.
 • Enterococcus faecium W54 – je druh baktérie, ktorý zabraňuje v organizme rozmnožovaniu choroboplodných zárodkov či rozvoju cestovateľských hnačiek. Obnovuje vyváženosť flóry hrubého čreva a je zodpovedná aj za správne trávenie. Jej aktivitu zvyšuje selén. Má schopnosť priľnúť na črevnú stenu a zabudovať sa medzi ostatné črevné užitočné baktérie a tak bráni úniku patogénov cez črevnú sliznicu do krvi.

Viac informácií o produkte: Probiodom

Pre koho je produkt určený

Balík je určený pre všetky ženy, ktorým záleží na zdraví a fyzickej kondícii. Produkty v balíku sú nakombinované tak, aby doplnili potrebné živiny, podporili spaľovanie tukov a eliminovali pocit nafúknutého bruška.

Ako užívať produkty

Balík produktov je vhodné užívať kedykoľvek na udržanie sexi kriviek ale aj v období redukčných diét a chudnutia.

 • Lady Fit Protein užívajte 1 – 2 denne medzi jedlami, po skončení tréningu najneskôr do hodiny. Protein doplní živiny azregeneruje organizmus. Lady Fit Protein je lahodná náhrada jedla, vhodný ako alternatíva desiaty či olovrantu.
 • ThermoFit je prírodný spaľovač, ktorý obsahuje stimulačné látky, preto ak chodíte skôr spať, tak ho neodporúčame užívať po 16.00 hodine. Užívajte 1 – 4 kapsule aspoň 30 – 45 minút pred tréningom. Pri užívaní najskôr začnite sjednou kapsulou, a následne na sebe odsledujte, či je potrebné dávkovanie zvýšiť.
 • Probiodom užívajte 1 – 2 x denne 2 – 6 kapsúl.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  0 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x