Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík pre ženu 60+

Darujte svojim najbližším radosť z vitality a pohybu bez bolesti. Dokonalý darček pre babku, mamu, sestru, tetu či kamarátku!

Balík pre ženu 60+
Balenie:
Cena:
86.70 € 78.10 €

Základný popis produktu

Problémy s pohybovým aparátom a stratou vitality u žien 60+  sú bežné a môžu výrazne ovplyvniť ich kvalitu života. Medzi najbežnejšie problémy patrí osteoartróza, osteoporóza, svalové oslabenie, reumatoidná artritída, bolesti chrbtice a neurologické problémy. Gelo-3 Complex a Boswellia serrata vyživia kĺby, šľachy a väzivá, odstránia zápaly. Premium L-Carnosine dopĺňa energiu bunkám a zamedzuje starnutiu buniek.

Gelo-3 Complex® (Piňa Colada)

Komplexná kĺbová výživa vo forme prášku na prípravu chutného nápoja na podporu pevnosti a pružnosti kĺbov, šliach a väzív. Gelo-3 Complex obsahuje až 8 g kolagénu v jednej dávke  (odporúčaná denná dávka je 5-10 g v závislosti od individuálnych potrieb jedinca).

Gelo-3 complex® obsahuje:

 • Kolagénové peptidy (hydrolyzovaný kolagén) – zabezpečujú pružnosť a pevnosť kĺbov ašliach.
 • Glukozamín sulfát a chondroitín sulfát – napomáhajú obnove kĺbovej chrupavky a chránia ju pred opotrebením.
 • Vitamín C – podporuje tvorbu kolagénu v tele, prispieva k správnej funkcii kostí, chrupaviek apokožky.
 • Vápnik a horčík v organickej forme – sú dôležité pre udržanie dobrého stavu kostí a podporujú normálnu činnosť svalov.

Viac informácií o produkte: Gelo-3 Complex

Boswellia serrata

Extrakt zo živice Boswellia serrata s obsahom až 85 % kyseliny boswellovej obohatený o BioPerine®. Účinná kombinácia látok na podporu pohybového aparátu a správnu činnosť kĺbov. Extrakt získavaný zo živice pozitívne pôsobí na pohybový aparát a prispieva k udržaniu normálneho stavu kĺbov. Prispieva tiež k správnemu obehu v jemných krvných cievach a kapilárach, vďaka čomu má pozitívny účinok na udržanie normálnej činnosti srdca a hladiny cholesterolu v krvi. Boswellia serrata obsahuje viacero účinných látok, no najsilnejšie účinky majú boswellové kyseliny, ktoré sú známe pre svoje protizápalové vlastnosti. Nadácia pre artritídu (Arthritis Foundation) odporúča denne prijať 720 mg kyseliny boswellovej.

Viac informácií o produkte: Boswellia serrata

Premium L-Carnosine

Bunková energia v podobe Premium L-Carnosine. Unikátne zloženie s obsahom karnozínu, koenzýmu Q10 a vitamínu E bojuje proti starnutiu organizmu a dopĺňa energiu bunkám. Je odporúčaný počas stresového obdobia a pri strate vitality. Každá zdravá bunka v organizme je naprogramovaná na určitý počet delení. Po poslednom delení dochádza k smrti bunky a nastáva jej zánik. Nepriaznivé faktory jej životnosť skracujú, ale naopak Premium L-Carnosine ochraňuje bunky pred degeneratívnymi zmenami, predlžuje ich životnosť zvyšovaním počtu delení a má schopnosť bunku chrániť. Tieto vlastnosti sa najviac prejavujú pri starnutí pokožky.

Premium L-Carnosine obsahuje:

 • Aminokyselina karnozín – obsahuje biologicky aktívny dipeptid, ktorý je tvorený dvomi aminokyselinami – beta-alanín a histidín. Je často nazývaný aj ako neuropeptid vďaka jeho ochranným účinkom v mozgu. Taktiež sa pýši názvom „látka dlhovekosti“ vzhľadom k jeho omladzujúcim účinkom
 • Koenzým Q10 – ide o silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením a oxidatívnym stresom. Zvyšuje produkciu energie v bunkách srdca, svalov a mozgu. Starnutie býva spojené s poklesom koenzýmu Q10 v mitochondriách (elektrárňach) buniek najmä od 30. roku života. Nedostatok koenzýmu Q10 sa v tele prejavuje zníženou výkonnosťou, horšou toleranciou záťaže, zníženou aktivitou, únavou a schopnosťou regenerácie.
 • Vitamín E – chráni bunky pred pôsobením voľných radikálov a oxidačným stresom.

Viac informácií o produkte: Premium L-Carnosine

Pre koho je balík určený

Balík produktov je vhodný ako darček pre babky, matky, kamarátky, rodinné príslušníčky a všetky ženy vo veku 60+.

Ako užívať produkty

Účinok sa prejaví pri pravidelnom užívaní, preto balík produktov odporúčame užívať v rámci 2 – 3 mesačnej kúry. Pri závažnejších problémoch môžete užívať produkty pravidelne, vždy si však po kúre dajte od užívania aspoň mesiac pauzu.

 • Gelo-3 Complex® užívajte 1x denne nalačno alebo medzi jedlami. Vprípade závažnejších problémoch užívajte 2x denne.
 • Boswellia serrata užívajte 1x denne 2 – 3 kapsule spolu s
 • Premium L-Carnosine užívajte 1x denne.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  0 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x