Ideálne spaľovanie tukov - Kôra bielej vŕby

Ideálne spaľovanie tukov - Kôra bielej vŕby

Odvary z listov a kôry vŕby bielej (White Willow Bark) sa v ľudovom liečiteľstve používali od nepamäti ako účinný prostriedok na znižovanie teploty a tlmenie bolesti a zápalových procesov. Aktívne látky, ktoré sa odborne nazývajú saliciláty, sa v prírode nachádzajú v mnohých druhoch rastlín, pričom osobitne bohaté na tieto látky sú práve vŕby.

Vŕba je oveľa silnejší kaliber, dokáže uľaviť aj pri zápale trojklaného nervu, ťažkých migrénach, artritíde, po chirurgických zákrokoch, a podobne. Celkovo upokojuje – užíva sa pri nespavosti. Oproti aspirínu je vhodná aj pri liečbe chronických zápalov šliach, nervov, kĺbov či zubov. Vŕbový čaj podporuje vylučovanie, takže je vhodný na zápaly močových ciest, reumatizmus a dnu. Vonkajšie použitie vo forme kúpeľa, obkladov či zásypov sa ponúka pri rôznych zápaloch či poraneniach kože. Okrem protizápalových a dezinfekčných účinkov sa tu uplatňuje aj adstringentné, sťahujúce pôsobenie vŕbovej kôry. Pomáha doslova od hlavy až po päty – na lupiny, akné, hnisavé rany, omrzliny, mykózy, hemoroidy a potenie nôh.

Moderný syntetický ekvivalent týchto zlúčenín sa odborne nazýva kyselina acetylsalicyová alebo aj aspirín. Pôsobí ako analgetikum, protizápalovo a má posilňujúce účinky. Využíva sa pri liečení rôznych foriem reumatizmu, horúčok, dny a ako utišujúci prostriedok pri rôznych bolestiach. V kombinácii s ostatnými látkami na spaľovanie tukov znásovuje ich účinok na redukciu telesnej hmotnosti.

Ďalšie účinky prírodného analgetika a spaľovača tukov White Wilow Bark:

- v kombinácií s inými látkami silne znásobuje účinok spaľovania tukových buniek
- pomáha potláčať bolesti hlavy, tlmí nervové napätie, prináša úľavu pri bolesti

- odstraňuje závraty
- používa sa pri prechladnutí a chlade, znižuje horúčku
- pomáha lepšie znášať reumatické bolesti, bolesti v krku, chrbta, kolien, bokov, svalov, artritídu
- znižuje frekvenciu srdcového búšenia a záchvatu
 
Chcete aj vy vyskúšať účinky tohto prírodného analgetika a spaľovača tukov? Nájdete ho v našom výrobku Thermofit!

Štítky:

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info