Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík pre zdravie a duševnú rovnováhu

Podpora psychického aj fyzického zdravia pomocou prírodných produktov. Balík produktov zostavený tak, aby preventívne chránil organizmus pred vznikom zdravotných ťažkostí z dôvodu stresu či zanesenia voľnými radikálmi.

Balík pre zdravie a duševnú rovnováhu
Balenie:
Cena:
61.90 € 56.40 €

Základný popis produktu

Vaša duševná pohoda a vaše fyzické zdravie sú úzko prepojené, a to v mnohých ohľadoch. Nedostatok duševnej pohody môže negatívne ovplyvniť vaše fyzické zdravie a naopak, problémy so zdravím môžu mať negatívny vplyv na váš duševný stav. V balíku nájdete 4 produkty, ktoré sa postarajú o vaše fyzické aj psychické zdravie.

Tryptophan B+

Nedostatok spánku a problémy so spánkom môžu negatívne ovplyvniť vašu duševnú pohodu a spôsobiť rôzne problémy so zdravím. Unikátne zloženie podporí kvalitu vášho spánku a prispeje k dobrej nálade. Tryptofán je esenciálna aminokyselina, ktorú môže telo prijímať iba stravou alebo formou výživových doplnkov – samo si ju vytvoriť nedokáže. Za prítomnosti dostatočného množstva vitamínu B6 sa premieňa na neurotrasmiter serotonín, inak nazývaný aj hormónom šťastia. Serotonín ovplyvňuje pozitívne dobrú náladu, zmierňuje emocionálne napätie, stresové situácie, trému. V noci sa premieňa na melatonín nazývaný aj ako hormón spánku. Melatonín urýchľuje zaspávanie, predlžuje spánok, zlepšuje jeho kvalitu a odstraňuje mimovoľné budenie sa počas noci a skoro ráno. Tryptophan B+ je obohatený o vitamín B3 a vitamín B6.

Viac informácií o produkte: Tryptophan B+

Magnesium Chelate

Nedostatok magnézia v organizme môže viesť k rôznym zdravotným problémom, vrátane zvýšenej stresovej citlivosti. Magnézium je nevyhnutné pre normálne fungovanie nervového systému. Pomáha pri prenose nervových impulzov a reguluje aktivitu neurotransmiterov, ktoré ovplyvňujú náladu a úzkosť. Magnézium môže pomôcť pri regulácii hormónov, ktoré sú uvoľňované počas stresových situácií. Pomáha udržiavať rovnováhu medzi stresovými hormónmi, ako je kortizol, a hormónmi, ktoré ovplyvňujú pocity pohody, ako je serotonin.

Viac informácií o produkte: Magnesium Chelate

AcidoFit – kiwi

Vitamínovo-minerálny nápoj podporuje detoxikáciu, dostatočnú hydratáciu a odkyslenie organizmu. AcidoFit prispieva k acidobázickej rovnováhe organizmu, normálnej funkcii svalov a dopĺňa všetky potrebné minerály do organizmu. Je vhodný pre vegánov, celiatikov a ľudí s laktózovou intoleranciou.

Minerálny nápoj s obsahom rastlinných extraktov zabezpečuje lepšiu detoxikáciu organizmu. Aloe vera pôsobí ako antioxidant pre ochranu buniek pred poškodením, zabezpečuje čistenie a detoxikáciu. Zelený čaj pôsobí ako silný antioxidant a prispieva k správnemu metabolizmu tukov. Alfalfa (Lucerna siata) alkalizuje a detoxikuje organizmus, najmä pečeň. Lucerna je mimoriadne bohatá na živiny dokáže doplniť zásoby vitamínov a minerálov na podporu pečene, najmä vitamínu K, ktorý sa ukladá v pečeni a tukových tkanivách.

AcidoFit 15+1 tbl obsahuje:

 • Minerály vápnik, horčík, draslík asodík – zabezpečujú správne fungovanie svalstva a podieľajú sa na svalovej kontrakcii.
 • Vitamíny B1, B2, B6, B12 – sa starajú o správnu funkciu energetického metabolizmu potravín.
 • Vitamín B6 – zabezpečuje normálny metabolizmus bielkovín aglykogénu.
 • Vitamíny C, E, B2 a B3 – zaisťujú ochranu buniek pred oxidačným stresom.
 • Folát a vitamín B12 – podporujú normálnu činnosť nervovej sústavy a imunitného systému.
 • Vitamín H (biotín) – prispieva k psychickej činnosti a udržuje normálny stav vlasov, slizníc apokožky.
 • Extrakt zo zeleného čaju – pôsobí antioxidačne proti voľným radikálom.
 • Extrakty z aloe vera a alfalfa – napomáhajú detoxikácii tela, podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Viac informácií o produkte: AcidoFit

Probiodom

Probiotiká môžu pomôcť udržať rovnováhu mikrobiómu v tráviacom trakte. Zdravý mikrobióm je dôležitý pre optimálnu funkciu imunitného systému, pretože mikrobióm môže ovplyvňovať produkciu protilátok a aktivitu bielych krviniek. Probiodom obsahuje až 8 druhov probiotických kultúr, ktoré udržujú správnu rovnováhu dobrých črevných baktérií, ktoré osídľujú všetky časti tráviacej sústavy, od žalúdka až po hrubé črevo. V odporúčanej dennej dávke je 6 miliárd probiotických baktérií.

Probiodom obsahuje:

 • 4 kmene laktobacilov (Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus salivarius W24) – tento druh baktérií sa prirodzene nachádza v tráviacom trakte, v pošve, v materskom mlieku i na koži. Ich úlohou je bránenie rastu patogénnych baktérií, ktoré spôsobujú črevné zápaly a hnačky. Okysľujú prostredie čriev tým, že produkujú kyselinu mliečnu a bránia tak napríklad rastu salmonely. Znižuje výskyt vaginálnej mykózy a pozitívne ovplyvňuje činnosť močovej trubice kde bojuje aj proti Escherichia coli (tlmí jej rast a tým urýchľuje napr. liečbu zápalu močového systému)
 • 2 kmene bifidobaktérií (Bifidobacterium lactis W51 a W52) – ide o druh baktérií, ktorých hlavnou funkciou je trávenie vlákniny a iných komplexných sacharidov. Vďaka tomu, že trávia vlákninu, produkujú zdravé mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre zdravie čriev a tiež pomáhajú riadiť pocity hladu.
 • Lactococcus lactis W19 – ide o baktériu, ktorá za účasti s mliekom pomocou bakteriálnych enzýmov vytvorí z laktózy energetické molekuly (ATP). Vedľajším produktom ATP je kyselina mliečna, ktorá zmierňuje rozmnožovanie a rast škodlivých mikróbov a patogénov v črevách.
 • Enterococcus faecium W54 – je druh baktérie, ktorý zabraňuje v organizme rozmnožovaniu choroboplodných zárodkov či rozvoju cestovateľských hnačiek. Obnovuje vyváženosť flóry hrubého čreva a je zodpovedná aj za správne trávenie. Jej aktivitu zvyšuje selén. Má schopnosť priľnúť na črevnú stenu a zabudovať sa medzi ostatné črevné užitočné baktérie a tak bráni úniku patogénov cez črevnú sliznicu do krvi.

Viac informácií o produkte: Probiodom

Pre koho je balík vhodný

Kombináciu produktov v balíku je vhodná pre dospelé osoby ako prevencia pred vznikom zdravotných ťažkostí z dôvodu stresu či zanesenia organizmu voľnými radikálmi.

Ako užívať produkty

 • Tryptophan B+ užívajte 1 – 2 kapsule ráno alebo večer. Užívajte na lačný alebo poloprázdny žalúdok.
 • Magnesium Chelate užívajte 2 kapsule ráno.
 • AcidoFit si môžete zarobiť kedykoľvek počas dňa, odporúčaná denná dávka sú maximálne 4 šumivé tablety. Pomalšia rozpustnosť tablety je spôsobená zásaditým zložením produktu AcidoFit.
 • Probiodom užívajte 1 – 2 x denne 2 – 6 kapsúl.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  0 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x