Kompava info 2010-2
Kompava info 2010-2

Kompava info 2010-2

Kompava info 2010-2 V areálu firmy Kompava si můžete zakoupit poukázky Lyoness na nákup v sítích TESCO, BAUMAX, HYPERNOVA a OMV. V prodejně výživových doplňků Vám v případě zájmu vystaví Lyoness kartu a budou Vám poskytnuty všechny informace ohledně tohoto nákupního společenství. Firma Kompava Vám nabízí prodej poukázek jako jediná v Novém Městě nad Váhom.

Poukážky Lyoness v predaji 

V areáli firmy Kompava si môžete zakúpiť poukážky Lyoness na nákup v sieťach TESCO, BAUMAX, HYPERNOVA a OMV. V predajni výživových doplnkov Vám v prípade záujmu vystavia Lyoness kartu a budú Vám poskytnuté všetky informácie ohľadne tohto nákupného spoločenstva. Firma Kompava Vám ponúka predaj poukážok ako jediná v Novom Meste nad Váhom.

Nová webová stránka http://acidofit.kompava.sk/.

  • Vytvorili sme pre Vás novú webovú stránku, kde sa dozviete bližšie informácie o výrobku Acidofit a veľa zaujímavostí o prekyslení organizmu. Pomôžeme Vám zistiť, či je Váš organizmus prekyslený a prostredníctvom nášho Programu očisty, Vám dáme návod ako očistiť organizmus od prekyslenia. Na stránke sme sa taktiež bližšie zamerali na jednotlivé zložky Acidofitu a ich význam v tele človeka. Príďte na našu stránku a dozviete sa i to, prečo vznikajú svalové kŕče, ako im možno predchádzať a čo by ste mali robiť v situácií, ak už bolestivý kŕč nastal.