Kĺbové tyčinky grátis k limitovanej edícii Gelo-3 complex

Kompava info 2010 1

Kompava info 2010 1 Kompava a Maďarsko Začiatkom augusta 2009 Kompava svoje pôsobenie v Maďarsku začala orientovať na kluby. Naša spolupráca priniesla výsledky a kluby kde sme začali spoluprácu okamžite začala podávať vyššie výkony. V článku sa zameriam na tri kluby, ktorých vývoj som mohol sledovať: ETO futsal – futsal, Shark Gyor – americký futbal, SEAT Lami-Véd – basketbalový ženský tým.

Kompava a Maďarsko

Začiatkom augusta 2009 Kompava svoje pôsobenie v Maďarsku začala orientovať na kluby.

Naša spolupráca priniesla výsledky a kluby kde sme začali spoluprácu okamžite začala podávať vyššie výkony.

V článku sa zameriam na tri kluby, ktorých vývoj som mohol sledovať: ETO futsal – futsal, Shark Gyor – americký futbal, SEAT Lami-Véd – basketbalový ženský tým.

Jeden z prvých oslovených klubov bol Sharks Gyor ktorý sú hráčmi početní a Kompavu si obľúbili veľmi rýchlo. V tíme je približne 50 hráčov a náš výrobok Hypofit sme im namiešali hneď pri prvom zápase naostro. No ak by šlo o prípravky ktoré neboli overené rokmi, by to bolo veľké riziko. Nakoľko ale máme dlhoročnú vysokú kvalitu, to nebol žiaden problém. Samozrejme žiaden z hráčov nemal žiadne problémy ;-)

Chcem vám trochu priblížiť 2 zápasy. Finále ktoré sa konalo 8.novembra 2009 v Budapesti.

Győr Sharks vs. Bp Wolves 5. Hungarian Bowl (finále) 12-16

Bol to veľmi náročný zápas pri čom sa zúčastnené tímy úplne líšia v mnohých smeroch a Wolves majú k víťazstvu všetko dané.