Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Ako sa detoxikovať a podporiť imunitný systém
Ako sa detoxikovať a podporiť imunitný systém

Ako sa detoxikovať a podporiť imunitný systém

Ako sa detoxikovať a podporiť imunitný systém

Nezanedbajte starostlivosť vášho vnútra! Nechajte sa prehovoriť na detoxikačný program a pocíťte ten rozdiel!

Imunitný systém je komplex buniek a orgánov, ktoré náš organizmus chránia pred negatívnymi vplyvmi miliónov vírusov, baktérií, parazitov a rôznych toxických látok, ktoré nás obklopujú všade, kam ideme. 

Funguje non-stop, avšak pri nadmernom zaťažení organizmu fyzickou námahou, stresom, nevhodnou stravou a zlými návykmi sa jeho sila oslabí.

Keďže každý deň prehltneme státisíce baktérií a vírusov, s ktorými si naša imunita pri správnom fungovaní poradí, pri jej oslabení nedokáže bojovať s toľkými patogénmi. Dôležitým pomocníkom na udržanie imunitného systému v správnej kondícii je prevencia.

Existuje niekoľko metód s pozitívnym účinkom na imunitný systém. Jedným z nich je detoxikácia. 

Aby sa práca imunitného systému odľahčila, je vhodné telo detoxikovať.

Ako prvé je vhodné očistiť tráviaci trakt. V črevách sa nachádza veľa imunitných buniek, ktoré tvoria prvotnú bariéru pred vstupom patogénov hlbšie do organizmu.

Nevyvážená strava bohatá na cukry, bielkoviny, tuky a málo vlákniny spôsobuje ukladanie potravy na steny čriev, kde tvoria film, cez ktorý neprenikajú nutričné látky ďalej do organizmu a okrem toho je živnou pôdou pre rozmnožovanie baktérií a parazitov.

Nemyslite si, že očista čriev bude trvať deň. Je to pomalý a dlhodobejší proces. Je dôležité zmeniť stravovacie návyky, znížiť príjem cukrov, bielkovín a zlých tukov, presadnúť na konzumáciu väčšieho množstva vlákniny (ovocia, zeleniny) a zvýšiť príjem tekutín na dvojnásobok. Tekutiny, ale i potraviny prijaté počas detoxikácie, by mali byť neutrálneho až zásaditého pH. 

Minerálny nápoj AcidoFit vytvára v organizme zásadité prostredie, v ktorom sa baktérie a vírusy nemôžu tak rýchlo rozmnožovať ako v kyslom prostredí. Okrem toho dopĺňa minerálne látky a extrakty z aloe vera a alfa alfa podporujú činnosť a obnovu buniek.

Na urýchlenie a podporu tejto očisty vyskúšajte doplnok Yucca Shidigera, ktorý pôsobí v tele ako mydlo a rozpúšťa nánosy uložené na stenách čriev. Nezabúdajme na to, že pri odstraňovaní nánosov je nevyhnutné chrániť steny čriev dobrými baktériami, ktoré zabraňujú patogénom prichyteniu na steny. Probiotické kultúry v Probiodome obsadzujú všetky časti tráviacej sústavy od začiatku až po koniec.

Počas kúry nezabúdajte na doplnenie vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležité na obnovu a regeneráciu buniek. V každom prípade netreba zabudnúť na ozdravné zásadité kúpele, pri ktorých sa toxíny vylučujú kožou.

Jedným z našich tipov je sóda do kúpeľa. Má vynikajúce účinky na odstraňovanie kyselín z tela, je výborná pri svalovej horúčke a ešte ako bonus zanecháva pokožku jemnú.

Správny čas na detoxikáciu je vždy, keď sa rozhodnete. Avšak nerozmýšľajte dlho a neodkladajte ju. Keď budete ležať v posteli s horúčkou, vtedy už bude na detoxikačnú očistu tela neskoro.

Viete že: jedným bozkom prenesiete na partnera 80 000 000 baktérií  dobrých, či zlých. Závisí od toho, ktoré prevládajú...