Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Pozrime sa na rok 2022 v Kompave
Pozrime sa na rok 2022 v Kompave

Pozrime sa na rok 2022 v Kompave

Pozrime sa na rok 2022 v Kompave

Ak si uvedomíme, že rok 2022 je už za nami, všetci si v kútiku duše povieme, ako ten čas rýchlo beží. Tento rok bol však pre Kompavu výnimočný, oslávila skvelých, no náročných 20 rokov na trhu. Počas roka máme všetci málo kedy čas na to zastaviť sa, no tentokrát tak na moment urobte. Spolu s nami sa pozrite čo so sebou priniesol uplynulý rok.

Ako bolo spomenuté, Kompava má čestné miesto na slovenskom trhu už dve desaťročia. Príležitosť jubilejných 20. narodenín predstavovala pre Kompavu aj novú výzvu – expandovať na ďalší medzinárodný trh. Od roku 2022 tak Kompava skvalitňuje život a športové výkony športovcov svojimi skvelými výživovými doplnkami nie len na Slovensku, Česku či Gruzínsku, ale tiež v Poľsku.

Mesiac apríl bol pre Kompavu skutočne prevratný. Prvý štvrťrok sa niesol v znamení osláv – Kompava 1.4.2022 oslávila 20. narodeniny. Pri tejto príležitosti sme spoločne zorganizovali oslavu okrúhlin v kursalóne v známom kúpeľnom meste Trenčianske Teplice. Na oslavu zavítali predovšetkým obchodní partneri, rodina, priatelia či zamestnanci. Oslavu sprevádzal bohatý program a poďakovanie zamestnancom, partnerom a všetkým priaznivcom Kompavy, športu a zdravého životného štýlu.

„Dátum založenia firmy sme zámerne naplánovali na 1. apríl, ak by sa náhodou firmu nepodarilo rozbehnúť. Avšak časom sa ukázalo, že to nebude vtip. Je to veľká realita..." hovorí majiteľka spoločnosti Ing. Želmíra Komorechová

Skutočne to nebol vtip a po dvadsaťročnom fungovaní sme priniesli na záver oslavy predstavenie rebrandingu firmy spoločne s novým sloganom ,,Live an effective life.“

Rebranding predstavuje svojou svižnejšou vizualitou posun smerom k mladšej generácii a rovnako k novým víziám.

„Rebranding sme sa rozhodli spojiť s 20. narodeninami, pretože nastal čas sa posunúť či už logom, ale i produktami k mladšej generácii a k novým víziám. Zvolili sme modernejšiu a atraktívnejšiu formu vizuálnej komunikácie. Rovnako sme zmenili vizuál aj produktom na podporu zdravia, a preto už taktiež  majú nový „look“, keďže chceme viac upozorniť na jednotnosť produktov a zvýrazniť značku. Novým sloganom „Live an effective live,“ chceme poukázať, že výživové doplnky z našej produkcie sú predovšetkým funkčné a vieme si nimi zabezpečiť efektívnejší život po zdravotnej, ale tiež športovej stránke. Snažíme sa pomôcť našim zákazníkom s ich zdravotnými problémami, lepšími športovými výkonmi, udržaním mladého a vitálneho tela a vzhľadu. Rovnako sme si dali za cieľ  rozvíjať diagnostiku, ktorou ľuďom vieme vysvetliť, čo sa v nich deje, ako to zlepšiť, poprípade ak im niečo nefunguje správne, ako to eliminovať,“ vysvetľuje riaditeľka marketingu Mgr. Lucia Černá.

Príchod tepla s letnými mesiacmi sme využili a v spolupráci s Hertlsport team sme zorganizovali 3.6.2022 už 9. ročník Kompava BEH ZDRAVIA v čarovnom areáli Zlatníckej doliny, neďaleko mesta Skalica. Na tejto skvelej športovej akcii sa zúčastnili ľudia všetkých vekových kategórií.

Akcia sa perfektne vydarila, čo naznačujú aj usmiate tváre na spomienkových fotografiách a vyjadrenia zúčastnených.

Kompava beh zdravia absolvujem skoro každý rok a každý rok je to lepšie a lepšie. Tento rok to vyšlo a oslávili sme tu s deťmi i Deň detí. Moc si to užili a unavení zaspali ešte aj s maľbami na tvári po ceste domov. Zlatnícka dolina je ideálne miesto kde si predstavujem spojiť šport s prírodou. Perfektná akcia, nenásilná, pohodová, suprová. Ďakujeme.“ Lucia.

V Kompave žijeme aktívne a šport milujeme, a práve preto aj ďalšia firemná akcia bola v akčnom športovom duchu – splav rieky Váh. 1. júla sme spoločne vyrazili odhodlaný pokoriť túto rieku. Aj sa nám to úspešne podarilo, užili sme si to a na záver sme sily doplnili chutným jedlom pri príjemnom posedení.

"Vďaka tomuto podujatiu som sa viac spriatelila s novými kolegami, nakoľko som v tom čase bola vo firme nováčik." Alexandra Barcíková, grafická dizajnérka

V roku 2022 sa nám podarilo rozšíriť portfólio o ďalšie skvelé produkty. Medzi inými vynikajúci pomocník pri boľavých kĺboch – Boswellia serrata či praktické balenie do kabelky zázračného elixíru krásy a mladosti SkinBooster. V uplynulom roku uzrel svetlo sveta aj produkt Glutathione, ktorý zabraňuje poškodeniu buniek a patrí medzi najsilnejšie antioxidanty. Odstraňuje toxíny a ťažké kovy z organizmu, čistí pečeň, pľúca, obličky i ostatné dôležité orgány.

Mysleli sme tiež na zákazníkmi najviac obľúbené produkty. V prvej polovici roka sa nám podarilo pre zákazníkov pripraviť a umiestniť na trh novú príchuť instantných rastlinných aminokyselín K4 Power BCAA – príchuť mango. V letnom období vznikol hypotonický nápoj HypoFit v osviežujúcej príchuti mango, či vitamínovo-minerálny nápoj AcidoFit v príchuti malina. Koncom roka to bola zase komplexná kĺbová výživa Gelo-3-Complex, ktorú sme priniesli v novej skvelej limitovanej edícii s príchuťou piňacolada.

Nové príchute dostal aj zákazníkmi obľúbený bezlaktózový proteín Lactofree 90, a to príchuť čokoláda a vanilka-bourbon.

Prvý október bol pre Kompavu výnimočný – Serrapeptáza opäť v ponuke - čarovný enzým opäť na trhu. Určite si spomínate na moment, kedy sme k dátumu 15.4.2020, ako spoločnosť informovali o konečnom zákaze umiestňovania výživového doplnku Serrapeptase plus na trh, ktorý bol doposiaľ bez problémov obchodovateľný a u zákazníkov nesmierne žiadaný. Bolo to práve z dôvodu aktualizácie legislatívy EÚ, ktorá je nadradenou nad legislatívu Slovenskej republiky.

„Produkt Serrapeptáza nevyrábame ako výživový doplnok, pretože to legislatíva ešte stále nepovoľuje a nevieme či to vôbec niekedy povolí. Avšak, Serrapeptáza ako látka je povolená na výrobu veterinárnych prípravkov. Preto na trh uvádzame veterinárny prípravok „Serrapeptase Plus. Chcem len podotknúť, že látka serrapetáza je len jedna a vždy aj bola. Na svete existuje len jeden druh Serrapeptázy rovnako účinný pre ľudí aj zvieratá. Ak ju porovnáme so Serrapeptázou určenou pre ľudí, ide presne o tú istú látku s prispôsobeným dávkovaním v závislosti od veľkosti (hmotnosti) organizmu,“ takto objasňuje vzniknutú situáciu šéfka marketingu Mgr. Lucia Černá.

V predchádzajúcom roku sme sa zúčastnili viacerých medzinárodných výstav. Vzhľadom na umiestnenie Kompavy aj na Poľskom trhu, jednou z výstav, ktorej sme sa zúčastnili, bola FIWE FITNESS TRADE SHOW vo Varšave. Koncom roka Kompava tiež zavítala do Mníchova na ISPO Munich 2022. Všetci sme si z výstav priniesli naspäť veľa energie, nových kontaktov a skúseností.

Ako by tomu bolo inak, Kompava sa aj v roku 2022 zúčastnila mnohých športových akcií ako čestný sponzor či partner. Na množstvo športových udalostí po celom Slovensku cez blízky západ, až po ďaleký východ Slovenska, Kompava poskytla svoje produkty a skúsenosti účastníkom a športovým nadšencom.

Kompava podporila aj známu športovú udalosť DM-drogerie markt – Ženský beh: "Pohyb znamená zdravie, a preto som rada, že sme ako partner mohli participovať na tomto úžasnom podujatí." Petronela Stupková, marketingovo-obchodný B2B špecialista.

V Kompave nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov. Práve preto sme sa rozhodli v roku 2022 uskutočniť ochutnávky našich produktov priamo v sieťach drogérie DM po celom Slovensku, kde si naše produkty môžu zákazníci zakúpiť. Vieme, že presvedčiť sa o výbornej chuti našich produktov tak, že ich možno ochutnať, je viac ako počuť, čítať či vidieť.

"Počas letných promo akcií v sieti dm drogérie sme zákazníkom predstavovali naše produkty, ktoré mali možnosť ochutnať, a zároveň si zobrať vzorky pre rodinu či priateľov. Som rada, že som mala možnosť spoznať našich zákazníkov osobne naprieč celým Slovenskom." Ing. Zuzana Chovancová, obchodná reprezentantka.

Okrem všetkých vyššie spomenutých aktivít sa nám podarilo zorganizovať množstvo prezentácii a školení pre partnerov a zákazníkov. Naši odborníci tak mohli svoje vedomosti s radosťou a ochotou rozšíriť ďalej. V Kompave sa totiž snažíme nie len my sami, ale chceme, aby aj naši zákazníci a partneri v oblasti výživových doplnkov a zdravého životného štýlu napredovali, neustále sa vzdelávali a svoje vedomosti aj efektívne využívali. Chceme predsa vybudovať komunitu, ktorá bude žiť svoj život efektívne! 

V uplynulom roku sa dokončila aj kompletná rekonštrukcia budovy našej spoločnosti a koncom roka bolo tiež presťahované diagnostické centrum Metflex zo Žiliny do Nového Mesta nad Váhom. Od nového roku teda nájdete diagnostiky a výživové doplnky spolu pod jednou strechou.

Tak teda ahoj rok 2022! V Kompave sme ukončili rok príjemným posedením v spoločnosti všetkých zamestnancov a vedenia. A teraz je Kompava v novom roku v plnej sile. Pred nami stoja i tento rok výzvy, do ktorých sa púšťame plní energie a už teraz sa tešíme na milé stretnutia, nové úlohy, veselé zážitky a kopec inšpirácie. V roku 2023 chceme ešte viac skvalitňovať zdravie zákazníkov, podporovať športové výkony našich skvelých športovcov a hlavne byť tu pre Vás.

Ďakujeme, že ste boli s nami v predošlom roku a prajeme všetkým našim zákazníkom krásny a úspešný rok 2023!