DOPRAVA ZADARMO! Od 26.7. do 28.7. s kupónom "letoskompavou"

Už iba:
d
h
m
s
Vianočný hlavolam rozlúštený!
Vianočný hlavolam rozlúštený!

Vianočný hlavolam rozlúštený!

Vianočný hlavolam rozlúštený!

Máte pocit, že ešte len včera ste vymysleli skvelý darček pre vašu manželku, maminu, či sestru a dnes sú tu vianočné sviatky opäť? To je absolútne v poriadku. Keď si lámete hlavu mesiac vkuse, čomu by sa tak žena vo vašom okolí mohla potešiť, čas beží neúprosne rýchlo. Tento rok sme však zoznam darčekov pre všetky typy žien vytvorili za vás

Šikovný pomocník do kuchyne, teplé ponožky, či ďalšia kniha do zbierky sú darčeky, ktoré už každá žena dôverne pozná. Samozrejme vždy ju poteší, keď si niečo pod stromčekom nájde. Predsa nejde o to, čo sa v balíčku nachádza, ale o to, že si na ňu niekto spomenul a chcel jej urobiť radosť. Poďme však zabaliť do vianočného balenia darček, ktorý nečaká a zaručene ho využije na 120 %

Ženy najviac obľubujú produkty na krásu, mladosť a samozrejme vitalitu. Preto vždy siahajú po krémoch a rôznych kozmetických prípravkoch. S našou revolučnou novinkou K2 Anti Age Day & Night však máte v jednej tabletke všetko, čo žena potrebuje. Naša K2 udržiava telo aj myseľ v tej najlepšej fyzickej i psychickej kondícii. Veľmi populárny doplnok výživy medzi ženami je i náš L- Carnosine Premium, ktorý teraz môžete zakúpiť vo vianočnom balení spolu s Acidofitom. Ideálna kombinácia multifunkčných látok, ktorá má priam až čarovnú schopnosť omladzovať bunky v procese ich starnutia. Ak teda chcete, aby vaša manželka, či mamina zostala mladá, krásna a vitálna, buďte na ňu dobrý a pomáhajte jej. V druhom kroku jej určite darujte jeden z našich elixírov mladosti, ktoré sme teraz zabalili do vianočného balenia, aby sme vám to celé ešte viac uľahčili.

Ak máte doma športovkyňu telom aj dušou a na jednom mieste neobsedí ani 10 minút, vianočný darček hľadáte na správnej adrese. Počuli ste už niekedy o našom HYPOfite? Hypotonický antioxidačný nápoj je ideálny pre všetky športy. Prispieva k správnej hydratácii a zabraňuje tak prehriatiu organizmu a preťaženiu srdca. Momentálne je veľmi obľúbená príchuť HYPOfit griotka, ktorá sa teší veľkej popularite medzi športovcami obľubujúcimi nealko verziu punču. Medzi našimi receptami nájdete tip, ako si takýto punč môžete v pohodlí domova pripraviť aj sami. To by sme mali niečo na hydratáciu a na zahriatie pred zimou. No, čo darovať žene, ktorá by chcela športovať, ale má nejaký problém? Ak sa tento problém týka kĺbov nie je lepšieho pomocníka na trhu s kĺbovými doplnkami ako náš GELO-3 complex. Pôsobí nie len ako prevencia, ale má i veľký podiel na tvorbe vlastného kolagénu. Okrem toho tento malý zázrak prispieva ku kvalite nechtov a vlasov.

Výživových doplnkov pre ženy by sme vám vedeli odporučiť ešte tak na dve A4. Ak však stále neviete, aký darček by vašu polovičku najviac potešil, máme pre vás ešte jednu možnosť. Dnes sú veľmi populárne  darčekové poukážky. Darujete to, po čom každá žena túži, pretože si to vyberie sama a vy nič nemôžete pokaziť. Čo vy na to? 

Darčekov pre nežné pohlavie sme vám ponúkli ,,habadej". Už je len na vás, aby ste si z tohto širokého spektra niečo vybrali. Ak ste však stále na pochybách pokojne prelistujte náš vianočný časopis Kompava INFO, kde je jeden celý článok venovaný práve darčekom pod vianočný stromček. Prajeme príjemné a hlavne absolútne pokojné vianočné nakupovanie.