Koniec dilemy s darčekmi, nielen na Vianoce
Koniec dilemy s darčekmi, nielen na Vianoce

Koniec dilemy s darčekmi, nielen na Vianoce

Koniec dilemy s darčekmi, nielen na Vianoce

Vianočné obdobie je predovšetkým o šírení lásky a jedným zo spôsobov, ako ju môžete vyjadriť vašim blízkym, je aj obdarovať ich niečím originálnym. 

Obsah

Mnohí sa však nad otázkou vhodného darčeka každoročne poriadne zapotia, avšak ponúkame vám niekoľko tipov na užitočné vianočné darčeky, ktorý vám celý tento proces uľahčia.

Výber správneho darčeka začína premýšľaním o obdarovanom. Aj, preto na Vianoce nevyberajte príliš bežné klišé veci. Ľudia chcú vedieť, že vám na nich záleží a na výbere ich darčeka ste si nechali záležať. Siahnite, preto po jedinečných vianočných darčekoch, ktoré budú niečím vynikať, no zároveň budú užitočné. Jedným zo spôsobov, ako zabezpečiť, aby každý dostal niečo priamo od srdca, je vyrobiť si vlastnoručné, originálne darčeky. Avšak, keďže vieme, že každý nie je obdarovaný talentom alebo dostatočnou trpezlivosťou, aby sa potrápil so samotnou výrobou, prinášame niekoľko tipov na tzv. „homemade“ darčeky či tie originálne a užitočné verzie, ktoré si viete zakúpiť, aj online.

Tipy na darčeky pre deti od 5 rokov

Počas toho, ako deti starnú, proces obdarovania darčekmi sa môže postupom času ukázať ako zložitejší. Aj, preto budete potrebovať šikovného sprievodcu, ktorý vám pomôže vybrať perfektné darčeky pre vaše staršie ratolesti, aby ste nešliapli vedľa. Zvážte, preto darovanie zážitku alebo vyberte darček, ktorý im umožní podporiť ich kreatívneho ducha. Všetci vieme, že mnoho detí chce neustále ukazovať svoju samostatnosť a vy ich na tejto ceste môžete hravo podporiť. Ak sa vaši najmenší obyvatelia rodiny rady hrajú na dospelých a najradšej by vám v kuchyni asistovali pri príprave raňajok, obedu či večere, zamestnajte ich vo vlastnej kuchynke, ktorá obsahuje množstvo náčinia. Ako sladký bonus im dokúpte zdravú alternatívu maškrty v praktickom balení v podobe chutného dezertu s vitamínmi, ktorá je vhodná pre deti od 5 rokov. Ľahko si ju budú vedieť pripraviť aj sami, a to bez akéhokoľvek náročného varenia. Okrem iného, budú mať radosť, že si jedlo vedeli pripraviť svojpomocne.

Nápady na darčeky pre priateľov, spolupracovníkov a súrodencov

Nájsť perfektný darček pre priateľov, spolupracovníkov alebo súrodencov môže byť výzvou obzvlášť, ak už vo väčšine prípadov vlastnia všetci všetko, čo potrebujú. Nemajte hlavu v smútku. Čo tak to skúsiť tento rok inak? Užitočných darčekov nie je nikdy dosť a obzvlášť tých, ktoré sú z rádov na podporu zdravia. Hektická doba so sebou prináša množstvo únavy a stresu. Práca, rodina, deti. Stresové situácie jednoducho neminú z času na čas žiadneho dospelého človeka. Vytiahnite priateľov, alebo súrodencov z tohoto diskomfortu výberom vhodných prírodných doplnkov, ktorý sú tou správnou voľbou pre úspešné zvládnutie a prekonanie stresových situácií. Pohodlne sa usaďte a jedným klikom máte o darčeky postarané.

Pre nežnejšie pohlavie a ich krásu

Ktorá žena netúži po bohatej a lesklej hrive, pevných nechtoch či vypnutej pleti? Preto pánom, ktorí chcú obdarovať svoje drahé polovičky odporúčame, aby investovali do kvalitného kolagénu, ktorým pomôžu manželkám všetky uvedené túžby splniť. Buďte však pri výbere opatrný a prečítajte si zloženie daného produktu. Komplexný kolagén by totiž mal obsahovať zložky ako elastín, keratín, ceramidy, kyselinu hyalurónovú či vitamíny C a B.

Máme tu však dobrý tip aj pre vaše ctené maminy. V prípade, ak sú milovníčkami kávy, tento darček ich rozhodne poteší. Odporúčame im podarovať Collagen Coffee cream, čo je v preklade kolagén do kávy  s chuťou skutočnej smotany. Vďaka svojmu obsahu rovnako pomôže pri starostlivosti o pokožku, vlasy aj nechty. Zaujímavosťou je, že je obohatený o MCT tuky a taurín, ktoré vašim maminám dodajú do tela a mozgu tú správnu energiu. Produkt je balený v praktických malých vrecúškach, a tak sa im zmestia do každej kabelky.

Pre vášho drahého

Naopak pre dámy máme tip z iného súdka. Ak si myslíte, že obdarovať chlapa je nemožné, ste na omyle. Zabudnite na elektroniku, ktorú si aj tak muži vedia najlepšie kúpiť sami. Skúste im vybrať darček na vytvarovanie sexi tela. Skvelým riešením je napríklad 100% srvátkový proteín, alebo kombinácia doplnkov, ktoré zvýšia jeho fyzický potenciál a sexuálnu zdatnosť.  

Pre ocina – darček, ktorý nakopne

Vitalita, sexuálny apetít, pomalší prechod do andropauzy. Dôležité faktory, ktoré potrebuje každý vitálny muž. Aj, preto skúste pouvažovať nad kúpou produktu Tribulus Terrestris, ktorým môžete spraviť radosť aj vašim maminám. Ak má váš otec  problémy s trávením, skúste mu podarovať výživový doplnok s názvom FytoEnzyme Complex, ten zabezpečuje efektívnu absorpciu živín a využitie jedla. Jeho rastlinné zloženie je aktívne pri rôznych hladinách pH. Taktiež redukuje nadúvanie a pálenie záhy. Zdravé srdce, cievy, mozog či zrak. Tieto benefity dopraje oteckom zrejme každý z nás. Siahnite po Omega-3. Svojim zložením prispieva k správnej funkcii srdca a zabraňuje predpokladu kardiovaskulárnych príhod.

Dávka vitality pre starých rodičov

Babička a starý otec by obzvlášť mali dostať špeciálne sviatočné darčeky, ktoré rozžiaria ich úsmevy a zahrejú ich pri srdci, keďže mnohým z nás od malička rozdávali starostlivosť a lásku. Ak ich chcete skutočne potešiť, vyberajte, preto darčeky, ktoré budú špecifické pre ich záľuby a záujmy alebo im pod stromček darujte balíček zdravia, ktorý im napríklad zabezpečí väčšiu mobilitu pri hre s vnúčatkami, alebo pri bežných domácich činnostiach. V prípade, ak trpia bolesťami kĺbov alebo osteosteorporózou či artrózou, darujte im kĺbovú výživu, ktorá obsahuje trojicu dôležitých látok pre posilnenie kĺbov, kostí, väzív a šliach. Rovnako im do vianočného balíčka môžete pribaliť, napríklad kolagénovú tyčinku Joint Bar, ktorá nielenže skvelo chutí, ale obsahuje aj peptidy, ktoré rovnako zabezpečujú pevnosť a pružnosť kĺbov.  

Jedlo je cesta k srdcu človeka alebo darček, ktorý chutí

Láska ide cez žalúdok, staré slovenské príslovie, ktoré roky platí až do dnes. Premýšľali ste niekedy nad tým, že by ste obdarovali svojich blízkych počas sviatkov jedlom? Nebojte sa, nemáme na mysli jedlo z donášky, ale vlastnoručne vyrobené. Skúste vytvoriť nápadité pochúťky, ktoré uskladníte v elegantných dózach. Nezdravých sušienok je na každom štedrovečernom stole naozaj neúrekom, preto skúste upiecť zdravé medovníky z proteínu, ktoré nielenže budú skvelo chutiť, ale vďaka nim zabezpečíte svojej rodine či priateľom zdravú líniu aj po sviatkoch. Takéto medovníky budú totiž obsahovať množstvo nutričných látok. Vytvorte zároveň vianočné koláče aj pre susedov či priateľov, ktorí určite ocenia vami vyrobenú sladkú maškrtu.

To je zábal! Alebo finálne dokončenie vášho darčeka

Akonáhle nájdete perfektný darček pre každého na vašom zozname, budete ho chcieť zabaliť a slávnostne položiť pod stromček. Popremýšľajte nad prezentáciou vášho darčeka. Naučte sa správne zabaliť darček alebo sa pri balení vyberte jedinečnejšou cestou. Vydajte sa na cestu ekologického balenia darčekov alebo si vytvorte vlastné balenie, ktoré bude jednoduché a originálne. Existuje množstvo video návodov v online prostredí, ktorými sa môžete inšpirovať a dodať tak svojim darčekom ten správny finálny glanc. Ak vás ani jedna z možností neoslovila, tak máme pre vás posledný tip - s darčekovou krabičkou určite nič nepokazíte.