Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Premium L-Carnosine + Acidofit ako darček!

Výživový doplnok Produkt neobsahuje geneticky modifikované suroviny Produkt je vhodný pre diabetikov Produkt obsahuje vitamín E, koenzým Q10

Bunková energia v podobe Premium L-Carnosine. Unikátne zloženie s obsahom karnozínu, koenzýmu Q10 a vitamínu E bojuje proti starnutiu organizmu a dopĺňa energiu bunkám. Je odporúčaný počas stresového obdobia a pri strate vitality. K tomu detoxikačný AcidoFit ako darček.

Premium L-Carnosine + Acidofit ako darček!
Balenie:
Cena:
45.90 €

Základný popis produktu

Premium L-Carnosine obsahuje čisto prírodné látky ako aminokyselinu L-karnozín, ktorá sa prirodzene vyskytuje v kostrovom svalstve, srdci a mozgu obohatenú o koenzým Q10, ktorý zvyšuje jej energetický účinok a vitamín E, ktorý podporuje ochranu buniek pred oxidačným stresom. Vekom sa množstvo karnozínu v organizme znižuje. Nedostatok spôsobuje starnutie, nedostatočnú ochranu buniek a s tým následne rôzne ochorenia. Množstvo karnozínu u 70 ročného človeka je znížené takmer o 60 %, preto je suplementácia karnozínom dôležitá. Antioxidačný mechanizmus karnozínu spočíva v chelatácii ťažkých kovov, čo znamená, že ich je schopný odbúravať. Vysoký obsah ťažkých kovov v tele je v súčasnosti naozaj častý jav. Či aj vy patríte medzi väčšinu tejto populácie vám vieme zistiť na diagnostike živej kvapky krvi

Premium L-Carnosine je výborný antiglykátor. Čo je to glykácia? Ide o nekontrolovanú tvorbu väzieb medzi bielkovinami a molekulami cukru, následkom čoho vznikajú poškodené a nefunkčné štruktúry. Poškodenie predčasne vyvolá smrť bunky a to má drastický vplyv na funkcie a vzhľad organizmu (kardiovaskulárne poruchy, cievne ochorenia spojené s tvrdnutím tepien a aterosklerózou, poškodenie nervových aj svalových buniek, zvrásnenie kože a urýchlené starnutie). Premium L-Carnosine má priaznivý vplyv na stabilizáciu hladiny cukru v krvi.

Každá zdravá bunka v organizme je naprogramovaná na určitý počet delení. Po poslednom delení dochádza k smrti bunky a nastáva jej zánik. Nepriaznivé faktory jej životnosť skracujú, ale naopak Premium L-Carnosine ochraňuje bunky pred degeneratívnymi zmenami, predlžuje ich životnosť zvyšovaním počtu delení a má schopnosť bunku chrániť. Tieto vlastnosti sa najviac prejavujú pri starnutí pokožky. Jednoducho povedané karnozín má úžasnú anti age schopnosť a to omladzovať starnúce bunky a premieňať ich na funkčné a zdravé bunky.

Fyzickou aktivitou sa zvyšuje množstvo kyseliny mliečnej, ktorá brzdí činnosť svalových buniek, spomaľuje regeneráciu a nastoľuje únavu (svalovica). Premium L-Carnosine vychytáva vodíkové ióny, ktoré spôsobujú tvorbu kyseliny mliečnej a zároveň vychytáva voľné radikály, čím eliminuje poškodenie buniek. Zabezpečením kvalitných antioxidačných mechanizmov pri fyzickej aktivite možno dosiahnuť kvalitný výkon bez následného poškodenia, zvýšenie odolnosti a športovej zdatnosti.

V balení Premium L-Carnosine nájdete aj darček v podobe minerálno – vitamínového nápoja AcidoFit obohateného o zmes extraktov ako aloe vera, alfalfa a zeleného čaju. Je vhodný na doplnenie potrebných látok prispievajúcich k detoxikácii tela a odstráneniu nahromadených kyselín v tkanivách.

Premium L-Carnosine obsahuje:

 • Aminokyselina karnozín - Obsahuje biologicky aktívny dipeptid, ktorý je tvorený dvomi aminokyselinami – beta-alanín a histidín. Je často nazývaný aj ako neuropeptid vďaka jeho ochranným účinkom v mozgu. Taktiež sa pýši názvom „látka dlhovekosti“ vzhľadom k jeho omladzujúcim účinkom
 • Koenzým Q10 - ide o silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením a oxidatívnym stresom. Zvyšuje produkciu energie v bunkách srdca, svalov a mozgu. Starnutie býva spojené s poklesom koenzýmu Q10 v mitochondriách (elektrárňach) buniek najmä od 30. roku života. Nedostatok koenzýmu Q10 sa v tele prejavuje zníženou výkonnosťou, horšou toleranciou záťaže, zníženou aktivitou, únavou a schopnosťou regenerácie
 • Vitamín E - chráni bunky pred pôsobením voľných radikálov a oxidačným stresom

Viac informácii nájdete na oficálnej stránke produktu: l-carnosine.sk/

Pre koho je produkt určený

 • Pre športovcov na rýchlu a efektívnu regeneráciu bez svalovej horúčky
 • Pre ľudí s diabetes, srdcovo – cievnymi a nervovo – degeneratívnymi ochoreniami
 • Pri starnúcej pokožke
 • Pri vzniku stareckých škvŕn
 • Proti celkovému starnutiu organizmu
 • Počas stresujúcich období, ťažkej fyzickej i mentálnej vypätosti
 • Pri nedostatku energie, bystrosti a koncentrácie, úbytku vitality

Odporúčané dávkovanie

1 kapsula denne.

Použitie

Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty a zloženie

100 g 1 kapsula*RVH%
L-karnozín80 g300 mg-
Vitamín E (DL-α-tokoferylacetát)6,7 g25 mg208%
Koenzým Q106,7 g25 mg-

*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
- RVH - nie je stanovená

L-karnozín, koenzým Q10, vitamín E (50%) (DL-α-tokoferylacetát), rastlinná kapsula (hypromelóza, uhličitan vápenatý)

UPOZORNENIE

Nie je vhodný pre deti do 7 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/3915/2012/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, ani geneticky modifikované suroviny.

Premium L-Carnosine + Acidofit ako darček!

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  14 x
 • 4 hviezdičky
  3 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x

Často kladené otázky

Môže sa používať dlhodobo aj z preventívneho hľadiska.

Dodáva bunkám energiu, čím predlžuje životnosť a vitalitu. Tento účinok podporuje ešte jeho silný antioxidačný efekt na bunkovej úrovni.

U malých detí sme sa stretli s užívaním hlavne pri rôznych neurologických ochoreniach typu DMO, autizmus a iných poškodeniach centrálneho nervového systému.

Je vhodný pri onkologických a chronických ochoreniach pre jeho silný širokospektrálny účinok na organizmus.

Karnozín dodáva svalom iný druh energie, ktorá zlepšuje výkon. Po športovom výkone pomáha radikálne regenerovať sval tak, že ho rýchlejšie vyčistí od kyseliny mliečnej čím sa dá predchádzať svalovici