Paulina Vlčáková
26. 02. 2015

Paulina Vlčáková

26. 02. 2015 Dátum narodenia: 24.6.2000 Klub: SPK - Bratislava Športová disciplína: plávanie  Od 3 mesiacov do 3 rokov som bola členkou klubu ALVA - plávanie pre malé deti. Od 4 rokov do 7 rokov členkov klubu Rosnička. Od 7 rokov do 10 rokov som pôsobila v klube PK Delfín - Bratislava a od 10 rokov až do dnes som členkou klubu SPK - Bratislav.   Ako mi pomohla KOMPAVA? Výrobky Kompava mi pomáhajú úspešne ...

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.