Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík pre ženu 50+

Darujte svojim najbližším dávku zdravia. Dokonalý darček pre babku, mamu, sestru, tetu, kamarátku či kolegyňu!

Produkt je nedostupný

Základný popis produktu

Kardiovaskulárne ochorenie (KVO) je všeobecný termín pre stavy postihujúce srdce alebo krvné cievy. Zvyčajne je spojené s hromadením tukových usadenín v tepnách (ateroskleróza) a zvýšeným rizikom krvných zrazenín. Vo vyššom veku by tak mala byť starostlivosť o srdcovo-cievny systém samozrejmosťou. Venadom a Nattokinase Plus sa prírodnou cestou účinne starajú o zdravie a výživu kardiovaskulárneho systému. S vekom majú ženy zvýšené riziko osteoporózy, čo je ochorenie charakterizované oslabením kostí a zvýšeným rizikom zlomenín. Vápnik zohráva kľúčovú úlohu v udržaní zdravých kostí a môže pomôcť znížiť riziko osteoporózy. Preto je súčasťou balíčka proteín Body Fit, ktorý poskytuje zdroj nie len bielkovín ale aj vápnika, a zároveň je chutnou náhradou jedla.

Venadom

Unikátna výživa ciev vo forme osviežujúceho nápoja s obsahom mikronizovaného diosmínu a hesperidínu. Venamatrix pozostáva z 9 účinných zložiek pre normálnu funkciu srdcovo-cievneho systému a obmedzenie tvorby kŕčových žíl.

Venadom obsahuje:

 • Mikronizovaný diosmín ahesperidín – bioflavonoidy diosmín a hesperidín sú najviac preštudované a lekármi najčastejšie odporúčané látky na výživu ciev. Zlepšujú priechodnosť ciev, podporujú prietok krvi, posilňujú žilové chlopne a chránia cievy pred oxidačným stresom.
 • Kolagén – vysoký podiel kolagénu typu I v dennej dávke zabezpečuje elasticitu, celistvosť a pevnosť cievnej steny. Nedostatok kolagénu v cievach sa spája s rozvojom tvorby kŕčových žíl či  „metličiek.“
 • Bambusový extrakt – je bohatým zdrojom kremíka, ktorý sa nachádza v stenách ciev. Kremík podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, čím cievy dosiahnu požadovanú pevnosť a pružnosť.
 • L-arginín – aminokyselina, z ktorej sa v cievach tvorí NO (oxid dusnatý). Ak sú cievy zanesené, alebo majú nedostatočnú výživu, dochádza k poklesu prirodzenej tvorby NO v cievach, čo môže mať negatívny dopad na krvný tlak a priechodnosť ciev.
 • Bromelaín – proteolytický enzým prítomný v stonkách, listoch, šupke a plodoch ananásu. Odstraňuje z krvi nežiadúce usadeniny, ktoré môžu časom spôsobiť zužovanie ciev. Navyše má pozitívny účinok na naše trávenie.
 • Antioxidanty – vitamín C, betakarotén a extrakt zo zeleného čaju – Antioxidanty prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Hromadenie oxidačného stresu v organizmemôže viesť k poškodeniu ciev.

Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev a extrakt zo zeleného čaju pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu.  

Viac informácií o produkte: Venadom

Nattokinase Plus

Nattokináza je vysokoúčinný proteolytický enzým štiepiaci fibrín. Nadmerné množstvo fibrínu zapríčiňuje zahusťovanie krvi a spôsobuje vznik krvných zrazenín. Fibrín je nerozpustný proteín vytvorený pri konečnej fáze zrážania krvi. Nachádza sa v cievach a krvnom riečišti. V pavučine vytvorenej z fibrínu sa zachytávajú krvné bunky. Pri veľkej pavučine môže dôjsť až k upchatiu ciev a následne k rozvinutiu rôznych srdcovo - cievnych ochorení.

Ako očkovanie ovplyvňuje kardiovaskulárny systém? Dočítate sa v našom článku.

Viac informácii o produkte: Nattokinase Plus

BodyFit 420g – čokoláda

Proteín BodyFit je unikátna kombinácia látok zostavená najmä pre potreby žien. Obsahuje kvalitné bielkoviny a vysokú dávku vápnika, ktorý je nevyhnutný pre zdravé kosti najmä po menopauze. Bodyfit má nízku kalorickú hodnotu (len 90 kcal) a hodí sa ako chutná a zdravá alternatíva jedla.

BodyFit obsahuje:

 • Srvátkový proteínový koncentrát (40 %) kvalitný zdroj bielkovín k rastu a udržaniu svalovej hmoty a celkovej obnove organizmu po fyzickej aktivite
 • Inulín polysacharid jemnej sladkej chuti, ktorý sa v črevách chová ako rozpustná vláknina, ktorá má funkčný význam vo výžive človeka – chová sa ako prebiotikum (živná pôda pre probiotiká).
 • Izoflavóny – fungujú v tele ako fytoestrogény, kedy naviazaním na estrogénové receptory môžu ovplyvniť produkciu pohlavných hormónov a enzýmov. Sú dôležité pre správny menštruačný cyklus či mieru sexuálnej vitality. Nachádzajú sa najmä v sóji, sójových produktoch či ľanových semienkach.
 • Extrakt z rastliny Garcinia Cambogia – obsahuje kyselinu hydroxicitrónovú (HCA), ktorá pomáha znižovať chuť do jedla, podporuje metabolizmus tukov a prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti.
 • Taurín – stimuluje psychiku a podporuje svalový anabolizmus.
 • Chróm – zmierňuje chuť na sladké potraviny.
 • Vápnik – je nevyhnutný pre rast, zdravé kosti a zuby, správnu funkciu nervov a svalov. Je dôležitý pre ženské telo v období menopauzy.
 • L-karnitín – podieľa sa na spaľovaní tukov v organizme a na ich premene na energiu.
 • Vitamíny B, C, E – posilňujú imunitu a podporujú funkčnosť orgánov
 • Minerálne látky (Zn, Se, Fe, Mg) – sú nevyhnutné pre činnosť orgánov a metabolické procesy v

Viac Informácií o produkte: BodyFit

Pre koho je balík určený

Balík produktov je vhodný ako darček pre babky, matky, kamarátky, kolegyne, rodinné príslušníčky a všetky ženy vo veku 50+.

Ako užívať produkty

Vo všeobecnosti odporúčame produkty užívať v rámci 2 – 3 mesačnej kúry a následne si dať 1 mesiac pauzu. Intenzita užívania produktov sa môže líšiť v závislosti od typu a závažnosti vášho zdravotného stavu. Vtedy odporúčame absolvovať diagnostiku z kvapky krvi alebo diagnostiku ciev.

 • Venadom užívajte 1 – 2x denne na lačno. Užívaním na lačný žalúdok sa vám lepšie absorbujú jednotlivé živiny.
 • Nattokinase Plus užívajte 1 kapsulu ráno alebo večer na lačno, ½ hodiny pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle.
 • BodyFit užívajte 1 – 2x denne medzi jedlami alebo ako náhradu jedla.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  0 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x