ThermoFit +50% grátis limitovaný počet kusov

S E-Fit-om už po prvom mesiaci viditeľné výsledky
S E-Fit-om už po prvom mesiaci viditeľné výsledky

S E-Fit-om už po prvom mesiaci viditeľné výsledky

S E-Fit-om už po prvom mesiaci viditeľné výsledky

Dlhšiu dobu sa snažím zhodiť zopár kíl, ktoré mi vadia a necítim sa kvôli nim dobre. No čím som starší, tým sa mi viac zdá že to ide ťažšie. V minulosti sa mi to darilo iba keď som poriadne obmedzil jedálny lístok. Vo voľnom čase sa rekreačne venujem MUAY THAI, ale má na mňa účinok skôr na odreagovanie a to čo mám rád - silový a výbušný tréning. Moja váha sa však nijak výrazne smerom dolu nepohla.

Dostal som sa však po E-Fit a potom, čo všetko som o ňom počul som si hovoril, že je to len ďalší ťahák. Ale definitívne som sa mýlil.

Len so zvedavosti som prišiel na prvý tréning, kde ma čakala profi trénerka Maťa Hiklová. Tá mi spravila najprv kompletnú diagnostiku tela na váhe TANITA a vysvetlila mi všetky výsledky, ktoré vyšli. Naozaj som nečakal, v akom nie optimálnom stave je moje telo. Potom čo mi však všetky hodnoty vysvetlila mi ale dávalo zmysel, prečo sú hodnoty také aké sú. Nastavili sme teda spôsob tréningov zameraných na chudnutie a hneď sme sa do toho pustili. Na tréningu samozrejme musím dodržiavať pitný režim, čo mi zabezpečuje HypoFit. Po tréningu si zase vyberiem protein, zo širokej ponuky, ktorý je v E-Fite. Ja som si najviac obľúbil ProteinFit 80.

Približne po desiatich tréningoch, čo bol asi mesiac, sme váženie zopakovali a výsledky boli jednoznačne viditeľné. Váhu som znížil o 4kg vo forme tuku a naopak som nabral 1kg čisto svalovej hmoty. Pre človeka by to mohlo znamenať iba číslo na váhe, ale sám som sa cítil lepšie, veci mi začali byť voľnejšie a hlavne ma začalo oslovovať čím ďalej tým viac ľudí z môjho okolia, že som výrazne schudol a lepšie vyzerám. Teda zmena bola reálna :)

Momentálne som absolvoval už 17. tréning. Vidím, že aj moje svaly sú pevnejšie a na tréningoch MUAY THAI cítim, že kondične som niekde úplne inde, ako keď som začal s E-Fitom.

Naučil som sa aj vždy pred tréningom v E-Fite užívať spaľovač L-karnitín od spoločnosti Kompava. Ten mi dodá pred tréningom aj potrebnú energiu a trénerka Maťa mi tiež odporučila užívať nápoj AcidoFit, na odkyslenie organizmu, ktorý tiež pijem 2x denne a som s ním spokojný.

E-Fit určite odporúčam, pretože za 25 minút dokážem absolvovať to, čo by som vo Fitku musel 2 hodiny.

Tomáš Majerník 21.08.2018