Kĺbové tyčinky grátis k limitovanej edícii Gelo-3 complex

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík na ochutnávku

Balík jednorázových dávok produktov, aby vaše rozhodovanie bolo jednoduchšie. Vyskúšajte kolagén, proteín či iontový nápoj vďaka jednorázovému baleniu. 

Balík na ochutnávku
Balenie:
Cena:
5.50 € 4.99 €

Základný popis produktu

Radi by ste skúsili niektorý z našich produktov, ale nie ste si istý, či vám bude vyhovovať? Vyskúšajte naše balíky jednodávkových produktov. Jednodávkové balenie si môžete pri vybraných produktoch zakúpiť aj samostatne.

Proteínový balík – NOVINKY

Našim zákazníkom sa snažíme neustále prinášať novinky, a tak vznikla nová rada proteínov s komplexným zložením a v nových, výborných príchutiach.

Balík obsahuje jednodávkové balenie produktov:

 • Profi WHEY Protein (1x vanilka + 1xčokoláda-banán)Lahodný 100 % whey proteín s vysokým obsahom bielkovín a minimálnym obsahom tuku a sacharidov. Vďaka tráviacim enzýmom je ľahko stráviteľný a tak nezaťažuje žalúdok. Je obohatený o vitamíny, minerály a BCAA. Obsah bielkovín: 80%.
  Príchuť: vanilka a čokoláda-banán
 • 4 SYNERGY Protein (1x caffe latte + 1x slaný karamel)Zmes proteínov kombinujúca mliečny, srvátkový, vaječný a sójový proteín, ktorý prináša výhody pre rast svalov a regeneráciu. Táto rozmanitá kombinácia proteínových zdrojov zabezpečuje komplexný profil aminokyselín, ktorý podporuje budovanie svalov a rýchlu regeneráciu. Obsah bielkovín: 70%.

Beauty balík

Starajte sa o svoju krásnu zvnútra. Beauty balík obsahuje kombináciu produktov, ktoré sa komplexne postarajú o výživu vašich vlasov, nechtov a pokožky.

Balík obsahuje jednodávkové balenie produktov:

 • SkinBooster® - Revolučný prípravok vo forme chutného nápoja, ktorý bol vyvinutý tak, aby sa komplexne staral o zdravie a krásu vašich vlasov, nechtov aj pokožky. Obsahuje kolagén, elastín, keratín, ceramidy, kyselinu hyalurónovú, selén, citrulín, vitamín C a vitamíny skupiny 
 • Collagen Coffee Cream - Unikátny kolagén do kávy s chuťou skutočnej smotany. Zloženie je obohatené o MCT tuky a taurín, ktoré dodajú telu a mozgu potrebnú energiu.
 • Venadom - Komplexná výživa ciev vo forme osviežujúceho pomarančového nápoja s obsahom mikronizovaného diosmínu a hesperidínu. Prevenciou môžete chrániť zdravie a krásu svojich nôh pred vznikom kŕčových žíl.
 • MSM - Nazývaný aj minerál krásy, obsahuje prirodzenú formu síry, u ktorej je garantovaná vysoká čistota. Pravidelné užívanie zlepšuje kvalitu nechtov avlasov, je vhodný pri aknóznej pleti.

Proteínový balík

Vyberte si proteín, ktorý vám bude svojim zložením najlepšie vyhovovať. Na otázku, ktorý proteín je najlepší, neexistuje správna odpoveď. Každý z nás je jedinečný a má iné preferencie, a preto je najlepší proteín ten, ktorý vám najlepšie sadne. Príchuť podľa aktuálnej skladovej dostupnosti.

Balík obsahuje jednodávkové balenie produktov:

 • ProteinFit 70 – Ľahko stráviteľný nočný proteín s vysokým obsahom kvalitných bielkovín - srvátkového, vaječného, mliečneho a sójového, ktoré sú uvoľňované postupne po dobu 4 až 5 hodín. Obsah bielkovín: 70%.
 • ProteinFit 80 – 100% whey srvátkový proteín pre športovcov na efektívny nárast svalovej hmoty, rysovanie svalstva a minimalizáciu podkožného tuku. Obsah bielkovín: 80%.
 • Vegan Protein – 100% prírodný vegánsky proteín. Obsahuje pravé holandské kakao, ktoré mu dodáva výbornú chuť. Je ľahko stráviteľný, nezaťažuje žalúdok, neobsahuje žiadne alergény, glutén ani cholesterol. Obsah bielkovín: 60%.
 • LactoFree 90 – Bezlaktózový srvátkový proteín svysokým obsahom bielkovín. Vhodný pre osoby s laktózovou intoleranciou, alergiou na kazeín či citlivým trávením. Obsah bielkovín: 90%.
 • Lady Fit Protein – Chutný proteín pre všetky aktívne ženy s nízkym kalorickým indexom (iba 114 kcal). Vhodný do redukčných diét a kalorického deficitu na dosiahnutie vysnívanej postavy. Obsah bielkovín: 70%.
 • BodyFit – Unikátna kombinácia látok navrhnutá špeciálne pre ženy. Proteín BodyFit obsahuje kvalitné bielkoviny a vysokú dávku vápnika, ktorý je nevyhnutný pre zdravé kosti po menopauze. Bodyfit má nízku kalorickú hodnotu (iba 90 kcal). Obsah bielkovín: 40%.
 • Wellness Daily Protein – 3-zložkový proteín, ktorý sa od konkurencie sa odlišuje svojim špeciálnym zložením. Má tzv. Long-Term-Fuel účinok, čo znamená, že bielkoviny a tuky, ktoré sa do krvi vylučujú pomaly, napomáhajú dlhodobej regenerácii organizmu. Obsah bielkovín: 65%.

Tréningovo-regeneračný balík

Aby ste dosiahli svoje vytúžené športové výsledky, je potrebné vášmu telu dopriať dostatočnú dávku energie a následne živín, ktoré vyťažený organizmus pomôžu efektívnejšie zregenerovať. Príchuť podľa aktuálnej skladovej dostupnosti.

Balík obsahuje jednodávkové balenie produktov:

 • Gelo-3 complex - Komplexná kĺbová výživa Gelo-3 obsahuje hydrolyzovaný kolagén (8g vjednej dávke), Glukozamín sulfát, Chondroitín sulfát, vitamín C, vápnik a horčík v organickej forme.
 • K4 power BCAA - Instatné rastlinné aminokyseliny BCAA v práškovej forme. V 1 dávke je až 5g BCAA, ktoré podporia okamžitú regeneráciu svalov po fyzickom výkone. BCAA sú obohatené o L-glutamín, citrulín malát a vitamíny skupiny B.
 • EnergoFit - Komplexný izotonický nápoj na zvýšenie výkonu, zlepšenie vytrvalosti, dodanie okamžitej energie a doplnenie pitného režimu. výkone Vďaka aminokyseline L-glutamín prispieva k regenerácii organizmu adopĺňa glykogénové zásoby.
 • HypoFit - Hypotonický iontový nápoj na hydratáciu organizmu a doplnenie tekutín. Je obohatený ovitamíny, minerály a extrakt zo zeleného čaju.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  3 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x