Kompava Info - Jar 2018

Kompava Info - Jar  2018 Množstvo zaujímavých tipov a praktických rád ako s ňou zatočiť vám prinášame na stránkach nášho jarného Kompava INFO. Pomôže Vám s ňou i naša jarná novinka, vyvinutá v spolupráci so predsedom Slovenského paralympijského výboru PhDr. Jánom Riapošom PhD. . Nenechajte sa ovládnuť rutinou a skúste aspoň raz týždenne porušiť porušené novoročné predsavzatia a vytvarujte si krásne tvarovaný zadoček. Veď do plaviek to ešte stíhate :)

Na úvod ...

  • Vianočný stromček je uprataný
  • Novoročné predsavzatia, ponovoročné a poponovoročné, „veď od pondelku začnem“ porušené
  • Valentínsky ošiaľ zažehnaný
  • Jarná únava pred nami

Množstvo zaujímavých tipov a praktických rád ako s ňou zatočiť vám prinášame na stránkach nášho jarného Kompava INFO. Pomôže Vám s ňou i naša jarná novinka, vyvinutá v spolupráci so predsedom Slovenského paralympijského výboru PhDr. Jánom Riapošom PhD. .

Nenechajte sa ovládnuť rutinou a skúste aspoň raz týždenne porušiť porušené novoročné predsavzatia a vytvarujte si krásne tvarovaný zadoček. Veď do plaviek to ešte stíhate :)

Snom každého rodiča je, aby jeho dieťa športovalo, my Vám prinášame pár rád, ako vášmu dieťaťu zabezpečíte doplnenie všetkých potrebných látok, ktoré pri svojich športových výkonoch potrebuje.

Vy prezliekate zimné kabáty, my prezliekame produkty ... o tomto všetkom, o tom ako sa pripraviť na Veľkú noc a ešte viac sa dozviete po prečítaní nášho čerstvého jarného vydania Kompava INFO ;)