Môj proteínový koláčik
Môj proteínový koláčik

Môj proteínový koláčik

Môj proteínový koláčik

Dobrý deň,

na plaveckých pretekoch v Banskej Bystrici som si vo Vašom stánku na skúšku kúpila Wellness Daily Protein vanilkový. Samozrejme, že som ho hneď vyskúšala a bola som príjemne prekvapená - má jemnú chuť, nie je príliš sladký (sladidlo je stévia - prijala by som jej aj menej, ale to je môj súkromný problém, že sladím málo alebo vôbec) a po konzumácii nezostáva po ňom nepríjemná pachuť, ako som mala po iných proteínoch. Nápoj som skúšala s cejlónskou škoricou, prípadne so škoricou a kakaom. Výsledky boli vynikajúce. Dobrú skúsenosť som mala aj pri jeho príprave s vodou.

Použila som ho aj na pečenie - podľa receptu na Fittnes štedrák som upiekla koláčik, ktorý sme ochutnali celá rodina - aj manžel a dokonca aj syn, ktorý zo zásady koláče nekonzumuje.

Tento zobral na milosť, lebo tam boli iba samé zdravé ingrediencie: pohánková múka, kokosový olej, mak, bio kakao - použila som nepražené, miesto javorového sirupu som dala datlový, slivkový lekvár - vlastnoručne uvarený na chalupe - bez cukru samozrejme - tak ako ho robili naše staré mamy, slivky, goji a samozrejme welnes proteín.

Vrele doporučujem, iba treba ustriehnuť čas pečenia, ten môj sa piekol iba  minút.

 

Ďakujem za skvelý produkt.

Prajem veľa úspechov a spokojných zákazníkov.  

Eva Aláčová

Banská Bystrica