Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Viaczložkové proteíny

Dokonale vytvarované telo, ktoré dostáva všetko, čo pre svoje zdravie potrebuje? Prinášame vám pomocníkov, ktorí zásobia váš organizmus kvalitnými aminokyselinami, vitamínmi a minerálmi. Dnes sa čoraz viac atlétov, gymnastov, kulturistov a milovníkov fitness spolieha na silu proteínov. Ako prvú možnosť volia proteínový prášok - ten sa už stal nevyhnutnosťou pre všetkých, ktorí chcú zvýšiť svoju silu, schudnúť alebo intenzívne nabrať svalovú hmotu.

Nepochybne existuje mnoho dôvodov, prečo sú práve proteínové shaky také populárne na celom svete. Kedysi doplnky len pre profesionálnych športovcov a kulturistov, dnes moderná súčasť vyváženej diéty pre každého, kto chce na svojom tele systematicky a viditeľne zapracovať. Ale dôvodov môže byť oveľa viac:

  1. pomáhajú predchádzať zraneniam - ak pravidelne cvičíte akýmkoľvek spôsobom, tréning vyčerpáva vaše svaly i energiu. Je teda dôležité vedieť, kedy presne konzumovať proteínový shake, aby mal čo najlepší efekt. Proteínové doplnky vám pomôžu zahojiť poškodené bunky a posilniť svaly.
  2. šetria čas - je jednoducho praktickejšie zmiešať prášok s vodou než presne v určitý čas konzumovať kvalitný zdroj proteínov v podobe kuracieho mäsa či vajec.
  3. ihneď zaženú hlad  - ak ste na konci so silami a trápi vás prázdny žalúdok, proteínový shake vás okamžite zasýti.
  4. rýchlo sa vstrebávajú - v porovnaní s proteínmi získanými z jedla dokáže telo prášok absorbovať oveľa rýchlejšie. To znamená, že pripravený práškový proteín začne pracovať takmer okamžite po konzumácii, naštartuje regeneráciu vašich buniek a dobíjanie tela práve tam, kde to najviac potrebuje.

Posilňujúca dávka výživy a vitamínov

Väčšina proteínových práškov obsahuje aj ďalšie dôležité živiny a vitamíny, takže proteínový shake na raňajky predstavuje rýchly spôsob, ako do seba dostať všetko, čo bude telo v nasledujúcich hodinách potrebovať. Napríklad v kombinácii s ovocím či zeleninou. Záleží na tom, aké výsledky očakávate.

Poradíme vám, ako si vybrať produkt presne na mieru svojim potrebám. Muži ocenia rýchly rast svalovej hmoty, ženy zase spôsob, ako svoje telo vytvarovať a zároveň schudnúť. Vegáni u nás nájdu spoľahlivý zdroj kvalitných proteínov bez živočíšnych zložiek. V našej ponuke nájdete moderné proteínové shaky s množstvom živín a výbornou chuťou, ktorých účinky pocítite už za veľmi krátku dobu. Ak cvičenie beriete naozaj vážne, doprajte si to najlepšie!