Pri tréningu je pohoda a motivácia na výkon aj vďaka Kompave
Pri tréningu je pohoda a motivácia na výkon aj vďaka Kompave

Pri tréningu je pohoda a motivácia na výkon aj vďaka Kompave

Pri tréningu je pohoda a motivácia na výkon aj vďaka Kompave

Vzhľadom na to, že som odberateľom výživových doplnkov od výrobcu KOMPAVA, chcel by som sa poďakovať za ich kvalitu, ktorá pri správnom užívaní v mojom prípade má citeľný účinok pri tréningu Silového trojboja, ale hlavne na výkon pri súťažiach.

Príklad: v roku 2015 som sa pripravoval na „Karpatský pohár“ – 22.10.2015 Trutnov ČR. Vo februári som mal úraz ramena pravej ruky a následne operácia – jún 2015. Po operácii mi lekári odporučili ľahký tréning s postupnou záťažou po mesiaci.

Rozhodol som sa pre disciplínu „mŕtvy ťah“, ktorý nezaťažoval ramenné svaly. Postupne som začínal pociťovať pohodu a rast výkonu pri mŕtvom ťahu.

Pokiaľ sa týka užívania prípravkov, pri mojom veku je to nasledovné – pred tréningom, pred večerou 2 x tableta Tribulus Terrestris a pred spaním Glutamín. Na druhý deň, keď mám tréning, ráno nalačno 2 x tableta Tribulus Terrestris a výdatné raňajky. (Raňajkujem  okolo 6:00 – 6:30). Potom medzi  9:00 – 9:20 si pripravím Zen Whey protein, nasleduje obed medzi 11:15 -11:20 a pred tréningom o 13:30. o 13:00 si dám mix Glutamín – 4 x tbl. A-AKG a 1 x tbl. Termofit.

Pri tréningu je pohoda a motivácia  na výkon.

V tomto týždni som vyskúšal mix Glutamín + K4-Power BCAA 4:1:1 a je to cítiť počas celého tréningu.

Pri súťažiach  to dodržiavam  a ako doplnok energie pred výkonmi si dám v ten deň ráno K-4 Power gél a pred nástupom na jednotlivé pokusy ďalší gél – a je to poznať na energii a sile.

Je potrebné dodať, že doplnky užívam pravidelne a včas a okrem toho ešte pol hodiny pred tréningom alebo záťažou čo je dôležité pre organizmus.

 Zoltán Jurko