Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Tribulus Terrestris

Výživový doplnok Produkt je vhodný pre vegánov Neobsahuje žiadnu látku zo zoznamu zakázaných látok Svetového antidopingového kódexu Produkt neobsahuje geneticky modifikované suroviny

Najúčinnejší prírodný stimulant pre mužov na trhu. Upravuje hladinu testosterónu, čím podporuje vyváženosť hormonálnej aktivity. Tribulus zvyšuje silu a je vhodný aj pri výbušných tréningoch. Je 100 % natur, vhodný aj pre vegánov.

Tribulus Terrestris
Balenie:
Cena:
19.50 €

Základný popis produktu

Rastlina Tribulus terrestris (kotvičník zemný) má výnimočné zloženie a obsahuje spektrum účinných látok ako saponíny, alkaloidy, bioflavonoidy, fytosteroly, triesloviny a živice. Zmes týchto látok napomáha k udržaniu správneho svalového tonusu a energie a normálnych funkcií močovej sústavy a reprodukčného systému. Podporuje funkciu pohlavných orgánov a vyváženosť hormonálnej aktivity. V jednej kapsuly Tribulus Terrestris sa nachádza 400 mg extraktu z plodov kotvičníka zemného s obsahom až 40% saponínov. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu správnu činnosť imunitného systému.

V športe sa odporúča pre ľudí s výbušným typom cvičenia ako je bodybuilding, fitness, bojové športy, crossfit a pre všetky fyzicky náročné športy. Vhodný je hlavne pre mužov. Je vhodný aj pre vegánov.

Tribulus Terrestris obsahuje:

 • Extrakt z Kotvičníka zemného (Tribulus Terrestris) – 400 mg

Pre koho je produkt určený

 • Pre športovcov, ktorí vykonávajú výbušné a silové športy
 • Na budovanie svalovej hmoty a rozvoj sily
 • Pri ťažkom a namáhavom fyzickom zaťažení
 • Pre mužov s výbušnou povahou

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 2 kapsule denne pred jedlom (1 ráno a 1 večer). Športovci s váhou nad 80 kg môžu užívať až 3 kapsuly denne a to 1 ráno a 2 večer.
 • Po každom dobratí 1 celého balenia sa odporúča mesačná prestávka. Následne je možné užívanie opakovať.

Použitie

Kapsule zapite dostatočným množstvom vody, užívajte na lačný žalúdok.

Nutričné hodnoty a zloženie

100 g1 kps
Tribulus terrestris80 g400 mg

Extrakt z Kotvičníku zemného (Tribulus terrestris), rastlinná kapsula (hypromelóza, uhličitan vápenatý)

 

UPOZORNENIE

Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné, dojčiace ženy. Vedľajšie účinky nie sú známe. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívať ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/8775/2008/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

 • Tribulus terrestris

  400 mg
Tribulus Terrestris

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  44 x
 • 4 hviezdičky
  14 x
 • 3 hviezdičky
  3 x
 • 2 hviezdičky
  2 x
 • 1 hviezdička
  1 x

Často kladené otázky

Podporuje zvýšenie imunity, zlepšuje silu, výbušnosť, vitalitu a libido.

Áno, tribulus zvyšuje testosterón, čo sa prejavý silou, výbušnosťou, zlepšenou imunitou, zvýšeným libidom. Výborne sa kombinuje spolu s produktom AKG, ktorý vďaka obsahu arginínu rozširuje cievy. Kombinácia týchto dvoch produktov funguje ako prírodná viagra.

Adaptogén znamená, že pomáha organizmu s jeho adaptačnými schopnosťami. V tomto prípade sa to prejaví na hladine testosterónu, ktorý je udržovaný v jeho fyziologických normách.

Určite nie. Endokrinný systém do 25. roku života spôsobuje to, že organizmus má dostatočne množstvo a hladinu testosterónu. Tribulus je vhodný užívať po 30. roku života. Zvyšuje hladinu testosterónu v jeho prirodzenej maximálnej hladine, je vhodný aj pre starších mužov najmä v období andropauzy.

V určitých prípadoch áno, ale prevažne o nich rozhoduje gynekológ alebo endokrinológ. Bez konzultácie s lekárom neodporúčame ženám užívať Tribulus Terrestris.