Princípy fungovania

Princípy fungovania

Lôžko CERAGEM kombinuje v sebe nasledovné

alternatívne liečebné praktiky: 

 1) Chiropraktika

Chiropraktika je liečebná metóda, ktorá je veľmi známa a praktizovaná hlavne v USA, Kanade, Austrálii, na Novom Zélande a v Anglicku. Jedná sa o spôsob uvoľňovania spinálných nervov prostredníctvom ručného narovnávania, naprávania chrbtice.

Je to najlepší príklad novodobej alternatívnej medicíny. Dokazuje, že v mnohých prípadoch bolesti a choroby pochádzajú z chrbtice, kde dochádza ku priškripnutiu nervových koreňov.

Vďaka tomuto princípu CERAGEM lôžko upravuje pohyblivosť nášho tela a postupne upravuje bolesti a iné zdravotné problémy. 

 2) Masáž

Masáž uvoľňuje svaly a šľachy pozdĺž chrbtice, čím vracia chrbticu do pôvodnej polohy. Masáž taktiež naťahuje chrbticu a to tak aby sa uvoľnil tlak na platničky medzi stavcami, ktoré fungujú ako vankúšiky medzi stavcami, v ktorých máme miechu. Postupom veku naša chrbtica pomaly tuhne, a u niektorých z nás môže dôsť k jej oslabeniu a následnému vychýleniu. Pravidelnou masážou oblasti okolo chrbtice, čo je aj prvou časťou masážneho programu CERAGEM lôžka, pomáhame predchádzať tuhnutiu a oslabovaniu chrbtice.

 3) Moxáž (termopunktúra)

Moxáž v tradičnej čínskej medicíne znamená riadené zahrievanie akupresúrnych bodov pomocou tepla získaného spaľovaním sušených a lisovaných rastlín. Získané teplo prináša lepšie prekrvenie organizmu a povzbudzuje funkčnosť jednotlivých orgánov ľudského tela. Zahrievaním určitých bodov pomocou moxáže taktiež podporujeme náš imunitný systém. 

 4) Jadeit (nefrit)

Jadeit je druh nefritu, ktorý v tradičnej čínskej medicíne je považovaný za kameň s liečivými účinkami. Pomocou Jadeitu sa stimuluje Qi, čiže životná energia v ľudskom tele. Vnútorné projektory v CERAGEM lôžku sú vyrobené z polodrahokamu jadeitu, ktorý je vysoko cenený pre svoju schopnosť udržovať a prenášať teplo.

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info