Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík pre zdravé dieťa

Výživový doplnok Produkt je vhodný pri intolerancii lepku Produkt neobsahuje sóju Produkt je vhodný od 3 rokov

Balík produktov na podporu zdravia detí už od 3 rokov. Tráviaci a imunitný systém zohrávajú kľúčovú úlohu pri podpore zdravia detského organizmu. v balíku nájdete probiotické kultúry Probiodom KIDS a imunitný formulu ImunoFit KIDS.

Balík pre zdravé dieťa
Balenie:
Cena:
50.50 € 45.50 €

Základný popis produktu

Imunitný systém a tráviaci systém sú úzko prepojené a vzájomne ovplyvňujú svoje fungovanie. Trávenie hrá dôležitú úlohu pri podpore zdravia imunitného systému. Správne trávenie zabezpečuje pre telo potrebné živiny na optimálne fungovanie, vrátane vitamínov, minerálov a antioxidantov. Tieto živiny sú kľúčové pre rast a vývoj imunitného systému a pomáhajú telu bojovať proti infekciám a chorobám. Imunitný systém chráni tráviaci trakt pred infekciami a patogénmi. To znamená, že pomáha zabrániť vstupu škodlivých mikroorganizmov do tela prostredníctvom tráviaceho systému.

ImunoFit KIDS

Kombinácia prírodných zložiek - laktoferínu, l-lyzínu vitamínu B6 prirodzene podporuje imunitný systém a odolnosť detí voči patogénom. Laktoferín je jednou z najsilnejších imunitných zložiek materského mlieka a podieľa sa na imunitnej odpovedi organizmu (bakteriálne alebo vírusové infekcie). Predstavuje jeden z najsilnejších imunostimulačných prirodzených prostriedkov nášho organizmu na podporu imunity. L-lyzín je účinná prírodná látka, ktorá pomáha v boji proti vírusom. Priaznivo podporuje funkciu imunitného systému a pomáha zabraňovať prepuknutiu rôznych vírusových infekcií. Vitamín B6 podporuje tvorbu červených krviniek, pomáha pri tvorbe energie a tak prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Viac informácií o produkte: ImunoFit KIDS

Probiodom KIDS

Probiotické kultúry v prášku pre zdravé bruško vyvinuté pre potreby detského organizmu. Probiodom KIDS obsahuje 6 probiotických kultúr, prebiotiká a vitamín D3. Probiotické kmene vo boli špeciálne vybrané na zlepšenie črevného zdravia detí. Probiotické kmene ničia rôzne patogény ako napr. C. difficile, E. coli, Salmonella, Shigella a P. aglomerans, zlepšujú funkciu tráviaceho systému a podporujú imunitný systém. 

Viac informácií o produkte: Probiodom KIDS

Pre koho je produkt určený

Kombinácia produktov je určená pre deti od 3 rokov.

Ako užívať produkty

 • ImunoFit KIDS užívať 1x za deň 1-2 kapsuly.
 • Probiodom KIDS je vo forme prášku. Je vhodné užívať 1-2 gramy denne.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  0 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x