Kĺbové tyčinky grátis k limitovanej edícii Gelo-3 complex

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík pre ženu 50+

Darujte svojim najbližším dávku zdravia. Dokonalý darček pre babku, mamu, sestru, tetu, kamarátku či kolegyňu!

Balík pre ženu 50+
Balenie:
Cena:
111.20 € 99.70 €

Základný popis produktu

Kardiovaskulárne ochorenie (KVO) je všeobecný termín pre stavy postihujúce srdce alebo krvné cievy. Zvyčajne je spojené s hromadením tukových usadenín v tepnách (ateroskleróza) a zvýšeným rizikom krvných zrazenín. Vo vyššom veku by tak mala byť starostlivosť o srdcovo-cievny systém samozrejmosťou. Venadom a Nattokinase Plus sa prírodnou cestou účinne starajú o zdravie a výživu kardiovaskulárneho systému. S vekom majú ženy zvýšené riziko osteoporózy, čo je ochorenie charakterizované oslabením kostí a zvýšeným rizikom zlomenín. Vápnik zohráva kľúčovú úlohu v udržaní zdravých kostí a môže pomôcť znížiť riziko osteoporózy. Preto je súčasťou balíčka proteín Body Fit, ktorý poskytuje zdroj nie len bielkovín ale aj vápnika, a zároveň je chutnou náhradou jedla.

Venadom

Unikátna výživa ciev vo forme osviežujúceho nápoja s obsahom mikronizovaného diosmínu a hesperidínu. Venamatrix pozostáva z 9 účinných zložiek pre normálnu funkciu srdcovo-cievneho systému a obmedzenie tvorby kŕčových žíl.

Venadom obsahuje:

 • Mikronizovaný diosmín ahesperidín – bioflavonoidy diosmín a hesperidín sú najviac preštudované a lekármi najčastejšie odporúčané látky na výživu ciev. Zlepšujú priechodnosť ciev, podporujú prietok krvi, posilňujú žilové chlopne a chránia cievy pred oxidačným stresom.
 • Kolagén – vysoký podiel kolagénu typu I v dennej dávke zabezpečuje elasticitu, celistvosť a pevnosť cievnej steny. Nedostatok kolagénu v cievach sa spája s rozvojom tvorby kŕčových žíl či  „metličiek.“
 • Bambusový extrakt – je bohatým zdrojom kremíka, ktorý sa nachádza v stenách ciev. Kremík podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, čím cievy dosiahnu požadovanú pevnosť a pružnosť.
 • L-arginín – aminokyselina, z ktorej sa v cievach tvorí NO (oxid dusnatý). Ak sú cievy zanesené, alebo majú nedostatočnú výživu, dochádza k poklesu prirodzenej tvorby NO v cievach, čo môže mať negatívny dopad na krvný tlak a priechodnosť ciev.
 • Bromelaín – proteolytický enzým prítomný v stonkách, listoch, šupke a plodoch ananásu. Odstraňuje z krvi nežiadúce usadeniny, ktoré môžu časom spôsobiť zužovanie ciev. Navyše má pozitívny účinok na naše trávenie.
 • Antioxidanty – vitamín C, betakarotén a extrakt zo zeleného čaju – Antioxidanty prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Hromadenie oxidačného stresu v organizmemôže viesť k poškodeniu ciev.

Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev a extrakt zo zeleného čaju pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu.  

Viac informácií o produkte: Venadom

Nattokinase Plus

Nattokináza je vysokoúčinný proteolytický enzým štiepiaci fibrín. Nadmerné množstvo fibrínu zapríčiňuje zahusťovanie krvi a spôsobuje vznik krvných zrazenín. Fibrín je nerozpustný proteín vytvorený pri konečnej fáze zrážania krvi. Nachádza sa v cievach a krvnom riečišti. V pavučine vytvorenej z fibrínu sa zachytávajú krvné bunky. Pri veľkej pavučine môže dôjsť až k upchatiu ciev a následne k rozvinutiu rôznych srdcovo - cievnych ochorení.

Ako očkovanie ovplyvňuje kardiovaskulárny systém? Dočítate sa v našom článku.

Viac informácii o produkte: Nattokinase Plus

BodyFit 420g – čokoláda

Proteín BodyFit je unikátna kombinácia látok zostavená najmä pre potreby žien. Obsahuje kvalitné bielkoviny a vysokú dávku vápnika, ktorý je nevyhnutný pre zdravé kosti najmä po menopauze. Bodyfit má nízku kalorickú hodnotu (len 90 kcal) a hodí sa ako chutná a zdravá alternatíva jedla.

BodyFit obsahuje:

 • Srvátkový proteínový koncentrát (40 %) kvalitný zdroj bielkovín k rastu a udržaniu svalovej hmoty a celkovej obnove organizmu po fyzickej aktivite
 • Inulín polysacharid jemnej sladkej chuti, ktorý sa v črevách chová ako rozpustná vláknina, ktorá má funkčný význam vo výžive človeka – chová sa ako prebiotikum (živná pôda pre probiotiká).
 • Izoflavóny – fungujú v tele ako fytoestrogény, kedy naviazaním na estrogénové receptory môžu ovplyvniť produkciu pohlavných hormónov a enzýmov. Sú dôležité pre správny menštruačný cyklus či mieru sexuálnej vitality. Nachádzajú sa najmä v sóji, sójových produktoch či ľanových semienkach.
 • Extrakt z rastliny Garcinia Cambogia – obsahuje kyselinu hydroxicitrónovú (HCA), ktorá pomáha znižovať chuť do jedla, podporuje metabolizmus tukov a prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti.
 • Taurín – stimuluje psychiku a podporuje svalový anabolizmus.
 • Chróm – zmierňuje chuť na sladké potraviny.
 • Vápnik – je nevyhnutný pre rast, zdravé kosti a zuby, správnu funkciu nervov a svalov. Je dôležitý pre ženské telo v období menopauzy.
 • L-karnitín – podieľa sa na spaľovaní tukov v organizme a na ich premene na energiu.
 • Vitamíny B, C, E – posilňujú imunitu a podporujú funkčnosť orgánov
 • Minerálne látky (Zn, Se, Fe, Mg) – sú nevyhnutné pre činnosť orgánov a metabolické procesy v

Viac Informácií o produkte: BodyFit

Pre koho je balík určený

Balík produktov je vhodný ako darček pre babky, matky, kamarátky, kolegyne, rodinné príslušníčky a všetky ženy vo veku 50+.

Ako užívať produkty

Vo všeobecnosti odporúčame produkty užívať v rámci 2 – 3 mesačnej kúry a následne si dať 1 mesiac pauzu. Intenzita užívania produktov sa môže líšiť v závislosti od typu a závažnosti vášho zdravotného stavu. Vtedy odporúčame absolvovať diagnostiku z kvapky krvi alebo diagnostiku ciev.

 • Venadom užívajte 1 – 2x denne na lačno. Užívaním na lačný žalúdok sa vám lepšie absorbujú jednotlivé živiny.
 • Nattokinase Plus užívajte 1 kapsulu ráno alebo večer na lačno, ½ hodiny pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle.
 • BodyFit užívajte 1 – 2x denne medzi jedlami alebo ako náhradu jedla.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  0 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x