Energia (nielen) na dovolenke a na cestách
Energia (nielen) na dovolenke a na cestách

Energia (nielen) na dovolenke a na cestách

Energia (nielen) na dovolenke a na cestách

Výkon mojej pracovnej funkcie si vyžaduje zvýšenú pozornosťsústredenosť. V práci trávim denne za volantom niekoľko hodín, preto dobre poznám náhly nedostatok energie, únavu či ospalosť. Tieto nepríjemné sprievodné prejavy som konzultoval s mojou známou, ktorá mi odporučila rýchlu „prvú pomoc“ za volantomEnergy drops od spoločnosti Kompava.

Priznám sa, že som bol spočiatku voči týmto „cukríkom“ mierne skeptický, ale rozhodol som sa produkt vyskúšať. Ako som však neskôr zistil, vôbec nejde o obyčajné cukríky, pretože sú obohatené o významné látky ako je L-karnitín, taurín, kofeín a vitamín B6, ktorý pomáha zmierniť únavu a vyčerpanie. Energy drops som využil nielen pri šoférovaní v práci, ale aj pri ceste autom na dovolenku do Chorvátska, ktorú som mal s rodinou v tom čase naplánovanú.

A musím uznať, že výsledný efekt ma veľmi príjemne prekvapil. Produkt sa stal mojím neoceniteľným spoločníkom nielen v šialených zápchach a v pomaly sa posúvajúcich kolónach, ktoré sa tiahli niekoľko kilometrov, no najmä počas jazdy v noci, keď ma „chytali“ driemoty a potreboval som doplniť energiu pre zabezpečenie extra vysokej dávky pozornosti. Veľmi dobre som si totiž uvedomoval riziko mikrospánku pri dlhotrvajúcej monotónnej jazde po diaľnici, obzvlášť preto, že som musel dbať aj na bezpečnosť spolucestujúcich – svojej rodiny. Energy drops ma skutočne nakopli a pomohli mi bezpečne prísť do cieľa. Dnes už viem, že pitie bežných komerčných energetických nápojov za volantom nie je nutné, pretože existuje účinnejší spôsob, ako zvládnuť dlhú jazdu za volantom.

Hoci sa moje bezstarostné chvíle oddychu skončili, v práci využívam tento produkt aj naďalej, keď sa v pracovnom zhone cítim „vyšťavený“ a potrebujem dobiť baterky. Oceňujem malé praktické balenie, ktoré môžem mať so sebou kdekoľvek. V budúcnosti plánujem vyskúšať aj ďalšie produkty spoločnosti Kompava. Budem veľmi rád, ak budú na mňa pôsobiť aspoň tak účinne ako Energy drops, ktoré svoj účel splnili na 100 %.

S pozdravom,

Váš nový a spokojný zákazník Majo