Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

K2 Anti Age Day & Night

Výživový doplnok Produkt neobsahuje geneticky modifikované suroviny Produkt je vhodný pre diabetikov

Unikátna kombinácia účinných látok v dennej fáze pre podporu bunkovej energie s cordycepsom, ženšenom a koenzýmom Q10. Nočná fáza pre podporu očisty buniek obsahuje sulforafan a extrakt z hroznových jadierok. Spolu prispievajú k udržaniu energie, vitality, psychickej výkonnosti a koncentrácie.

K2 Anti Age Day & Night
Balenie:
Cena:
54.50 €

Základný popis produktu

Jednotlivé zložky K2 AntiAge napomáhajú tvorbe bunkovej energie, zlepšujú fyzický výkon, vitalitu a mladistvý vzhľad. Ak cítite únavu a vyčerpanosť aj napriek dostatočnému spánku, doplňte energiu a vitalitu pomocou produktu K2 Anti Age. Produkt je navrhnutý tak, aby dosahoval maximálny účinok a preto sa skladá z dvoch fáz – dennej a nočnej.

Denná fáza K2 Anti Age Day zlepšuje tvorbu bunkovej energie v mitochondriách počas dňa, vďaka čomu sa zvyšuje vitalita tela, fyzický výkon a zlepšuje sa sexuálne zdravie, mentálna bystrosť a koncentrácia. Starnutím klesá počet a aktivita mitochondrií v bunkách. Mitochondrie sú považované za energetické jednotky bunky (elektrárne na výrobu energie). Počas života sa mitochondrie zanášajú usádzaním toxických usadenín a škodlivých látok, čím im znemožňujú fungovať na maximálny výkon. Výsledkom je neustála únava a vyčerpanosť, pokles aktivity celého tela a mysle, ako aj postupné vytrácanie pocitu mladosti a sviežosti. A práve denná fáza prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, má pozitívny vplyv na pamäť a koncentráciu a bunkám pokožky prináša mladistvý vzhľad a dodáva energiu.

Nočná fáza K2 Anti Age Night zintenzívňuje proces bunkového čistenia v noci, chráni bunky pred oxidatívnym stresom a poškodením, čo podnecuje ranné vstávanie plné energie, vitality a mladosti. V noci medzi 1:00 – 3:00 je podľa biologických hodín najaktívnejšia pečeň. Keďže je pečeň spojená s detoxikáciou, najsilnejší proces očisty organizmu je práve v noci, počas spánku. Takáto očista sa odrazí na tom, ako sa cítite ráno po prebudení. Po správnej regenerácii by ste sa mali ráno cítiť sviežo, zdravo, plní energie a vitálnejší ako predchádzajúci deň. Výsledky by sa mali pozitívne odzrkadliť aj na vašej pleti.

Zjednodušene povedané, nočná časť očistí mitochondrie a denná časť ich naplní energiou. Preto odporúčame užívať jednotlivé časti spolu, keďže sa vzájomne dopĺňajú.

Viac informácii nájdete na oficiálnej stránke produktu: K2 Anti Age

K2 Anti Age obsahuje:

Denná fáza K2 Anti Age Day

 • Podhubie húsenice čínskej (Cordyceps sinensis) - ide o exotickú hubu, ktorá je súčasťou tradičnej čínskej medicíny starej niekoľko tisícročí. Cordyceps zvyšuje schopnosť organizmu prispôsobiť sa nedostatku kyslíka, toxickým látkam či veľkým fyzickým záťažiam. Taktiež zlepšuje okysličovanie všetkých buniek v tele čím pozitívne vplýva na tvorbu energie v mitochondriách, pomáha zlepšovať stavy únavy, zlepšuje pamäť a má omladzujúce účinky.
 • Ženšen pravý (Panax ginseng) – ako adaptogén sa na liečebné účely používa už tisícročia v Číne, Japonsku a v Kórei. Ide o najsilnejší posilňujúci prostriedok v ázijskej medicíne. Rastlina ženšen obsahuje účinné látky saponíny – ginsenoidy, ktoré majú stabilizačný vplyv na ľudskú fyziológiu. Ženšen je jedným z najlepších prostriedkov na ochranu pred duševným stresom a stabilizuje hladinu kortizolu, čo je hlavný stresový hormón. Taktiež zvyšuje fyzický a duševný výkon organizmu, zlepšuje pamäť, sústredenosť, priestorovú orientáciu, schopnosť učiť sa a spomaľuje starnutie a opotrebovanie mozgových buniek.
 • Koenzým Q10 – ide o silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením a oxidatívnym stresom. Zvyšuje produkciu energie v bunkách srdca, svalov a mozgu. Starnutie býva spojené s poklesom koenzýmu Q10 v mitochondriách (elektrárňach) buniek najmä od 30. roku života. Nedostatok koenzýmu Q10 sa v tele prejavuje zníženou výkonnosťou, horšou toleranciou záťaže, zníženou aktivitou, únavou a schopnosťou regenerácie.

Nočná fáza K2 Anti Age Night

 • Extrakt z brokolice – hlavnou účinnou zložkou je sulforafan (zlúčenina síry). Pôsobí ako signalizačná molekula, čo znamená, že pri vstupe do buniek zapne viac ako 200 génov, ktoré mohli byť vyradené z činnosti kvôli vysokej toxicite bunky, zlej životospráve, či vysokému veku. Akonáhle sa gény uvedú do svojej činnosti, začnú sa produkovať detoxikačné a antioxidačné enzýmy, ktoré bunku zbavia toxínov a obnovia jej činnosť na maximum.
 • Extrakt z hroznových jadierok – hroznové jadierka obsahujú biologicky aktívne polyfenoly, ktoré chránia bunky pred oxidatívnym poškodením a preto sa používajú ako podporný prostriedok pri poruchách imunity, alergiách a kardiovaskulárnych poruchách.

Pre koho je produkt určený

 • Pre udržanie psychickej výkonnosti, vitality a prirodzenej obranyschopnosti organizmu
 • Počas stresujúcich období, pri ťažkej fyzickej i mentálnej vypätosti
 • Pri prvých príznakoch vrások spôsobených stresom, voľnými radikálmi a vekom
 • Po dosiahnutí 30. roku života (po tomto veku sa starnutie viacnásobne zrýchľuje)
 • Pri nedostatku energie, koncentrácie, a úbytku vitality
 • Pre udržanie sexuálneho zdravia
 • Na aktívne vychytávanie voľných radikálov vznikajúcich pri fajčení
 • Pokiaľ cítite nedostatok energie, neustálu únavu a vyčerpanosť

Odporúčané dávkovanie

 • Denná fáza – 4 kapsule ráno nalačno zapiť dostatočným množstvom vody
 • Nočná fáza – 2 kapsule večer pred spaním zapiť dostatočným množstvom vody

Použitie

Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty a zloženie

 
DAY - denná zložka:
100 g4 kapsuly/1640 mg *RVH %
Energetická hodnota1724 kJ/407,5 kcal28,27 KJ/6,7 kcal0,3
Bielkoviny3,6 g0,06 g0,1
Sacharidy83,41 g1,37 g0,5
Tuky6,61 g0,1 g0,1
Aktívne látky:
Cordyceps sinensis extrakt60,98 g1000 mg-
Panax ginseng  extrakt34,52 g 566 mg-
Koenzým Q103,05 g50 mg-
 
NIGHT - nočná zložka:
100 g2 kapsuly/900 mg *RVH %
Energetická hodnota1537 kJ/361,7 kcal13,83 KJ/3,25 kcal0,16
Bielkoviny10,54 g0,09 g0,18
Sacharidy79,15 g0,7 g0,27
Tuky0,33 g0 g0
Aktívne látky:
Extrakt z brokolice76,22 g686 mg-
Extrakt z hrozna22,22 g200 mg-

*RVH %  -  Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).

- RVH nie je stanovená

Day: Extrakt z huby húsenice čínskej (Cordyceps sinensis), extrakt z koreňa ženšenu pravého  (Panax ginseng), koenzým Q10, stearan horečnatý, rastlinná kapsula (hypromelóza, uhličitan vápenatý)

Night: Extrakt z brokolice (Brassica oleracea italica), extrakt z hroznových semienok (Vitis vinifera L.), stearan horečnatý, kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza).

UPOZORNENIE

Výrobok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote od 10 °C do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte.

 • Cordyceps sinensis

  1000 mg
 • Koenzým Q10

  50 mg
 • Extrakt z brokolice

  686 mg
 • Extrakt z hrozna

  200 mg
K2 Anti Age Day & Night

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  31 x
 • 4 hviezdičky
  6 x
 • 3 hviezdičky
  3 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x

Často kladené otázky

Samozrejme, produkt K2 AntiAge je vhodný aj pre mužov. Okrem toho, že eliminuje chronickú únavu, podporuje vitalitu tak zvyšuje sexuálnu energiu, túžbu a zlepšuje prekrvenie.

Nie neobsahuje vitamín K2.

Áno, je potrebné užívať dennú aj nočnú fázu produktu K2 AntiAge. K2 AntiAge funguje na bunkovej úrovni. Obsahuje dve dózy: čiernu a bielu a každá dóza obsahuje úplne iné účinné látky. Čierna dóza a jej účinné látky sú zamerané na detoxikáciu a prečistenie buniek, bunky zároveň chráni pred oxidatívnym stresom a poškodením. Vy sa tak zobudíte svieži, vitálni a plní energie. Účinné látky z bielej dózy následne dodajú prečistením bunkám energiu, zvýšia ich výkon a vy budete v priebehu dňa maximálne koncentrovaný, nebudete pociťovať únavu a pokles vitality.

Je dôležité dať si po približne troch mesiacoch užívania pauzu, aby si organizmus nezvykol na prísun stimulačných látok. Bunky budete mať prečistené od všetkých nánosov a každé ráno sa budete cítiť sviežo, zdravo, vitálnejší a plný energie.

Určite áno. K2 AntiAge obsahuje kvalitné prírodné zložky, ktoré zlepšujú tvorbu bunkovej energie v mitochondriách (energetických centrách bunky), na základe toho sa zvýši telesná vitalita, fyzický výkon, mentálna bystrosť a koncentrácia. Pocítite nával energie a budete maximálne sústredený.