Kompava Info - Jar / Leto 2017
Kompava Info - Jar / Leto 2017

Kompava Info - Jar / Leto 2017

Kompava Info - Jar / Leto 2017 Milí priatelia, sme radi, že ste sa práve pustili do listovania ďalšieho čísla nášho magazínu. To sme sa rozhodli vydať tentokrát trošku netradične a prinášame vám ho ako dvojčíslo. Chceme sa v ňom ohliadnuť za udalosťou, ktorou sme v Kompave najviac žili túto jar a zároveň vám ním chceme s príchodom leta už tradične priniesť niekoľko praktických rád, ako dať svojmu telu počas prichádzajúcich horúcich mesiacov tú najlepšiu starostlivosť.

Milí priatelia,
sme radi, že ste sa práve pustili do listovania ďalšieho čísla nášho magazínu. To sme sa rozhodli vydať tentokrát trošku netradične a prinášame vám ho ako dvojčíslo. Chceme sa v ňom ohliadnuť za udalosťou, ktorou sme v Kompave najviac žili túto jar a zároveň vám ním chceme s príchodom leta už tradične priniesť niekoľko praktických rád, ako dať svojmu telu počas prichádzajúcich horúcich mesiacov tú najlepšiu starostlivosť.

15 rokov... To je obdobie, za ktoré vyrastie z bábätka sebavedomý teenager. A presne to sa podarilo aj našej firme. V apríli tohto roka sme totiž oslávili toto pekné „polookrúhle“ jubileum. O tom, ako Kompava zvládala svoje prvé kroky, ako rástla a akú má víziu do ďalších rokov svojej „dospelosti“ nám porozprávala zakladateľka a riaditeľka firmy Želka Komorechová. Rozhovor s ňou prinášame ako ústredný článok tohto dvojčísla.

Máme radosť z toho, že na našej aprílovej narodeninovej oslave v piešťanskom penzióne Diana nechýbali desiatky našich dlhoročných podporovateľov z radov zákazníkov, športovcov a tiež kolegov, ktorí to s Kompavou „ťahajú“ od začiatku. Práve im venujeme niekoľko stránok tohto vydania a prostredníctvom ich osobných spomienok a blahoprianí do budúcnosti chceme ešte chvíľu pokračovať v našej „party“.

Ale čo by to bolo za oslavu, keby na nej chýbali darčeky. A v tomto prípade chce Kompava obdarovať vás, verných zákazníkov. To, aké príjemné bonusy sme v súvislosti s naším 15. výročím začali „pribaľovať“ k našim produktom, sa dočítate na najbližších stránkach.


Viete, ktorý produkt Kompavy patrí medzi úplne prvý? Je to náš iontový nápoj HypoFit, ktorý bol jeden z vôbec prvých nápojov tohto druhu na slovenskom trhu a ktorý si drží svoju kvalitu už 15 rokov. Mnohí si myslia, že iontové nápoje patria len k športovaniu. Dlhoročné skúsenosti mnohých z vás však ukazujú, že iontový nápoj je jedným z najužitočnejších riešení, ako si v horúcich letných dňoch „naordinovať“ správny pitný režim. Vďaka svojej schopnosti rýchlo rehydratovať organizmus, doplniť vypotené minerály a zároveň okamžite nabiť energiou, sa oplatí mať ho zarobený aj v práci či vo fľaši na pláži. A keď už hovorím o dovolenkách, inšpirovať sa môžete aj ďalšími tipmi, po akých produktoch z Kompavy siahnuť, aby ste boli v lete čo najviac v pohode. Napr. po kvalitných probiotikách, ktoré ustrážia našu žalúdočnú mikroflóru v čase cestovania, kedy je tráviace ústrojenstvo náchylnejšie na žalúdočno-črevné virózy viac než inokedy počas roka.

Verím, že si toto leto každý z vás užije pri plnom zdraví a sile. Ak sa budete chcieť pozdieľať svojimi fotkami z dovoleniek (či už ste do leta aktívne pracovali na svojej postave, alebo ani nie, ale aj napriek tomu sa máte radi), budeme vďační za pozdrav, ktorý nám necháte na našej stránke na Facebooku.