Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

KTO NEVYSKÚŠA, TEN NEUVERÍ
KTO NEVYSKÚŠA, TEN NEUVERÍ

KTO NEVYSKÚŠA, TEN NEUVERÍ

KTO NEVYSKÚŠA, TEN NEUVERÍ

 Dlho, veľmi dlho som sa odhodlávala na E-fit. Aj keď som to pred 3 rokmi vyskúšala a bola som nadšená, predsa cenovo a časovo som sa na to neodhodlala aj keď stále som len chcela. Ale veď viete, chcieť je pekná vec ale mať je oveľa krajšia. A tak som si konečne po tých 3 rokoch len chcenia povedala, že idem do toho. Jednak preto že športujem dlho a moje výsledky sú stále rovnaké a už som videla, že nenapredujem vopred a jednak preto, že už vekom som videla na sebe, že tuk sa ukladá tam, kde by sa nemusel a hoci som cvičila každý deň, nebolo to nejako vidno.

Jedného pekného dňa som si povedala, že sa chcem zlepšiť.. Maťku Hiklovú poznám z iných cvičení a tréningov, kde sme sa často stretávali a stále som obdivovala jej postavu. A tak som sa konečne odhodlala a objednala som sa. Veru prvé meranie ma celkom ohúrilo, hoci nebolo zlé ale nebolo ani dobré. Tak sme sa s Maťkou dohodli, že čo vlastne chcem. Pomohla mi nastaviť program priamo na mňa… S váhou som bola viac menej spokojná, išlo mi hlavne o zvýšenie kondície ktorá bola u mňa za posledné roky stále rovnaká,  a tiež o zníženie telesného či viscerálneho vnútrobrušného tuku. Za tak krátku dobu v sledovaní 3 mesiacov sa nám to podarilo a moje očakávania sa naplnili.

Raz mi jeden bežec, ktorý zabehol 30km za hodinu povedal, že "veľa ľudí športuje ale málo kto z nich trénuje". Dlho mi to vŕtalo v hlave a mal pravdu. Veru bez tréningu a toho že človek musí posúvať svoje hranice ďalej sa nikto nezlepší.

Takže pre mňa eFit bol jednoznačne najlepšia voľba. Keďže sa netrénuje dlho (cca 20min) a je to veľmi rýchle, niekedy mám pocit, ako keby som cvičila len 10 minút a kľudne by som cvičila aj ďalej. Najlepší pocit je z toho, že človek sa stále zlepšuje a stále má vyššie percento záťaže. Snáď raz dosiahnem 100% ;))) Rozhodne na eFit budem chodiť  aj naďalej keďže sa chcem zlepšovať a tiež mi pritom pomáhajú výrobky od Kompavy. Dlhé roky už beriem Gelo3 komplex. Výborná výživa na kĺby a odporúčam ju všetkým, čo behajú, športujú. Tiež si chválim výživový doplnok pre srdce Omega 3 nenasýtené mastné kyseliny, ktoré prispievajú k správnej funkcii srdca a k udržaniu správnej funkcie mozgu. Okrem toho užívam Fit produkty ako Acidofit minerálny nápoj na doplnenie vitamínov a na prekyslený organizmus, Thermofit ako spaľovač tukov, hypotonický nápoj Hypofit. Tie neužívam pravidelne a dávam si sem tam cez rok pauzu. Taktiež som mala možnosť vyskúšať Vegan protein, ktorý mi veľmi zachutil hneď na prvýkrát. Nie je tam cítiť chuť konope ani hrachu, čo je veľmi pozitívne. Je dobre rozpustný a má lahodnú chuť. Stačí aj menšia dávka proteínu alebo pridať viac vody. Vďaka zloženiu a príchuti zachutí isto každému. Už sa teším, že ochutnám čokoládu-škoricu.

A ako vidíte, výsledky sa už dostavili…. 

Renata_Gresova_predRenata_Gresova_po

Tabuľka zmeny hodnôt v sledovaní 3 mesiacov nameraných pomocou váhy Tanita:

Vysledky_meranie_Gresova

 

Prislúchajúci graf zmien dosiahnutých počas cvičenia pomocou prístroja E-Fit 

meranie_vysledky_Gresova

 

Takže treba vyskúšať eFit a neoľutujete… Jednak pomôže spevniť telo, schudnúť a zlepšiť kondičku.

Ďakujem veľmi pekne Maťke za profesionálny prístup a Kompave za skvelé výrobky, ktoré pomáhajú “nám” športovcom i nešportovcom.

Prajem do budúcna len veľa pozitívnych ohlasov a veľa nadšených cvičencov - Renáta Grešová, august 2017

Vypracovala:
Ing. Martina Hiklová
Expert Consultant –
EMS trainer E-Fit studio