Je to proste SUPER!

Je to proste SUPER!

Tak ako väčšina zvedavých žien, aj ja som chcela zistiť čo je E-fit, keďže som o ňom párkrát počula. Vďaka skvelej pracovnej príležitosti v Kompave, počas letných prázdnin, som mohla na vlastnej koži skúsiť aj tréning v E-fite. Zo začiatku boli moje pocity veľmi zmiešané. Pravdu povediac, neverila som, že za 20 minút dokážem dať zo seba to, čo by mi v posilňovni trvalo asi hodinu. E-fit ma však natoľko ohúril, že som bez akéhokoľvek váhania začala trénovať pravidelne.

Hneď na prvom tréningu ma trénerka Maťka Hiklová odvážila a zmerala mi telesný tuk, viscerálny tuk, vodu v tele, kondičku a tiež percento svalovej hmoty. Mojimi výslednými hodnotami som bola doslova zhrozená. Vždy som si myslela, že moje telo je vo výbornom stave, nakoľko sa športu venujem pravidelne. Začala som teda od začiatku, spolu s užívaním niektorých výživových doplnok od firmy Kompava, ktoré ma naozaj dokážu nakopnúť a následne telu dopriať regeneráciu. Vždy mi počas tréningu Maťka zabezpečí pitný režim s HypoFitom a po skončení mi zarobí proteín. Propri cvičení denne pijem 2x AcidoFit, nápoj na odkyslenie organizmu a na dosiahnutie správnej hladiny pH v organizme.
Čo sa týka mojich zmien, už po absolvovaní niekoľkých tréningov som videla na sebe a aj na váhe výrazné zmeny. Práve kvôli zmenám, ktoré sú naozaj na mojom tele viditeľné, chodím na tréningy plná energie a radosti. Taktiež využívam masážne lôžko Ceragem, ktoré mi pomáha pri bolesti chrbta.


Čo viac dodať – je to proste SUPER! Treba len zavolať, prísť, odtrénovať a E-fit kolobeh sa môže začať :)

Petra Mazancová 16.08.2018