Čím ho na Vianoce potešiť? Tipy na ideálne darčeky pre mužov
Čím ho na Vianoce potešiť? Tipy na ideálne darčeky pre mužov

Čím ho na Vianoce potešiť? Tipy na ideálne darčeky pre mužov

Čím ho na Vianoce potešiť? Tipy na ideálne darčeky pre mužov

Máte pocit, že vybrať vianočný darček pre svojho chlapa je nemožné? Nechcete spadnúť do gýču a stupnica nápadov je takmer prázdna? Každá jedna z nás pozná tento pocit a zažíva ho rok čo rok. Každoročná dilema, čo kúpiť svojmu frajerovi, bratovi, či otcovi pod stromček.

Obsah

To čo je pre nás znamená kozmetika, pre našich pánov elektronika. Avšak  pravdou  je, že týmto prekvapením im úsmev na tvári nevyčaríme. Muži si tieto „hračky" radšej kúpia sami. Samozrejme niet sa čomu čudovať, tiež nás viac poteší odtieň rúžu, ktorý si najskôr sama otestujeme v drogérii či parfumérii, no nie? Pozrime sa nato z iného konca - stará známa klasika. Chlapi okolo nás sú doslova alergickí na tielka, ponožky, pyžamká, župany a podobne super praktické darčeky. Keď už sme pri tej móde, muži ju celkom nezatracujú. Viac ako na dojem však dajú na praktickosť tohto darčeka a keď už, tak poriadne. Ale povedzme si na rovinu, kúsky oblečenia im môžeme nakúpiť počas priebehu celého roka.

Tak čo teda? My Vám dáme pár dobrých nápadov. Ak máte doma aktívneho športovca, je to pomerne jednoduché. Okrem toho, že mu môžete kúpiť, hokejovú výstroj, cyklistickú výbavu, tenisovú raketu, plavky z najnovšej rady, či kopačky, môžete ho potešiť oveľa zaujímavejším darčekom

Pre svojho milého

Sexi telo, veľa svalstva, málo tuku, ruku na srdce milé dámy, každá z nás by chcela takto prezentovať toho svojho. Skvelým riešením je produkt Wellness Daily Protein, ktorý môžete doplniť tyčinkou Wellness Bar pre svojho maškrtníka. Kombináciou toho úžasného proteínu, správneho tréningu a vyváženej stravy dosiahne vypracovanú postavu rýchlejšie, zdravšie a hlavne s dlhotrvajúcim účinkom. Cez deň Wellnes v noci ProteinFit 70.ProteinFit 70 predstavuje nočný ľahko stráviteľný proteín. Zabezpečuje nárast svalovej hmoty počas celú noc. Dokonale obnovuje svalstvo po náročnom tréningu. Tak prečo nedopriať svojej polovičke regeneráciu počas noci? Pre napumpované svaly je skvelou voľbou je ArgiNo drinkArginín je súčasťou proteínov, ktoré sa podieľajú taktiež na raste a udržaní svalovej hmoty. Súčasťou sexi mužskej postavy sú tehličky na brušku. Takýchto „vysekancov“ môžeme mať doma pomocou výrobku K4 Power BCAA.  

Pre ocina

Vitalita, sexuálny apetít , pomalší prechod do audropauzy. Dôležité faktory, ktoré potrebuje každý vitálny muž. Kúpou Tribulusu Terrestrisu spravíme radosť aj našim maminám. Na lepšie trávenie a kvalitnejšie využitie potravy je vhodné siahnuť po výživovom doplnku s názvom BioEnzyme Complex, ten zabezpečuje efektívnu absorpciu živín a využitie jedla. Jeho rastlinné zloženie je aktívne pri rôznych hladinách pH. Taktiež redukuje nadúvanie a pálenie záhy. Zdravé srdce, cievy, mozog, zrak. To dopraje našim oteckom zrejme každá z nás. Siahnite po Omege – 3. Svojim zložením prispieva k správnej funkcii srdca a zabraňuje predpokladu kardio – vaskulárnych príhod.

Pevne veríme, že sme Vám pomohli a dnes budete zaspávať s pocitom, že viete čím obdarujete svojich najbližších pod vianočným stromčekom. Stačí si prelistovať www.kompava.sk a tam toho nájdete podstatne viac. Aké jednoduché, že? A vy ste si robili zbytočné starosti.