Vladimír Pečeňa

Vladimír Pečeňa

Dátum narodenia: 26.01.1994

Klub: WPcomp - bodybuilding, federácia: SANK

Športová disciplína: naturálna kulturistika

Mám 20 rokov, žijem v Bratislave kde v súčasnosti študujem odbor diplomovaný fyzioterapeut. Od detstva som vyskúšal rôzne športy ... od hokeja po futbal či karate. Ale stále som cítil, že to pravé ma ešte len čaká. V tej dobe mi otec namontoval do mojej izby rebriny so závesnou hrazdou a poradil mi, aby som začal cvičiť s váhou svojho vlastného tela a že na činky mám ešte času dosť. Snažil som sa a po nejakom čase som videl prvé výsledky. Práve tomuto cvičeniu dnes ďakujem za symetriu a kostrový rozvoj. Keď som mal približne 16 rokov,  začal som navštevovať posilňovňu v Športovom klube pri Gymnáziu Ladislava Sáru v Bratislave. Predovšetkým v tejto posilňovni trénujem a pripravujem sa na súťaže dodnes. Spolu s otcom, ktorý je dnes mojím hlavným trénerom sme sa začali venovať aj správnemu stravovaniu a doplnkom výživy. Kvalitná svalová hmota vyžaduje aj doplnky najvyššej kvality a tie sme našli práve vo firme KOMPAVA. Ako 19 ročný som sa na jeseň roku 2013 zúčastnil mojej prvej súťaže v Českej republike, kde som skončil na 3. mieste medzi juniormi.  V tom istom roku som získal zlato na Victoria Natural Cup v Senci a reprezentoval som Slovensko na ME v Karlových Varoch, kde som vybojoval v junioroch 4. miesto a v zmiešaných pároch striebro. Veľmi ma to motivovalo a preto sa naturálnej kulturistike chcem venovať aj naďalej a dosahovať za pomoci KOMPAVY čo najlepšie výsledky.

Ako mi pomohla KOMPAVA?

Na výrobky KOMPAVY sa môžete spoľahnúť. V kvalite, zložení, čistote aj účinkoch. Odporúčam ich všetkým, ktorým záleží na ich celkovom zdravotnom stave, na kvalitnej predsúťažnej príprave, ale samozrejme aj rekreačným športovcom. Kvalita doplnkov je pre  mňa prioritou a preto v objemovom tréningu využívam účinky KOMPAVA Gainer koktail. Z potréningových proteínov uprednostňujem WELLNESS Protein a ako nočný Protein Fit 70. Ďalej nesmiem zabudnúť na doplnky ako Kreatín KOMPAVA Creapure, BCAA forte, AAKG, Glutamín, HMB a tiež (a to hlavne v predsúťažnej príprave) ArgiNO drink.

Najväčšie úspechy:

  •  3. miesto (junior), Aminostar Natural Cup 2013
  • 1. miesto (junior), Victoria Natural Cup 2013
  • 4. miesto (junior), INBA European Championship 2013
  •  2. miesto (zmiešané páry), INBA European Championship 2013 

Top výrobky:

Amino BCAA FORTE -  zabezpečí vám potrebnú ochranu svalov po náročnom tréningu aj počas neho. Doplnok ktorý vám pomôže zbaviť sa nadbytočných kilogramov bez straty svalovej hmoty.

Wellness daily Protein  – je pre mňa odmenou po tréningu, keď si vychutnám kvalitný proteínový nápoj s jemnou príchuťou kokosu a čokolády. Navyše je výborne stráviteľný takže nemám žiadne zažívacie problémy.

ArgiNO drink – Veľmi chutný predtréningový doplnok výživy s plným zásobníkom aminokyselín. Zabezpečí lepšie prekrvenie svalstva počas tréningu a výborne sa hodí v období rysovania.

Omega-3 – výborný doplnok v období rysovania a v spojení s GELO-3complex má priaznivý vplyv aj na kĺbový aparát.

Kreatín Creapure – Sila, nárast svalovej hmoty, regenerácia...čo viac dodať. Skvelý doplnok do objemovej prípravy.

A-AKG – Výborný doplnok na zvýšenie hladiny rastového hormónu a tiež na regeneráciu svalstva po náročných tréningoch.

ThermoFit - výborný spaľovač tukov,  ktorý vám pomôže v najťažších chvíľach pri redukcii hmotnosti a dodá vám aj potrebnú energiu pri diéte.