Ako športovať na JAR v zdraví a s chuťou

Ako športovať na JAR v zdraví a s chuťou

Prichádzajú jarné mesiace a s ňou aj chuť športovať vonku a byť na čerstvom vzduchu. Či už dávate prednosť korčuliam, behu v prírode, bicyklu, chôdzi alebo turistike Vaše telo potrebuje po zime dostatočnú regeneráciu a po každej športovej aktivite doplniť vypotené minerály a vitamíny, aby ste predišli zvýšenej únave, pocitu preťaženia a slabosti, ktorý môže preklenúť do choroby a na ďalší tréning by ste tak mohli pár dní zabudnúť.

Najlepšou voľbou, ako sa pred všetkým ochrániť, je hypotonický nápoj HYPOfit, ktorý Vám či už pred, počas alebo po športovom výkone doplní všetky stratené látky v tele. Ako doplnok v rámci doplnenia minerálov v bežných dňoch je vhodný aj minerálny nápoj ACIDOFIT, ktorý nie len upravuje pH v tele, zabraňuje zakysleniu, ale skvele hydratuje organizmus a svojimi minerálmi a vitamínmi ako sú vápnik, horčík, draslík a vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu nervového a imunitného systému.

Ľudí, ktorých trápi znížená imunita a časté prechladnutia a choroby, by nemali zabúdať na látky ako sú Fit CÉ vitamín, ktorý podporuje imunitu pri zvýšenej psychickej aj fyzickej záťaži a L-lyzín, čo je esenciálna aminokyselina, ktorá má schopnosť tvoriť protilátky, a tým zvyšovať obranyschopnosť organizmu. Premium Colostrum je dôležitá látka pre obranyschopnosť organizmuPoužíva sa pri zníženej imunite, chudokrvnosti. taktiež  zvyšuje výkonnosť, podporuje vytrvalosť...

Aktívnejší športovci by okrem svojho imunitného systému nemali zabúdať ani na dostatočnú regeneráciu a predchádzať tak svalovým horúčkam, pocitu ťažkých nôh a svalovej únave. Ideálnym doplnkom sú  instantné K4 Power BCAA rastlinného pôvodu, ktoré okrem aminokyslín BCAA obsahujú látky ako L-glutamín a L-citrulín, ktoré zodpovedajú za absorpciu živín, regeneráciu svalových vlákien, lepšie okysličenie a presun energie do svalových buniek.

Nepodceňujte správne doplnky výživy, Vaše telo sa Vám odvďačí energiou, zdravím a chuťou na zdravý pohyb.

Veronika Otrubová, majsterka Slovenska v duatlone.

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info