Hokejový útočník Marek Hrivík navštívil naše diagnostické centrá: Absolvoval spiroergometriu, ale aj odber zo živej kvapky krvi
Hokejový útočník Marek Hrivík navštívil naše diagnostické centrá: Absolvoval spiroergometriu, ale aj odber zo živej kvapky krvi

Hokejový útočník Marek Hrivík navštívil naše diagnostické centrá: Absolvoval spiroergometriu, ale aj odber zo živej kvapky krvi

Hokejový útočník Marek Hrivík navštívil naše diagnostické centrá: Absolvoval spiroergometriu, ale aj odber zo živej kvapky krvi

Spolupráca so slovenskými vrcholovými športovcami sa časom stala pre Kompavu istým charakteristickým znakom, a to, aj vďaka tomu, že naše produkty a služby znamenajú pre mnohé športové talenty jasnú záruku kvality. Svedčí o tom aj fakt našej nedávnej spolupráce so slovenským hokejovým útočníkom Marekom Hrivíkom, ktorý sa momentálne na Slovensku venuje letnej príprave. My sme sa ho rozhodli na tejto ceste podporiť. 

Len nedávno sa profesionálny hokejový útočník Marek Hrivík opäť dohodol so švédskym klubom Leksands IF na zmluve do konca sezóny 2025/2026, a tak kapitán bronzových hokejistov z Pekingu by tak mal v ďalšej sezóne opäť pokračovať vo švédskom klube Leksand IF, ktorého je súčasťou už nejaký ten rok. Nám však priznal, že po zdravotných patáliách, ktoré ho postihli po MS bude počas leta na Slovensku o niečo viac regenerovať, a preto sme sa ho v rámci jeho príprav rozhodli na tejto ceste podporiť. Mám zranenie v časti členka a stále sa s tým trocha trápim, a to hlavne, keď si obujem korčuľu. Pre mňa je momentálne počas letnej prípravy kľúčový najmä tréningový plán a kvalitné doplnky výživy, s ktorými mi tento rok pomáhate. S produktami od vás som sa stretol výraznejšie prvýkrát, no zatiaľ som veľmi spokojný, a to hlavne s tým, že mi sedia chuťovo a cítim lepšiu regeneráciu. Takže verím v to, že do začiatku sezóny budem pripravený na 100%,“ hovorí.

Absolvoval u nás dve rôzne diagnostiky

Marek na úvod navštívil diagnostické centrum Kompava v Novom Meste nad Váhom, kde absolvoval odber zo živej kvapky krvi. Ide o vysoko nadštandardnú techniku umožňujúcu analýzu čerstvo odobranej kvapky krvi z prsta špeciálnym Darkfield mikroskopom. Mal tak možnosť sledovať stav svojho vnútorného prostredia priamo na obrazovke monitora, oboznámiť sa so svojim aktuálnym stavom a prípadne odhaliť príčiny niektorých problémov. Neskôr navštívil diagnostické centrum Metflex v Žiline, ktoré spadá do rodiny značiek Kompava, kde absolvoval diagnostiku a analýzu tela prístrojom INBODY, no taktiež spiroergometriu, čo je funkčné vyšetrenie s ergometrickou záťažou. Záťažové testy poskytujú športovcom prípadne aktívnym jedincom informáciu nielen o ich telesnej výkonnosti, ale aj ich reakcie na záťaž, vplyv tréningu na organizmus, ich imunitný systém a v neposlednom rade ich celkovú výkonnosť.

S produktami od vás som sa stretol výraznejšie prvýkrát, no zatiaľ som veľmi spokojný, a to hlavne s tým, že mi sedia chuťovo a cítim lepšiu regeneráciu.

Hypofit, Energofit, K4 Power BCAA

Slovenský hokejový útočník si od nás rovnako odniesol aj niekoľko produktov, ktoré sme mu na základe jeho výsledkov a cieľov odporučili a pomôžu mu zlepšiť jeho výkon.

  • Hypofit

Hypotonický nápoj HypoFit je nevyhnutnou súčasťou vytrvalostného výkonu každého profesionálneho alebo hobby športovca či sa jedná o hokej, beh, cyklistiku, futbal, basketbal, plávanie, alebo aeróbne cvičenia. Poskytuje rýchlo dostupný zdroj energie v podobe sacharidu glukózy a pozvoľný zdroj energie v podobe maltodextrínu. Tento antioxidačný iontový nápoj je určený na rehydratáciu organizmu, je vhodný pred a počas športového výkonu.

  • Energofit

Ide o športový energetický nápoj, ktorý kombinuje v prírodnom zložení energiu glukózy a maltodextrínu s glutamínom pre regeneráciu svalov. Pitný režim dopĺňa o vitamíny B, C a E a minerály Na, Ca, K, Mg. Extraktom zo zeleného čaju podporuje činnosť mozgu. Je vhodný pre aj pre Vegánov.

 

  • K4 Power BCAA

Instatné rastlinné aminokyseliny BCAA v pomere 4:1:1 sú obohatené o L-glutamín, citrulín malát a vitamíny skupiny B. Sú určené pre športovcov, ktorí vykonávajú vytrvalostné a silové športy. Slúžia na budovanie svalovej hmoty, rozvoj sily, redukciu tuku bez úbytku svalstva, po intenzívnom športovom výkone či pri ťažkom a namáhavom fyzickom zaťažení. Produkt je vhodný pre športujúcich vegetariánov a vegánov a dokonca aj pre deti od 14 rokov.