Výstup na K2 nemusí byť až taký obtiažny, pokiaľ sa naň dobre pripravíte
Výstup na K2 nemusí byť až taký obtiažny, pokiaľ sa naň dobre pripravíte

Výstup na K2 nemusí byť až taký obtiažny, pokiaľ sa naň dobre pripravíte

Výstup na K2 nemusí byť až taký obtiažny, pokiaľ sa naň dobre pripravíte

Kto by chcel skoro zostarnúť a cítiť sa každý deň pod psa? Taký človek asi na svete nie je. Napriek tomu robíme každý deň mnoho krokov v našej životospráve, ktoré k tomu priamo vedú a časom sa aj negatívne prejavia. Všetko na svete ide kozmickou rýchlosťou vpred. To platí pre lekárske výskumy aj biochemické analýzy.

Kompava pracuje s najnovšími dátami, a tak sa snaží tvoriť aj svoje produkty. Žiaden produkt nie je jednostranne zameraný, vždy zasahuje komplex látok, ktoré pomáhajú a podporujú organizmus na viacerých úrovniach. Rovnako preto mi je sympatická aj nová rada K2 Anti Age, ktorá je však predsa niečím iná.

Je priamo cielene zameraná proti procesu starnutia buniek, tkanív a organizmu. Obsahuje komplex látok, ktoré vám doplnia tie chýbajúce diely do vašej puzzle, aby ste sa zároveň cítil skvelo. Proces starnutia sprevádza aj úbytok energie, telo nie je schopné zo stravy saturovať telo všetkými živinami.

K2 Anti Age perfektne dopĺňa živiny, ktoré okamžite cítite na vitalite, schopnosti koncentrácie a celkovej bdelosti aj bez toho, aby ste vypili 3 šálky kávy.

Z vlastnej skúsenosti po dlhšej dobe používania K2 Anti Age môžem povedať, že dvoma kapsulami K2 nahradíte 6 rôznych výživových doplnkov. Na noc je určený čierna dóza, ktorá obsahuje superpotraviny ako extrakt z brokolice a hroznových jadierok. Aj v spánku sa dá aktívne "bojovať" za lepší pocit, vitalitu a mladosť. Ženšen, Koenzým Q10 sú známe látky, ktoré sú v štúdiách preukázané ako priame aktivačné látky pre mozog, regeneráciu buniek. Používajú sa aj v medicíne ako nonfarmakologické podporné látky, častokrát práve oni dokážu výrazne pomáhať pri liečbe fatálnych diagnóz. Zaujímavou zložkou je aj podhubie húsenice čínskej, je malým "zázrakom" čínskej medicíny.

Kto má sny, plány a chce toho urobiť na svete ešte mnoho, ten bude potrebovať energiu. Energiu pre seba, pre svoju rodinu, pre svoju prácu. Ak sa ale nenaučíme správne pohár energie dopĺňať, môžeme byť časom sklamaní, že "starneme" tak rýchlo. Z môjho pohľadu by nemal produkt K2 Anti Age chýbať u žiadnej ženy a muža nad 30 rokov, ktorí túžia nielen skvelo vyzerať, ale disponovať skvelou energiou, sexuálnou vitalitou a pevným mentálnym a fyzickým zdravím.

Mgr. Tina Zlatoš Turnerová