Tréningový cyklus Rada Petkova
Tréningový cyklus Rada Petkova

Tréningový cyklus Rada Petkova

Tréningový cyklus Rada Petkova

Píšem Vám, aby som sa podelil s mojimi skúsenosťami s užívaním doplnkov od Kompavy za ďalší tréningový cyklus.

Takže, Od posledného veľkého preteku ubehol už presne mesiac a po týždňovom oddychu, som sa opäť zapojil do tréningu na druhú polovičku roka. Samozrejme nejaké krátke cestné preteky a pod. som absolvoval v rámci spestrenia prípravy.

Neviem či je to len pocit , ale osobne vidím veľký posun v mojej výkonnosti oproti minulým rokom. Nemám na mysli nejaké lepšie časy a podobne, ale v regenerácii. Tento rok som si do letnej prípravy prvý krát zaradil aj cestný bike na ktorom frčím prevažne ráno cca 80-100km a poobede alebo večer mám beh. Samozrejme záleží podľa práce, ale mám dobrých kolegov :D No ale k veci. Pri každom jednom výjazde na bicykli čiže o pol 6 ráno keď vyrážam, tak si už neviem ani predstaviť nič iné na raňajky pred dvoj až štvor hodinovou aktivitou ako vypitie Sport Premium Energy s K4 BCAA. Tieto produkty by som označil ako klenot pred športovou aktivitou. Aj cyklisti s ktorými som sa zapojil na výjazdy sa čudujú že som neni hladný. Keď ich vidím ako majú vo vreckách kekse a banány :D :D Hneď som im povedal čo je vo veci a dal uchlipnúť s fľašky. Jediné čo mám ja vo vrecku je 2x gél a 2x tyčinka. A to väčšinou zjem z každého len po jednom. Vo fľašiach dávku EnergoFitu a celé doobedie nemusím nič riešiť.

Prídem domov, manželka už naučená čo bude nasledovať, tak už oplachuje fľaše a dávkuje K4 Power BCAA a EnergoFitA-AKG pre rýchlejšiu regeneráciu. Na ďalší deň človek opakuje to isté bez nejakej známky svalovice. Manželka sa už nevie dočkať, keď skončí materskú a začne zasa cvičiť :D keď vidí mňa.

Ja som mal jednoducho len potrebu sa  Vám a celej Kompave poďakovať za podporu. Veľká vďaka, pretože letná a zimná príprava sú neni moc obľúbené, človek tu musí nabúchať do nôh objemy. Ale vďaka vašim produktom to oveľa menej bolí, a to nepreháňam!!!

Momentálne mám 2 týždne do preteku.  Neni to pretek z tej mojej kategórie, čiže dlhých ultramaratónov. Ale ušla sa mi pozvánka. Je to najťažší beh do vrchu na Slovensku a v strednej Európe,takže možnosť sa popasovať s top bežcami do kopca bola prijatá. Limit 200ľudí bol plný za pár minút.