Myslite včas na svoje kĺby

Myslite včas na svoje kĺby

Gelo-3 complex, Joint bar, Fit Artro Aktiv a MSM - doplnky výživy pre vaše kĺby
  

V priebehu už 13-tich rokov pôsobenia na slovenskom i zahraničnom trhu venujeme zvýšenú pozornosť starostlivosti ľudí o ich kĺby. Preto sme vyvinuli a uviedli na trh viacero výrobkov s pozitívnym regeneračným účinkom na celý kĺbový aparát. V rámci spolupráce s viacerými športovcami i nešportovcami, priamym kontaktom, osobnými stretnutiami, referenciami a poďakovaniami od zákazníkov, získavame ďalšie informácie a podnety pre ich ďalšie napredovanie.

 

               

                                                                         

Všetky výživové doplnky na kĺby, šľachy... pôsobia preventívne a regeneračne pri liečení artritídy, osteoporózy, artrózy, pri svalových bolestiach, zápaloch šliach, úponov, chránia celý kĺbový aparát pred poškodením a pri zvýšenej fyzickej námahe, športovom výkone a pod. Skupinu kĺbových výživových doplnkov v našej kolekcii predstavujú hlavne výrobky Gelo-3 complex, Fit Artro Aktiv, kĺbová tyčinka Joint bar a MSM.

 


Jedinečnosť na trhu predstavujú dva výrobky:

Gelo-3 complex - osviežujúci nápoj s obsahom všetkých dôležitých zložiek výživy pre kĺby, so zvýšeným obsahom vitamínov skupiny B, vitamínu E, vápnikom a horčíkom. Zvýšenú pozornosť mu venujú ľudia, ktorí zaťažujú kolenný, ramenný, lakťový kĺb. Mnohí i starší ľudia našli v tomto výrobku pomoc pri ochoreniach, chorobách, pri liečení, po úrazoch a ako prevenciu.

Väčšina zákazníkov sa k tomuto výrobku vracia s vedomím zaručenej pomoci.

 

Joint bar tyčinka – jediná svojho druhu na trhu s výživovými doplnkami. Je podobná zloženiu Gelo-3 complex. Je veľmi dobre stráviteľná a okamžite zasýti. Najvhodnejšia je po tréningu, fyzickej záťaži a počas dňa, ak nemáte čas na jedlo alebo dostanete chuť na maškrtu. Je určená pre všetkých, ktorí chcú pre svoje kĺby niečo urobiť. Dve tyčinky obsahujú dennú dávku najdôležitejších vitamínov. Mnohí športovci si zakupujú celé balenia najmä počas najväčšej tréningovej záťaže a počas súťažného obdobia.


Bolesti a zranenia kĺbov znepríjemňujú život, dlho sa liečia a často i trápia. Preto Vám všetkým firma Kompava odporúča venovať im zvýšenú pozornosť.

„MYSLITE VČAS NA SVOJE KĹBY“

 

 

Mgr. Vilém Vrba

 


 

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info