Účinky na telo

Účinky na telo

Ceragem prístroj pozitívne vplýva na jednotlivé časti tela nasledovne: 

KRÍŽOVÚ OBLASŤ

Vnútorný projektor uvoľňuje miestne nervové vlákna a odstraňuje bolesti chrbta súvisiace s nedostatkom pohybu, nesprávnym držaním tela a zlými návykmi.

OBLASŤ KRČNÚ

Tlak nefritových valčekov vnútorného projektora uvoľňuje stuhlosť svalov v oblasti šije spôsobenú hodinami strávenými pred počítačom, alebo pred televíznou obrazovkou.

BRUCHO

Trojbodové a deväťbodové projektory zľahka masírujú brušnú oblasť a tým napomáhajú zmierniť bolesti brucha a odstraňujú kŕče. 

NOHY

Infračervené žiarenie prenikajúce do kĺbov a svalov nôh zmierňuje ich bolesti spôsobené stálym tlakom od chôdze, státia a cvičenia.

 

Epoxid - karbónový panel

Epoxid-karbónový panel generuje teplo, ktoré má mnohostranné priaznivé účinky na ľudské telo (obnovenie životnej energie Qi a zlepšenie krvného obehu).

Infračervené žiarenie

Infračervené žiarenie má veľmi pozitívny vplyv na ľudský organizmus a nemá vedľajšie účinky. Optimálne pôsobenie infračerveného žiarenia je zabezpečené vnútornými a vonkajšími projektormi a taktiež epoxid-karbónovými panelmi umiestnenými v hlavnom a v prídavnom matraci lôžka. Vonkajšie projektory umožňujú prenikanie infračerveného žiarenia do všetkých častí ľudského tela.

Epoxid-karbónové panely umiestnené v hlavnom a v prídavnom matraci taktiež generujú infračervené žiarenie, čím zvyšujú celkovú účinnosť pôsobenia masáže na celé telo vrátane končatín.

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info