Doplnky výživy od Kompava a WORKOUT

Doplnky výživy od Kompava a WORKOUT

Čaute,

Venujem sa cvičeniu cez 4 roky. Z toho 2 roky som cvičil len s činkami v posilňovni. Teraz je to 2 rok čo som začal preferovať skôr cvičenie s vlastnou váhou vo vonkajšom prostredí - WORKOUT. Sú to cviky s vlastnou váhou, či pridanou váhou na opasku nazývané wheighted. Ide o rôzne úchopy na hrazde, bradlách, kliky, stojky, jazda na bicykli, drepy na jednej nohe, cviky na gymnastických kruhoch, prehadzovanie pneumatiky a šplh na lane. 

Pri tomto štýle cvičenia potrebujem veľa sily a regenerácie. Stravujem sa veľmi zdravo, potrpím si na kvalitu potravín a rovnako aj na výživové doplnky. Musia byť na prírodnej báze, bez syntetík, umelých farbív, bez pridaného cukru a najvyššej top kvality. Preto pre mňa jednotkou na trhu je poctivá slovenská firma KOMPAVA!

 

K4 Power BCAA

Tento doplnok výživy užívam 365 dní v roku!  Vyskúšajte ich ako vynikajúco chutia. Bezkonkurenčná chuť!!!

Rozpustnosť a vynikajúce účinky. Pred tréningom mi dodávajú veľa sily a energie, teda mám väčší výkon a vytrvalosť pri tréningu a po tréningu sú pre mňa číslo 1 na výbornú na regeneráciu a ochranu svalových tkanív. Okrem BCAA obsahujú kráľovnú aminokyselín glutamín a citrulín. Osobne ho využívam po tréningu, pretože pri tréningoch s vlastnou váhou namáham takmer všetky svaly v tele a na druhý deň ich potrebujem mať zregenerované na ďalší tréning. Veľa ľudí považuje BCAA, že sú vhodné len pri tréningoch. No nie je to tak. Všetci, ktorí potrebujú dodať energiu počas zvýšenej fyzickej aktivite, zarobte si s vodou nápoj z K4 Power BCAA a máte vynikajúci, osviežujúci nápoj plný energie :-)

 

 

 

 

Matúš, 25 rokov

Galéria

Štítky:

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info