Prezliekame sa

Prezliekame sa

Ostatní v týchto dňoch s príchodom jarného slniečka odhadzujú zimné kabáty, my prezliekame naše produkty :)

Čo nás k tomuto kroku viedlo... ?

Doba sa rýchlo mení, meníte sa vy, naši zákazníci, menia sa vaše potreby. Preto sme sa rozhodli pre zmenu dizajnu našej športovej rady. Vybrať z množstva rôznych kreatívnych konceptov bolo náročné, no veríme, že sme vybrali správne a s naším výberom budete spokojní :)

Nový dizajn je veľmi svieži, plný veselých farieb rovnako ako práve prichádzajúca jar. Okrem toho zjednocuje celú našu športovú radu a dáva jej nádych komplexnosti, ktorá sa ideálne ukáže aj na vašej Kompava poličke v teplúčku vášho domova :) O kvalite našich produktov ste sa už iste dávno presvedčili, no buďme k sebe úprimní ... Kvalitné vnútro nestačí. Ľudia aby dobre vyzerali na sebe makajú vo fitku, športujú, podstupujú rôzne procedúry a jednou z takýchto procedúr prešli aj naše produkty. Prešli šikovnými rukami grafického štúdia.

Jedným z hlavných cieľov nového grafického konceptu bolo, sprehľadniť využitie výživových doplnkov pre športovcov bežným ľuďom, ktorí žijú aktívnym životom. Produkty sme rozdelili do troch kategórií:

  • Makaj! V rámci kategórie Makaj! sú umiestnené produkty, ktoré majú slúžiť pri príprave na športový výkon, nabudia človeka energiou a zabezpečia mu všetky potrebné látky.
  • Vydrž! Kategóriu Vydrž! tvoria produkty, ktoré zabezpečia športovcovi „dobitie bateriek“ počas športového výkonu.
  • Obnov! Posledná kategória produktov Obnov! sa postará o správnu obnovu organizmu namáhaného akýmkoľvek fyzickým výkonom.
Ako išiel čas ... (zhrnutie dizajnov HypoFitu od začiatku po súčasnosť)