Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

ArgiNO drink

Výživový doplnok Produkt obsahuje vitamíny skupiny B, C, E, kyselinu listovú Produkt je vhodný pre vegánov Neobsahuje žiadnu látku zo zoznamu zakázaných látok Svetového antidopingového kódexu

Efektívny predtréningový stimulant vás zaručene nabudí pred každým tréningom. ArgiNO Drink s obsahom  5 aminokyselín zabezpečuje dlhodobý NO efekt (prekrvenie svalstva) a až 8-hodinový PUMP efekt. Počas tréningu prispieva k zvýšeniu sily, energie a oddialeniu únavy.

ArgiNO drink
Balenie:
Príchuť:
Cena:
37.90 €

Základný popis produktu

Predtréningové pumpy pomáhajú zvýšiť energiu, výdrž a výkon počas tréningu, a tak maximalizovať tréningový výkon a dosiahnuť lepšie výsledky. Látky obsiahnuté v ArgiNO Drink sa podieľajú na zvýšení svalového výkonu, zlepšení prietoku krvi a zvýšení svalovej výdrže. ArgiNO Drink obsahuje zmes aminokyselín, ktoré prispievajú k odstráneniu únavy, zabezpečujú prísun živín, budujú, rysujú a regenerujú svalstvo. Zmes aminokyselín efektívne pôsobí na napumpovanie svalov. Aminokyseliny v ArgiNO Drink sa navzájom vhodne dopĺňajú aminokyselinovým profilom. Významnou zložkou je L-arginín, ktorý je prekurzorom oxidu dusnatého (NO), ktorý reguluje rozšírenie ciev, čím sa zlepšuje prietok krvi a zabezpečuje prísun živín pre svaly. Tento účinok sa využíva v športe na prekrvenie svalstva. Citrulín a ornitín sa v tele premieňajú na arginín, a tým zabezpečujú až 8-hodinový PUMP efekt.

ArgiNO Drink neobsahuje kofeín, preto je ideálnou predtréningovkou pre tých, ktorí trénujú aj vo večerných hodinách.

ArgiNO Drink obsahuje:

 • L-arginín AKG
  Zvyšuje tvorbu oxidu dusnatého, čím rozširuje cievy a vytvára „pump efekt.“ Stimuluje tvorbu rastového hormónu, inzulínu a glukagónu, podieľa sa na vzniku a zvyšovaní hladiny kreatínu, zároveň podporuje imunitu a detoxikáciu organizmu.
 • L-glutamín
  Je hlavným zdrojom dusíka pre obnovu a rast svalov. Zabezpečuje ochranu svalových bielkovín pred potréningovým katabolizmom a podporuje regeneráciu svalového tkaniva. Podporuje zabudovávanie aminokyselín do svalových bielkovín, čím stimuluje rast novej svalovej hmoty a podporuje zvyšovanie zásob svalového glykogénu.
 • L-citrulín malát 
  Aminokyselina , ktorá zlepšuje prekrvenie tkanív a svalov a väčší prísun energie a kyslíka do svalov. Jeho účinok sa spája s jeho schopnosťou zvyšovať produkciu oxidu dusnatého (NO), ktorý zlepšuje prietok krvi a výmenu živín vo svaloch, čo napomáha rýchlejšej regenerácii svalov a minimalizácii svalovej únavy po tréningu. V tele sa po určitej dobe premieňa na L-arginín, ktorý sa následne v bunkách mení na NO, čím sa zabezpečí až 8-hodinový PUMP efekt. Zvyšuje produkciu energie (ATP) vo svaloch o viac ako 35 %, a to efektívnejším využívaním kyslíka pri záťaži aj v pokoji.
 • L-lyzín 
  Esenciálna aminokyselina, ktorá brzdí možný negatívny vplyv L-arginínu na aktivovanie vírusu Herpes simplex. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a zlepšuje vstrebávanie vápnika.
 • L-ornitín 
  Predlžuje PUMP efekt svojou postupnou premenou na NO, aktivuje produkciu rastového hormónu a kreatínu L-ornitín môže zlepšiť fyzický výkon a podporiť regeneráciu svalov po tréningu.
 • Vitamíny skupiny B 
  Sú nevyhnutnou súčasťou pri rozklade, absorpcii a využití potravy. Taktiež sa zúčastňujú premeny bielkovín, sacharidov a tukov na energiu. Tieto vitamíny majú tiež významný vplyv na energetický metabolizmus, nervový systém a tvorbu červených krviniek. Keďže športový výkon je často spojený s náročnými fyziologickými požiadavkami na telo, vitamíny skupiny B môžu mať pozitívny vplyv na športový výkon.
 • Vitamíny C a E
  Chránia bunky pred pôsobením voľných radikálov a oxidačným stresom, čo môže zvýšiť energiu a vytrvalosť. Podporujú regeneráciu svalov a minimalizáciu svalovej únavy.

Pre koho je produkt určený

ArgiNO Drink je vhodný pre vegánov, celiatikov a deti od 15 rokov.

Jeho užívanie sa odporúča:

 • na navýšenie sily svalstva a oddialenie únavy,
 • v období rysovania, ale aj počas chudnutia,
 • na nárast svalovej hmoty, zefektívnenie tréningu,
 • osobám, ktoré sa venujú kulturistike, funkčnému tréningu, ale aj vytrvalostným športom,
 • pred a počas tréningu,
 • na ľahšie dýchanie a lepšie prekrvenie všetkých svalových partií (seniori).

Odporúčané dávkovanie

Jedna dávka 11 g = 2 odmerky ArgiNO Drink.

 • 1 až 2 x denne
 • odporúča sa užívať ráno a minimálne 45 min. pred športovým výkonom

Príprava

11 g prášku (2 odmerky) rozmiešajte v 400 až 500 ml vody a následne vypite.

Nezabudnite   dodržiavať   odporúčané   dávkovanie, ktoré   je   uvedené   na   obale nášho produktu. Správne dávkovanie je kľúčom k optimálnym výsledkom. V prípade, že   máte   akékoľvek   otázky   ohľadne  správneho   užívania   našich produktov alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať. Vaše zdravie je pre nás na prvom mieste a sme tu, aby sme vám poskytli podporu a potrebné informácie.

Nutričné hodnoty a zloženie

Jedna dávka: 11 g

100 g1 dávka (11 g) % RVH* 1 dávka
Energetická hodnota1075,17 kJ/253,05 kcal118,27 kJ/27,84 kcal1,4 %
Tuky0,07 g0,01 g0,01 %
z toho nasýtené mastné kyseliny0 g0 g0 %
Sacharidy2,23 g0,24 g0,09 %
  z toho cukry0,55 g0,06 g0,07 %
Bielkoviny60,66 g6,67 g13,35 %
Soľ0,01 g0,001  g0,01 %
* RVH - referenčná výživová hodnota 
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal) 

L-glutamín, L-arginín AKG, L-citrulín malát, L-lyzín, L-ornitín, kyselina citrónová, citran sodný, fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý, vitamíny: C (kyselina L- askorbová), niacín (nikotínamid), E (D-α-tokoferolacetát), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), B6 (pyridoxín hydrochlorid), B2 (riboflavín), B1 (tiamín hydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), biotín (D-biotín), B12 (kyanokobalamín), citran draselný, sladidlo: sukralóza. Aróma: jablková, limetková.

UPOZORNENIE

Výrobok nie je vhodný pre osoby do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. V rámci udržania kvality výrobkov a vzhľadom na to, že výrobok má vysokú hydroskopickú vlastnosť – naberanie vlhkosti z prostredia, je do ArgiNO Drink pridané silikagelové vrecko na naviazanie vlhkosti. Vrecko nie je škodlivé, nekonzumuje sa.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/8775/2008/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

100 g1 dávka (11 g) % RVH* 1 dávka
Vitamín C30 mg3,3 mg4,10 %
Niacín9  mg0,9 mg5,60 %
Vitamín E5 mg0,55 mg4,60 %
Kyselina pantoténová3 mg0,33 mg5,50 %
Vitamín B61 mg0,1 mg7,10 %
Vitamín B20,8 mg0,08 mg5,70 %
Vitamín B10,7 mg0,07mg6,40 %
Kyselina listová0,1 mg0,01 mg5,00 %
Biotín0,07 mg0,007 mg14 %
Vitamín B120,5 μg0,05 μg2 %
* RVH - referenčná výživová hodnota 
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal) 
100 g1 dávka (11 g)
Glutamín31,8 g3,5 g
Arginín – α - ketoglutarát22,73 g2,5 g
Citrulín malát18,2 g2 g
LYZÍN13,6 g1,5 g
Ornitín9 g1 g
 • Kalórie

  27,84 kcal
 • Glutamín

  3,5 g
 • Citrulín malát

  2 g
 • Vitamín C

  3,3 mg
ArgiNO drink

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  36 x
 • 4 hviezdičky
  6 x
 • 3 hviezdičky
  1 x
 • 2 hviezdičky
  1 x
 • 1 hviezdička
  0 x

Často kladené otázky

ArgiNO drink nemá také stimulačné účinky aby narušoval spánok, takže sa pokojne môže užívať aj večer, svaly a telo aspoň cez noc lepšie zregenerujú.

Povzdbudivý efekt ArgiNO drinku trvá až niekoľko hodín, takže po kratších tréningoch sa jeho efekt využije aj počas následnej doby regenerácie. Najmä pred intenzívnym krátkym tréningom je veľmi vhodný.

ArgiNO Drink mierne upravuje vysoký krvný tlak tým, že rozširuje cievy a pôsobí na ne NO efektom.

Na cyklistiku je ArgiNO Drink priam idealny. Účinok trvá až 8 hodín, takže pokryje aj dlhé cyklistické tréningy. Zabezpečí lepšie prekrvenie svalov a rýchlejší odvod metabolitov a kyseliny mliečnej zo svalov. Dôsledkom je neskorší nástup únavy a rýchlejšia regenerácia po tréningu.