Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Každý iný a jedinečný. Taký by mal byť vianočný darček pre každého
Každý iný a jedinečný. Taký by mal byť vianočný darček pre každého

Každý iný a jedinečný. Taký by mal byť vianočný darček pre každého

Každý iný a jedinečný. Taký by mal byť vianočný darček pre každého

Na Vianoce chceme potešiť pekným darčekom všetkých, na ktorých nám záleží. Ak vám dochádzajú nápady na to, čím obdarovať svojho partnera, rodičov či súrodencov tento rok máme pre vás hneď niekoľko tipov.

Obsah

Ani sa nenazdáme a opäť sa vonku budeme prechádzať po cestách, na ktorých bude žiariť nespočetné množstvo vianočných svetiel, ktoré v súhre s vianočnou výzdobou v nás budú opäť vyvolávať príjemnú vianočnú atmosféru. Vianoce sú za dverami, čo chvíľa je čas na vianočné stolovanie a vy, ako každý rok, opäť riešite dilemu, čím obdarovať vašich blízkych.

Ak máte pocit, že všetky nápady sú fuč, inšpirujte sa vianočnými balíčkami plnými zdravia, ktoré zabezpečia kvalitnejší a plnohodnotnejší život! My myslíme na vaše zdravie i na zdravie vašich blízkych - máme pre vás tipy na výnimočné trendy vianočné darčeky.

Praktický vianočný darček pre mamu

Balík obsahuje GELO-3 Complex, MSM, Omega-3 a darček – atraktívne ponožky

Pravdepodobne každá matka na otázku, čo by chcela dostať alebo čo by potrebovala, zvykne odpovedať, že už všetko má a nič nepotrebuje. V tom prípade jej doprajte úľavu od bolesti, posilnite jej organizmus a zabezpečte jej tak oddych, ktorý si po celom roku bezpochyby zaslúži.

Doprajte tejto výnimočnej žene rýchlu regeneráciu, ktorá poskytne unavenému telu rýchlu úľavu. Kombinácia výživových doplnkov v darčekovom balíku Active movement zabezpečí zlepšenie pohyblivosti kĺbov, do tela doplní potrebné výživné látky a zmierni stuhnutosť kĺbov.

Kombinácia top výživových doplnkov pre aktívny pohyb obsahuje

  • GELO-3 Complex - unikátna kĺbová výživa, ktorá obsahuje kombináciu troch dôležitých látok pre kĺby: kolagénové peptidy, glukozamín sulfát a chondroitín sulfát. Tieto tri stavebné zložky sa v našom tele neustále opotrebovávajú a vekom ubúdajú, preto je dôležité ich dopĺňať.
  • MSM - s obsahom látky metylsulfonyl-metán, ktorý zmierňuje až odstraňuje všetky druhy alergií, chráni pred parazitárnymi a plesňovými ochoreniami a plní pestrú paletu významných funkcií v ľudskom organizme.
  • Omega-3 - výživový doplnok s obsahom omega-3 mastných kyselín, ktoré sú esenciálne nenasýtené mastné kyseliny významne prispievajúce k správnej funkcii srdca, k udržaniu správnej funkcie mozgu a k udržaniu dobrého zraku.

Darček, ktorý poteší každého športovca

Hľadáte správny vianočný darček pre mužov, ktorí sú aktívnymi športovcami alebo športovými fanúšikmi? Zabudnite na športovú výbavu alebo značkové športové oblečenie. Tieto veci si najradšej zaobstará sám, presne na mieru podľa svojho gusta. Futbalista, hokejista, tenista, cyklista či pravidelne pohyb vykonávajúci človek istotne ocení, keď jeho nepríjemnú svalovicu či unavenosť svalov a kĺbov odstránite rýchlejšie ako je zvyknutý. Rýchlu úľavu unavenému organizmu istotne poskytne darčekový balík Combi sport s vysoko účinnými výživovými doplnkami.

Balík obsahuje HypoFit, K4 Power BCAA, AcidoFit mix a darček – praktický športový vak

Je niekto z vašich blízkych športovec? Ak odpoveď znie áno, tak tento vianočný balík Combi sport je to pravé, čo hľadáte. Kombinácia produktov je navrhnutá presne tak, aby v spoločnom pôsobení zabezpečili dostatočnú hydratáciu, podporu imunity, regeneráciu svalov, a tak správne fungovanie organizmu.

Čo nájdete v balíku?

  • HypoFit - iontový nápoj, ktorý poskytuje rýchlo dostupný zdroj energie v podobe glukózy a maltodextrínu, zároveň telu dodáva vitamíny C, E, beta-karotén a selén, ktoré majú silný antioxidačný účinok a zabraňujú pôsobeniu škodlivých voľných radikálov.
  • AcidoFit – vitamínovo-minerálny nápoj, ktorý okrem vitamínov a minerálov obsahuje navyše špeciálnu zmes prírodných extraktov z aloe vera a alfalfa, vďaka ktorým podporuje potrebnú detoxikáciu tela a podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
  • K4 Power BCAA – Instantné rastlinné aminokyseliny, ktoré sú tvorené jednotlivými vetvenými esenciálnymi aminokyselinami – leucín, izoleucín a valín – v ideálnom pomere 4:1:1. Telo si ich nedokáže vytvoriť samo, preto ich treba doplniť pomocou doplnkov výživy a K4 Power BCAA sú tou správnou voľbou.

Zdravie máme len jedno, no rovnakú jedinečnosť majú pre nás aj milované osoby a teda venovať zdravie milovaným na Štedrý deň je odpoveď na otázku, čím ich obdarovať. Tieto balíčky a mnoho ďalších návrhov ako potešiť vašich blízkych a venovať im kúsok zdravia nájdete na našom e-shope

Pokojné a príjemné prežitie Vianočných sviatkov Vám praje Kompava.