Predtréningová pumpa - pumpa, ktorá ma nabudí a neviem sa dočkať tréningu

Predtréningová pumpa - pumpa, ktorá ma nabudí a neviem sa dočkať tréningu

Čaute,

venujem sa cvičeniu cez 4 roky. Z toho 2 roky som cvičil len s činkami v posilňovni. Teraz je to 2 rok čo som začal preferovať skôr cvičenie s vlastnou váhou vo vonkajšom prostredí - WORKOUT. Sú to cviky s vlastnou váhou, či pridanou váhou na opasku nazývané wheighted. Ide o rôzne úchopy na hrazde, bradlách, kliky, stojky, jazda na bicykli, drepy na jednej nohe, cviky na gymnastických kruhoch, prehadzovanie pneumatiky a šplh na lane. 

Pri tomto štýle cvičenia potrebujem veľa sily a regenerácie. Stravujem sa veľmi zdravo, potrpím si na kvalitu potravín a rovnako aj na výživové doplnky. Musia byť na prírodnej báze, bez syntetík, umelých farbív, bez pridaného cukru a najvyššej top kvality. Preto pre mňa jednotkou na trhu je poctivá slovenská firma KOMPAVA!

Matúš, 25 rokov

 

Arginodrink

 Argino drink – pumpa, ktorá ma nabudí a ja sa neviem dočkať tréningu. Vynikajúci doplnok výživy skvelá osviežujúca chuť – hlavne jablko,  výborná rozpustnosť.

Argino drink užívam cca pol hodinu pred začatím tréningu. V priebehu pol hodiny cítim nabudenie, odtrénujem na maximum a pociťujem veľa energie. Vôbec nepotrebujem žiadne iné stimulanty a vysoké dávky kofeínu a podobne, aby ma vyslovene triaslo. Zdravie je to, na čom mi záleží!  Počas tréningu má Argino drink vynikajúci pump efekt a jeho zloženie aminokyselín je skvelá ochrana svalov. Preto, kto chce predtréningovku, nemusí váhať, či si ju objednať alebo nie. Za mňa jednoznačne ÁNO!

Galéria

Štítky:

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info