Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík na imunitu celej rodiny

Imunita je schopnosť nášho organizmu úspešne reagovať  na pôvodcov chorôb. V Balíku na imunitu celej rodiny nájdete unikátne spojenie tých najúčinnejších produktov, ktoré efektívne podporia imunitný systém a zabezpečia zdravie celej rodiny.

Produkt je nedostupný

Základný popis produktu

Upchatý nos, kýchanie či bolesť v hrdle – symptómy, ktoré najmä v jesenných a zimných mesiacoch trápia väčšinu malých i veľkých členov každej rodiny. Oslabená imunita často je prejavom nedostatočného príjmu vitamínov, ktoré obsahuje čerstvé ovocie a zelenina. Balík na imunitu celej rodiny je nakombinovaný tak, aby podporil zdravie všetkých členov rodiny. Nájdete v ňom 3 účinné prírodné produkty. Premium Colostrum obsahuje imunoglobulíny, ktoré zabezpečujú podporu imunity a výživu pre celkový zdravý vývoj organizmu. Cé vitamín v praktickej práškovej forme, tiež známy ako kyselina askorbová, je esenciálny živinový prvok, ktorý hrá dôležitú úlohu pri podpore imunitného systému.  Probiodom, kvalitné probiotiká s obsahom až 8 probiotických kultúr. Dlhodobé užívanie má pozitívny vplyv na imunitu a celkové zdravie organizmu.

Premium Colostrum

Kolostrum má veľmi vysoký obsah živín a podľa mnohých odborníkov je považované za prírodný zázrak pre naštartovanie a posilnenie imunitného systému. Premium Colostrum je vhodné na posilnenie imunity pre deti už od 3 rokov. Ak majú vaše deti problém s prehĺtaním kapsúl, nezúfajte. Obsah kapsule môžete jednoducho vysypať do vody či čaju izbovej teploty, a vyčarovať si tak domáci sirup na imunitu pre deti.

Viac informácií o produkte: Premium Colostrum

Cé vitamín v prášku

Vitamín C má v ľudskom tele viacero dôležitých funkcií, najčastejšie sa spája s podporou imunitného systému. Okrem toho však podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu, znižuje oxidačný stres či detoxikuje pečeň. Štúdie ukázali, že vitamín C môže skrátiť trvanie a zmierniť niektoré príznaky prechladnutia.

Viac informácií o produkte: Cé vitamín v prášku

Probiodom

Probiotiká môžu pomôcť udržať rovnováhu mikrobiómu v tráviacom trakte. Zdravý mikrobióm je dôležitý pre optimálnu funkciu imunitného systému, pretože mikrobióm môže ovplyvňovať produkciu protilátok a aktivitu bielych krviniek. Probiodom obsahuje až 8 druhov probiotických kultúr, ktoré udržujú správnu rovnováhu dobrých črevných baktérií, ktoré osídľujú všetky časti tráviacej sústavy, od žalúdka až po hrubé črevo. V odporúčanej dennej dávke je 6 miliárd probiotických baktérií.

Probiodom obsahuje:

 • 4 kmene laktobacilov (Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus salivarius W24) – tento druh baktérií sa prirodzene nachádza v tráviacom trakte, v pošve, v materskom mlieku i na koži. Ich úlohou je bránenie rastu patogénnych baktérií, ktoré spôsobujú črevné zápaly a hnačky. Okysľujú prostredie čriev tým, že produkujú kyselinu mliečnu a bránia tak napríklad rastu salmonely. Znižuje výskyt vaginálnej mykózy a pozitívne ovplyvňuje činnosť močovej trubice kde bojuje aj proti Escherichia coli (tlmí jej rast a tým urýchľuje napr. liečbu zápalu močového systému)
 • 2 kmene bifidobaktérií (Bifidobacterium lactis W51 a W52) – ide o druh baktérií, ktorých hlavnou funkciou je trávenie vlákniny a iných komplexných sacharidov. Vďaka tomu, že trávia vlákninu, produkujú zdravé mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre zdravie čriev a tiež pomáhajú riadiť pocity hladu.
 • Lactococcus lactis W19 – ide o baktériu, ktorá za účasti s mliekom pomocou bakteriálnych enzýmov vytvorí z laktózy energetické molekuly (ATP). Vedľajším produktom ATP je kyselina mliečna, ktorá zmierňuje rozmnožovanie a rast škodlivých mikróbov a patogénov v črevách.
 • Enterococcus faecium W54 – je druh baktérie, ktorý zabraňuje v organizme rozmnožovaniu choroboplodných zárodkov či rozvoju cestovateľských hnačiek. Obnovuje vyváženosť flóry hrubého čreva a je zodpovedná aj za správne trávenie. Jej aktivitu zvyšuje selén. Má schopnosť priľnúť na črevnú stenu a zabudovať sa medzi ostatné črevné užitočné baktérie a tak bráni úniku patogénov cez črevnú sliznicu do krvi.

Viac informácií o produkte: Probiodom

Pre koho je produkt určený

Kombinácia produktov je vhodná na podporu správneho fungovania imunitného systému všetkých členov rodiny už od 3 rokov.

Ako užívať produkty

Na podporu imunitného systému by sme sa mali zameriavať celoročne, nakoľko každé ročné obdobie so sebou prináša nástrahy, ktoré oslabujú imunitu a celkové zdravie.

 • Premium Colostrum užívajte 1x denne 2 – 4 kapsule. Deťom sa odporúča užívať 1 kapsulu denne. Kapsulu je možné otvoriť aobsah vysypať napríklad do čaju. Nikdy však kolostrum nepridávajte do mlieka, nakoľko tým znehodnotíte jeho plný účinok.
 • Cé vitamínom vprášku si môžete ochutiť akýkoľvek nápoj. Odporúča sa užívať 1x denne 100mg, deti 50mg.
 • Probiodom užívajte 1 – 2 x denne 2 – 6 kapsúl. Denná dávka pre deti je 1 – 3 kapsule.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  0 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x